ساعت پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee, D, دستور واشنگتن به ساکنان پوشش چهره خود را در یک جمهوریخواه کلانتر در یک روستایی نوار از دولت های غربی پیشنهاد کرد که آنها باید انجام دهند هیچ چیز مانند.

“در اینجا چیزی است که من می گویم” Lewis County Sheriff رابرت Snaza گفت: این جمعیت در خارج از یک کلیسا سهشنبه حمل یک بلند گو حرف زدن و ورزشی خود را سبز و بژ یکنواخت اما به هیچ صورت. “آیا نمی شود یک گوسفند است.”

زمان بسته شدن: ابوت بسته کردن میله و لوله و بیشتر در فرمان اجرایی جدید

تعداد کمی از مردم تشویق Snaza تحت پوشش چهره خود را یا با توجه به تصویری از صحنه های گرفته شده توسط دیلی کرونیکل از ایالت واشینگتن بشویید. در واقع کلمات در یک بیلبورد فوق این جمعیت به نظر می رسید به تصرف احساس خود را در مورد این بیماری همه گیر: “اوه ، یک ویروس. سریع سوختگی منشور حقوق.”

با کروناویروس عفونت به سرعت در حال گسترش در سراسر جنوب آمریکا و غرب و ایالات تر ساخت ماسک مورد نیاز ده ها تن از کلانترها مانند Snaza در حال برگزاری یک شورش علیه دولت. یک پایبندی به تفسیر خود از قانون اساسی آنها می گویند می آید قبل از هر نوع از بهداشت عمومی مشاوره.

از ماه آوریل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: مردم باید پوشش چهره خود را در انظار عمومی به متوقف کردن گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 122,000 مردم در ایالات متحده به تاریخ. اما Snaza گفت که او باور نمی ماسک موثر بودند و استدلال آنها باید اختیاری به جای.

“نا امیدی من است و ما همچنان به گوش دادن به فرماندار درخواست بدون پرسیدن سوال بدون گفت: ‘خوب یک دقیقه صبر کنید وجود دارد از طرف دیگر به این’ ” Snaza گفت اورگان رادیو و تلویزیون است.

او تنها نیست. در نوادا و کارولینای شمالی روز پنجشنبه متعدد کلانترها گفت: خود را دموکراتیک فرمانداران’ ماسک مورد نیاز بودند “خلاف قانون اساسی و غیرقابل اجرا.” پس از پنج California counties نادیده گرفته مشابه بخشنامه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, D, تهدید به خودداری از بودجه دولت است. یکی دیگر از ایالت واشنگتن کلانتر به نام Inslee یک “ادم سفیه و احمق.”

به عنوان آنها نبرد از طریق ویروسی Facebook پست و حضور در محلی رادیو و تلویزیون این عمدتا جمهوری خواه کلانترها را به طور موثر خود را مسدود فرمانداران سفارشات. اگر آنها حاضر به اجرای قوانین خود را معلوم نیست چه کس دیگری خواهد شد.

مقامات بهداشت عمومی باید اصرار داشت که ماسک ها یک راه آسان برای محافظت از کل جمعیت.

“همه باید از ماسک در هنگام زدن” Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری های گفت: ساکرامنتو باشگاه مطبوعات این هفته است. “این باید یک مسئله سیاسی است. این صرفا یک مسئله بهداشت عمومی.”

در یک کنفرانس خبری چهارشنبه Inslee صحبت کردن در برابر کلانترها اعتراض به “ماسک های واشنگتن” کمپین گفت که ماسک استفاده کنندگان نباید نسبت به “حیوانات محوطهء اطراف انبار.”

“ما باید نا امید در هر افسر اجرای قانون چه کسی را تشویق غیر قانونی رفتار” Inslee گفت. ماسک پوشیدن او افزود: “در مورد نشان دادن ما احترام و مراقبت از افراد دیگر در اطراف ما است.”

