دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور مالیات بر حقوق برش دیگر کمک های مالی برای کسب و کار و کارگران به عنوان coronavirus گسترش

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به دنبال کمک مالی برای کارگران و کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus به عنوان موارد جدید گزارش شده در سراسر کشور و سهام ایالات متحده دچار بدترین افت از سال 2008.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود پیشنهاد “بسیار مهم” و “بسیار چشمگیر” اقدامات اما نمی گویند به طور خاص آنچه در آنها خواهد بود. او گفت دولت او را ملاقات روز شنبه با خانه و رهبران مجلس سنا به بحث در مورد یک بسته محرک اقتصادی که می تواند شامل یک ممکن است مالیات بر حقوق برش و امداد رسانی به صورت ساعتی دستمزد بگیر به اطمینان حاصل شود که آنها نمی خواهد که به دست یک چک.

“نکته اصلی در اینجا این است که ما در حال مراقبت از آمریکا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری پس از coronavirus وظیفه نیروی نشست. “و ما مراقبت از اقتصاد آمریکا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او ایجاد خواهد شد وام برای کسب و کارهای کوچک و کار با صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و کشتی های کروز است که آسیب شده است توسط coronavirus را بترساند. علاوه بر این کاخ سفید دعوت کرده است وال استریت مدیران برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر این هفته در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس تهدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به فشار برای یک بسته محرک اقتصادی به نمایندگی از عزیمت به کاخ سفید است که اصرار داشت که اصول اقتصاد جامد هستند و coronavirus می تواند تنها در کوتاه مدت بر روی صفحه رادار در رشد.

اما coronavirus تهدید همچنان به سر و صدا بازارهای مالی است. سهام ایالات متحده سقوط روز دوشنبه با میانگین صنعتی داو جونز کاهش بیش از 2000 امتیاز برای بدترین حالت آن بعد از سال 2008 پس از یک سقوط آزاد قیمت نفت و تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد است.

مجموع coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی گرفته 111,000 روز دوشنبه با تایید آمریکا موارد بیش از 600. در سراسر جهان مرگ و میر نزدیک 4000 نفر افزایش یافت و به 26 در آمریکا

چه چیزی جدید: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: یکی دیگر از کشتی کروز نگهداری از پورت; NY ساخت خود ضد عفونی کننده; بازار سهام سقوط آزاد

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد بسته از بودجه اضطراری برای کمک به درمان و کند کردن گسترش ویروس. این بسته شامل کمک های مالی برای تحقیقات و توسعه واکسن و همچنین به عنوان پول برای پیشگیری آمادگی و پاسخ.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که به نظر می رسد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در کنفرانس خبری گفت که ایالات متحده “انعطاف پذیر ترین اقتصاد در جهان است.”

اما “وجود دارد بخش هایی از اقتصاد که در حال رفتن به تحت تاثیر به ویژه کارگران است که باید در خانه کار افرادی که در خانه هستند تحت قرنطینه و مراقبت از خانواده خود را,” او گفت:. “ما کار بر روی یک برنامه برای پرداختن به آن است.”

Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است متعهد به ارائه “هر آنچه که حمایت ما نیاز” برای کمک به اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow اولین شناور امکان ارائه کمک های مالی به کسب و کار و کارگران در هفته گذشته به عنوان گسترش نگرانی بیش از این ویروس باعث شد شرکت های فن آوری, نوازندگان, تیم های ورزشی و نهادهای بین المللی برای لغو ده ها تن از حوادث برگزار می شود در سراسر جهان.

Kudlow پیشنهاد یک بسته محرک خواهد بود هدفمند در صنایع از جمله سفر و مهمان نوازی شرکت های بسیاری نهفته است.

تاثیر اقتصادی: 4 راه برای سرمایه گذاری در زمانی که نرخ بهره در حال غوطه وری در coronavirus نگرانی

در کاپیتول هیل ایالت چاک Grassley جمهوریخواه و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا نیز آغاز شده است بررسی امکان یک بسته محرک.

“در حالی که ما در ادامه به بررسی اثرات اقتصادی رئیس Grassley است که به بررسی امکان هدف قرار امداد مالیاتی اقدامات است که می تواند ارائه به موقع و موثر در پاسخ به کروناویروس” گفت: Grassley سخنگوی مایکل Zona. “گزینه های مختلف در این کمیته صلاحیت ها در نظر گرفته شده به عنوان ما به یادگیری بیشتر در مورد افکت خاص در صنایع و اقتصاد به طور کلی.”

برخی از اقتصاددانان توصیه گسترده تر مراحل کنگره می تواند در کوتاه مدت برای کمک به کسانی که بلافاصله تحت تاثیر این ویروس مانند defraying از هزینه های مراقبت های بهداشتی از کسانی که آلوده و کاهش امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد برای همه کارگران است.

یک کاهش در مالیات بر حقوق برای تمام کارگران از 6.2% به 4.2% – شبیه به کاهش در طول دولت اوباما خواهد افزایش درآمد خانوار توسط $150 میلیارد بارکلیز می گوید اقتصاددان مایکل Gapen. که او می گوید که کمک به سرپا نگه داشتن هزینه های مصرف کننده و افزایش تولید ناخالص داخلی توسط 0.4% به 0.6% او می گوید.

اما جارد برنشتاین یک مشاور اقتصادی رئیس جمهوری جو بایدن و ارشد همکار با مرکز بودجه و اولویت های سیاست, سوالات, آیا مالیات بر حقوق و دستمزد قطع موثر خواهد بود.

“قطع موقت در حقوق و دستمزد مالیات می تواند کمک به کارگران که هنوز نقشه کشی چک, اما اگر شما idled با توجه به این ویروس و لازم نیست که پرداخت می شود ترک آن شما را کمک نمی,” او گفت:.

اقتصاد آدام اسلاتر آکسفورد اقتصاد را توصیه می کند گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران به طور معمول تحت پوشش از جمله خود اشتغالی.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. و تشکر. رزا DeLauro D-Conn., در زمینه قانون هفته گذشته که نیاز به تمام کارفرمایان برای ارائه به کارگران با 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در طول هر اضطراری برای بهداشت عمومی از جمله زمان coronavirus تهدید. این لایحه همچنین اجازه می دهد کارگران به افزوده شدن هفت روز از پرداخت مرخصی استعلاجی برای دیگر مسائل بهداشتی.

کمک: Paul Davidson

Coronavirus وحشت: $100,000 تمیز کردن ماشین ؟ یک “گلوله نقره ای’ ضد عفونی کننده? کسب و کار پول نقد در coronavirus وحشت در مدارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>