دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کنفرانس خبری در coronavirus به عنوان مرگ برای اولین بار است که در گزارش ما

واشنگتن – در یک اتفاق نادر تلویزیونی اخبار کنفرانس از کاخ سفید روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus کم باقی مانده است که او را دیدار با شرکت های دارویی در هفته آینده به بحث در مورد توسعه یک واکسن.

نظرات خود آمد و به عنوان اولین متحده مرگ و میر ناشی از این بیماری گزارش شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد ممنوعیت سفر به ایران و توصیه آمریکایی ها به سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی شده است که نهفته ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به اصرار دارند که خطر ابتلا به آمریکایی ها از این بیماری کم باقی مانده است اما او اذعان کرد که موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد. او تاکید کرد که افراد سالم که قرارداد این بیماری باید بهبود می یابند.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت” او گفت:. “این چیزی است که در حال حرفه ای به کار گرفته.”

“اگر شما سالم هستید, شما احتمالا از طریق یک فرایند” او افزود: “شما خوب خواهید بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد تنها چند ساعت پس از او توضیح داده که شیوع کروناویروس به عنوان یک “جدید و جعل” تداوم توسط دموکرات ها و پیشنهاد آنها مشرف به تلاش دولت او ساخته شده است که برای مقابله با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که احاطه شده توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگر اعضای coronavirus وظیفه نیروی زده بیشتر مقهور تن در روز شنبه در کنفرانس خبری. او اصرار داشت او در توصیف این ویروس به عنوان یک “جعل” اما که او با اشاره به دموکرات ها تلاش برای استفاده از وقوع به او صدمه دیده است سیاسی.

“این بسیار جدی است,” او گفت:.

مدت کوتاهی قبل از تهمت صحبت کرد, مقامات بهداشت تایید کرد که یک فرد در واشنگتن فوت کرده است از این ویروس اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده آمریکا

فرد فوت در شهرستان کینگ واشنگتن دولت وزارت بهداشت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف مرحوم بیمار به عنوان یک زن بود که “پزشکی در معرض خطر بیمار در اواسط 50s.” او تا به حال سفر به Daegu کره جنوبی, سایت عمده شیوع کروناویروس. او تحت درمان در خانه انزوا.

تا کنون 22 نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با این بیماری است. چهار به طور جدی بیمار نسبت ناروا گفت.

قبلا مقامات بهداشتی در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن گزارش داد چهار ظاهری موارد از رمان coronavirus نگرانی از آن است که گسترش از طریق West Coast جوامع است.

مقامات گفت: سه نفر از موارد – یک شمال کالیفرنیا با شرایط بهداشتی مزمن یک دانش آموز دبیرستانی در اورت واشنگتن و کارمند در پورتلند, اورگان-منطقه مدرسه – تا به حال نه به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده.

واقعیت بررسی: در اینجا چیزی است که رئیس جمهور تهمت است گفت: در مورد شیوع کروناویروس

یک تقلا باز شدن در کاخ سفید پس از این رئیس جمهور اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی با مشاوران و خبرنگاران scurrying شده برای رسیدن به محل.

این رویداد مشخص دومین بار در این هفته خطاب به رئیس جمهور با خبرنگاران در کاخ سفید اتاق جلسه بسیار اتفاق نادر در طول ریاست جمهوری خود.

در طول یک hourlong کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد با مقامات بهداشت در دولت او گفت: او را باور نمی کند گسترش ویروس بود “اجتناب ناپذیر است.”

در آن کنفرانس خبری تهمت قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول هماهنگی دولت در پاسخ به این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 84,000 نفر کشته و نزدیک به 3000 نفر در سطح جهان است.

Conributing: Doug Stanglin فضل Hauck

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد COVID-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>