Don’t touch: Walmart را قادر می سازد مشتریان به خرید کنید تحویل با تماس با

خارج شده و مشتریان را پیدا خواهد کرد در روزهای آینده آنها را می خرید را انتخاب کنید تا سفارش و تحویل بدون تماس مورد نیاز است.

برای مطابقت با اجتماعی فاصله توصیه می شود به سرعت گسترش COVID-19 خریداران خرید مواد غذایی و موارد دیگر از طریق خارج شده پرداخت خواهد شد و دیگر مجبور به شیر روی صفحه نمایش. با شروع در هفته آینده آنها می توانند با اسکن کردن یک کد QR با گوشی خود و پرداخت از طریق خرده فروش نرم افزار.

تعامل بین خریداران و خارج کارکنان را نیز محدود شود. کسانی که چیدن خرید می توانید خود را به باز کردن تنه و خارج کارکنان را بارگذاری خواهد شد بدون درخواست برای امضا. و مشتریان نمی خواهد که به ثبت نام برای تحویل یا. رانندگان را فقط ترک اقلام خود را در خارج از درب جلو.

“ما در بی سابقه تایمز” جنی Whiteside, معاون اجرایی رئیس جمهور و خارج شده است رئیس مشتری افسر گفت: در یک پست وبلاگ. “ما می دانیم که مشتریان می خواهند و نیاز به خدمت متفاوت است. و ما در حال حرکت به سرعت به انطباق با آن نیازهای در حال تغییر.” آن را یکی از راه های ما می تواند کمک به اضافه کردن برخی از ثبات به مشتریان ما زندگی می کند.

کسب و کار در حال گرفتن مراحل متعدد برای کاهش خطر ابتلا به مشتریان و کارکنان تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus.

Coronavirus منجر به بیشتر استخدام: Kroger به استخدام 20,000 بیشتر کارگران برای دیدار با تقاضا coronavirus

در میان همه گیر نیست و هر کس می تواند در خانه بمانند: با وجود coronavirus میلیون ها نفر از کارگران نمی توانند در خانه بمانند. آنها بی خطر است ؟

Walmart, Kroger و Albertsons در حال نصب پلکسی گلاس عطسه سپاه پاسداران در ثبت. خارج شده و Kroger نیز با قرار دادن کن در فروشگاه طبقه بنابراین خریداران می دانم که چگونه با خیال راحت به فضای خود را. و خدمات تحویل مواد غذایی مانند درب داش در حال ترک خرید مواد غذایی در مراحل درب برای جلوگیری از تبادل اقلام با مشتریان است.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>