هنوز دو واشنگتن کلانترها اصرار آنها فقط می تواند “آموزش” ساکنان به جای صرفا اجرای ماسک سفارش. Snaza را برادر دوقلو که سر کلانتر در همسایه شهرستان گفت: او نمی خواهد نیاز خود را نمایندگان خود را برای پوشش چهره ترس آن می تواند این افسران در معرض خطر بالا در موقعیت خطر است.

در کارولینای شمالی حداقل 10 کلانترها این هفته گفت: آنها نمی خواهد انجام یک شبیه رهنمود از رژیم صهیونیستی است. Roy Cooper, D. جزئی ماهیت جرم و همچنین کمبود منابع بسیاری گفت: معنای آنها تا به حال جدی تر همه چیز به نگرانی در مورد.

“من قطعا تشویق مردم به طور دقیق و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” وس تریپ کلانتر از هالیفاکس County نوشت: در رسانه های اجتماعی با توجه به WWBT. “پوشیدن یک ماسک و یک تصمیم شخصی است که یکی از فرماندار در رالی.”

در حالی که موج تازه انتخاب شده سیاه دموکراتیک کلانترها به تغییر چهره از اجرای قانون در کارولینای شمالی بسیاری از کسانی که صحبت کردن در برابر کوپر ماسک منظور شد سفید نر و جمهوری خواه.

جرم بستن: محبوب هوستون رستوران در میان سیل جدید تعطیلی موقت

اما پیوستن به آنها بود پائولا رقص دموکراتیک کلانتر در پیت شهرستان که در سال 2018 انتخاب شد به عنوان اولین سیاه زن کلانتر در تاریخ دولت.

“این بسیار متشنج و پلاریزه بار در راه های بسیاری,” او نوشت: در یک یادداشت به ساکنان از شهرستان در کارولینای شمالی عمدتا کشاورزی شرقی به پایان رسید. “بسیاری از مسائل در سال 2020 تلاش کرده اند به تقسیم. من دعا می کنم ما اثبات یک بار دیگر که مردم از پیت شهرستان بهتر از این می تواند به افزایش بالاتر از تضاد در جای دیگر.”

روند “مشروطه کلانترها” ایستاده در برابر قوانین ایالتی است که به سختی جدید. بسیاری از کشور برجسته ترین مقامات اجرای قانون مانند آریزونا جو Arpaio, گل رز به شهرت در مبارزات انتخاباتی از جمله.

اما همه گیر ایجاد کرده به خصوص رسیده فرصت را به شورش علیه چپ متمایل فرمانداران به عنوان مقامات مجری قانون احساس جسارت به صحبت کردن از طرف بیشتر رای دهندگان محافظه کار آورده است که آنها را به دفتر.

ممکن است تجزیه و تحلیل توسط مارشال پروژه پیدا کردم که حداقل 60 کلانترها در سراسر بیش از یک دوجین متحده بودند علنا مقاومت در برابر stay-در-خانه سفارشات و دیگر ویروس های مربوط به محدودیت های صادر شده توسط فرمانداران. سه چهارم از کسانی که کلانترها بودند متحده حکومت دموکرات.

به عنوان NPR گزارش کلانترها می توانید صدا را به سرخوردگی سیاسی است که به خصوص ملموس در بیشتر محافظه کار روستایی مناطق – از جمله کسانی که در واشنگتن و کارولینای شمالی – که در آن بالا مقامات دولت رای داده شد در یک شهری اکثریت.

برخی از محققان نیز ردیابی کلانتر عدم اجرای قوانین آنها مخالفت با بازگشت به تر شوم ریشه: از Ku Klux Klan به راست پس Comitatus جنبش از سال 1980 و در نهایت آرام تاسیس یک گروه برای صدها نفر از کلانترها که حاضر به اجرای همه قوانین آنها برای پیدا کردن خلاف قانون اساسی است.

پس از سخنرانی سه شنبه کلانتر رابرت Snaza روشن است که او می خواهد به ماسک منظور در یک مورد به مورد و بر اساس – در حالی که مردم را به فکر می کنم بیش از حد.

“فقط به خاطر من گفت: “نمی توان گوسفند’ به این معنا نیست که من ظاهر و گفت من می خواهم شما را به نقض دستور” Snaza گفت OPB.