دو تخت و پتو: ‘تخت سینما’ در حال آمدن است به هوستون

یک تجربه فیلم تبلیغ به عنوان “جهان راحت ترین” هوای سینما در حال آمدن است به هوستون در ماه ژوئن و در آن وعده را به همراه نامحدود رایگان پاپ کورن.

“تخت سینما” در نظر دارد تا میزبان یک فیلم منحصر به فرد-رفتن تجربه 24 ژوئن از طریق 28 در هوستون. سینما می گوید بینندگان خواهد لذت بردن از دو تخت بالش و پتو و چراغ روشن میز کنار تخت.

در این فیلم نشان داده می شود هنوز اعلام شده است اما کسانی که علاقه مند به حضور می توانید قبل از ثبت نام برای دریافت هشدار زمانی که بلیط فروش.

سلطنتی یخ باغ: VIPS جمع آوری در Fertitta خانواده مردی Gras جشن

این رویداد را شرح می گوید هر تخت با ظرفیت 2 تا 4 مهمان هر چند مهمانان نیز استقبال را به خود پتو پیک نیک. یک کامیون مواد غذایی در سایت خواهد شد و همچنین با توجه به توضیحات.

در حالی که گرفتن توجه pop-up به تور ایالات متحده قبل از آن اوت رویداد در دنور بدستآمده بیشتر بهره و می خندد از انتظار است.

در HoustonChronicle.com: چرا تلفات خطوط اطراف هوستون می توانید شروع به هزینه شما تا آنجا که $8

بادهای فقط قبل از فرستاده نشان می دهد ده ها تن از تشک های سر به فلک کشیده و غلت در سراسر یک میدان و به یک مجتمع آپارتمانی را محصور کردن منطقه استخر شنا و یک ناظر, گیر افتاد, منظره با دوربین, در نتیجه یک ویدئو ویروسی با عنوان “بزرگ تشک مهاجرت 2019.”

توضیحات رویداد اشاره نمی کند چه اتفاقی خواهد افتاد در مورد باران. Houstonians تنها می تواند امید ژوئن خرما را همزمان با خشک و روز آرام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>