میانگین صنعتی داو جونز اسلاید 357 امتیاز در coronavirus نگرانی به عنوان سهام پست بدترین هفته از سال 2008

سهام ایالات متحده gyrated جمعه به عنوان ترس تشدید بیش از سرعت گسترش coronavirus با سهام ارسال بدترین هفته پس از اعماق بحران مالی جهانی.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 357.28 امتیاز به 25,409.36, recouping برخی از ضرر و زیان پس از به طور خلاصه انداختن بیش از 1 ، 000 امتیاز. استاندارد & ضعیف است 500 تضعیف 0.8% به پایان در 2,954.22. شاخص Nasdaq Composite با بسته عملا بدون تغییر به پایان برساند در 8,567.37.

خرید اینترنتی بیش از این ویروس به اصلاح کردن بیش از 3500 امتیاز از آبی تراشه میانگین این هفته به تنهایی بزرگترین تا کنون. برای هفته های Dow و S&P 500 ریختن 12 درصد و 11.5 درصد بدترین عملکرد هفتگی خود از اکتبر سال 2008 با توجه به FactSet.

“این هفته خاطر نشان کرد بسیاری از سرمایه گذاران از سال 2008 که نیست خوشحال حافظه” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی می گوید: در یک توجه داشته باشید. “هیچ کمتر به یاد داشته باشید که به طور کلی اقتصادی زمینه است که هنوز سالم در ایالات متحده, اما زمانی که ترس مدتها است که مهم نیست.”

Coronavirus: در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن یک سر سرد و محافظت از خود را از 401(k)

سرمایه گذاری: ترس نباید توقف شما را از سرمایه گذاری در سهام و اضافه کردن به خود را 401(k)

داو کاهش یافت تقریبا 1200 نقطه در روز پنج شنبه – بزرگترین آن یک روز افت نقطه همیشه در افزایش اضطراب بیش از وقوع. پنج شنبه زیان قرار دادن رنگ آبی تراشه به طور متوسط به یک اصلاح – کاهش 10 ٪ از بالا اخیر – برای اولین بار از دسامبر سال 2018 است. شاخص خاموش است 14 درصد از آن Feb. 12 رکورد در حالی که S&P 500 به پایین است که نزدیک به 13 درصد از آن Feb. 19 تمام زمان بالا.

تا مطمئن شوید که سرمایه گذاران هنوز هم در آینده اگر آنها scooped تا زمانی که سهام در بازار سهام کف در آن آخرین اصلاح در شب کریسمس سال 2018 است.

اگر یک سرمایه گذار قرار داده بود $10,000 در S&P 500 شاخص صندوق on Dec. 24, 2018, آن را به ارزش $14,402 با سود سهام در زمانی که بازار سهام آمار یک رکورد در فوریه. 19 و به ارزش $11,882 از طریق پنج شنبه ،

سهام whipsawed جمعه با داو نوسانی بیش از 800 امتیاز از جلسه آن بالا به پایین آن. مالی و مراقبت های بهداشتی سهام در میان بزرگترین بازنده در جمعه بازار گسترده اسلاید. انرژی بدترین انجام بخش در این سال برگزار شد به دست آوردن.

VIX شناخته شده به عنوان وال استریت را “ترس سنج” رسید بیش از 130% برای هفته بزرگترین آن بیش از پرش هایی که در دو دهه گذشته با توجه به FactSet.

سهام به طور خلاصه به مقایسه برخی از ضرر و زیان خود را در بعد از ظهر امروز و پس از از رئیس فدرال جروم پاول گفت: مقامات بانک مرکزی آماده بودند تا اقدام اگر virus یک تهدید برای اقتصاد آمریکا است.

“فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی” پاول در بیانیه ای گفت. “ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

تغذیه-صندوق های آتی در حال حاضر پروژه 100% احتمال بانک مرکزی به کاهش نرخ بهره را یک چهارم درصد و یا بیشتر در آن جلسه ماه مارس با توجه به آموزش مداوم گروه FedWatch ابزار.

تغذیه تماشا کنید: تغذیه رئیس سیگنال احتمال کاهش نرخ بهره در ماه آینده در پاسخ به کروناویروس, بازار, بحران

شیوع ویروس بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

“سرمایه گذاران تبدیل شده اند بسیار ترس از آینده رشد اقتصادی” کریس Zaccarelli ارشد مدیر سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشاور مستقل مشاور داد گفت: در یک توجه داشته باشید.

ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام به شدت در آسیا و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت. Zaccarelli مقایسه این هفته تیز سهام کاهش می یابد به بازار تلاطم در آخرین ماه از سال 2018 زمانی که سرمایه گذاران را لرزاند جهانی روابط تجاری و نگرانی در مورد یک خزنده رکود اقتصادی.

“اینکه آیا یا نه این یک قیاس خوبی خواهد شد بستگی دارد در چگونه یک شوک به اقتصاد ایالات متحده coronavirus معلوم می شود” Zaccarelli گفت.

این یک هفته ای فروش در بازار به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس که آمار چین در ماه دسامبر و تعطیل زیادی عصری که ملت در ماه ژانویه. چین هنوز سخت ترین آمار کشور است و بسیاری از 83,000 موارد در سراسر جهان و مرگ و میر مرتبط.

شیوع بیماری در ایتالیا, کره جنوبی, ژاپن و ایران باید سوخت ترس coronavirus است که تبدیل به یک تهدید جهانی است که ممکن است از خط خارج تجارت و صنعت. اضطراب تشدید شنبه هنگامی که ایالات متحده گزارش داد که برای اولین بار ویروس در مورد کسی که تا به حال سفر خارج از کشور و یا در تماس با هر کسی که تا به حال.

“با توجه به این که چین از جمله یک جزء از بسیاری از عرضه جهانی زنجیر ما تقریبا قطعا ضعیف تر اقتصادی در سطح جهانی در طول چند ماه آینده,” Detrick از LPL مالی می گوید.

سرمایه گذاران همچنان به گله به پناهگاه امن گوشه از بازار اوراق قرضه جمعه هل دادن عملکرد به رکورد پایین دوباره. عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به زیر 1.12% از 1.30% اواخر پنج شنبه. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

لندن FTSE 100 غرق 3.2 درصد و فرانکفورت را داخ سقوط 3.9%. شاخص CAC 40 در فرانسه از دست 3.4%. در معاملات این شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو سقوط 3.7 درصد و شاخص ترکیبی شانگهای نیز 3.7% سقوط کرد. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 2.4%.

آسوشیتد پرس کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>