دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف توییت پس از تبریک کانزاس نه میسوری برای روسای’ Super Bowl برنده

فقط چند دقیقه پس از Kansas City Chiefs برنده اولین سوپر باول در 50 سال آنها یک پیام تبریک از رئیس جمهور.

به جز یکی وجود دارد خودنمایی خطا.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام به تایید حساب توییتر اواخر یکشنبه شب لحظات پس از اشراف سرنگون سان فرانسیسکو 49ers 31-20 در سوپر باول LIV در میامی گاردنز فلوریدا.

“تبریک به کانزاس سیتی در یک بازی بزرگ و فوق العاده باز گشت بسیار زیاد تحت فشار ناروا” ارسال شده است یکشنبه شب در یک پیام به تایید حساب توییتر. “شما نماینده عالی ایالت کانزاس و در واقع کل ایالات متحده آمریکا بسیار خوب است. کشور ما افتخار است که از شما!”

اشراف حال مستقر در شهر کانزاس میزوری در کانزاس سیتی, Kansas. هر دو شهرستانها به اشتراک گذاری همان مرز در امتداد رودخانه میسوری.

که صدای جیر جیر به سرعت حذف و جایگزین با اصلاح یکی.

“تبریک به کانزاس سیتی در یک بازی بزرگ و فوق العاده باز گشت بسیار زیاد تحت فشار” اصلاح جیر می خواند. “ما به شما افتخار می کنیم و بزرگ ایالت میسوری است. شما قهرمانان واقعی هستند!”

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به خود جلب کرد انتقاد از جمله از سابق بهداشت ، Claire McCaskill (D-Mo.), برای خطا.

روسای پاک شده 10-نقطه کسری بودجه در سه ماهه پایانی به لطف سه touchdowns در دوره نهایی به طوفان برگشت با 21 امتیاز بدون جواب برای پایان دادن به بازی.

کارفرمایی پاتریک Mahomes آغاز شده و به آرامی به پایان رسید اما این بازی تکمیل 26 42 عبور برای 286 متری با دو touchdowns و دو interceptions. در حال اجرا پشت دامین ویلیامز تا به حال 17 حمل برای 104 متری با یک زمین نشستن کامل هواپیما و افزود: چهار پذیرایی برای 29 متری و دیگری نمره.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر