دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن استیضاح تبرئه توسط متلک دموکرات با تصویری

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را جشن گرفتند تبرئه در دو مقاله از استیضاح چهارشنبه متلک دموکرات ها از طریق توییتر.

فقط چند دقیقه پس از سنا رای تهمت توییتی از 30 ثانیه فیلم های زمان جلد مجله با وافغان تیتر: “چگونه Trumpism خواهد Outlast مغلوب ساختن پیشی جستن.” این کلیپ شامل مسخره کمپین علائم نشان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا برای رئیس جمهور هر چهار سال یکبار از طریق قرن آینده به پایان می رسد و با عبارت “مغلوب ساختن پیشی جستن 4EVA.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به یک بیانیه عمومی در مورد استیضاح از کاخ سفید در ظهر پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت با مردم به روز در مورد آنچه که او ممکن است می گویند پس از تبرئه گفت: مشاوران که مجاز به بحث در مورد مکالمات.

او حتی به ارمغان آورد تا این موضوع در یک ناهار با مجریان تلویزیون به بحث در مورد ایالت متحده آمریکا. یکی از شرکت کنندگان گفت که او صحبت بیشتر با هیجان در مورد استیضاح سخنرانی از او دولت از اتحادیه.

جزئیات کاخ سفید پاسخ: ‘همانطور که ما گفته اند همه همراه او است گناه نیست’

در همین حال جمهوریخواهان بازیگران سنا رای به عنوان یک exoneration از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که دموکرات ها را متهم کرد که توافق-رهبری سنا به امتناع از برگزاری جمهور مسئول اقدامات خود را.

“شاهد استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J. Trump,” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

گریشام نیز در زمان هدف در ایالت یوتا میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نامزد و تنها سناتور جمهوریخواه برای رای دادن به محکوم کردن تهمت و سوء استفاده از قدرت است.

“تنها رئیس جمهور مخالفان سیاسی – همه دموکرات و یک شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری – رای برای تولید استیضاح مقالات,” او گفت:.

اواخر روز چهارشنبه تهمت توییتی یک ویدیو یک دقیقه ای تمسخر رامنی به عنوان “لغزنده” و “دموکرات راز دارایی.”

تبرئه تظاهرات: صدها نفر از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور پس از استیضاح تبرئه

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین گفت که او تا به حال شده است “کاملا توجیه” توسط مجلس سنا.

“انجام هیچ چیز دموکرات ها می دانند که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را به طوری که آنها تا به حال به استیضاح او” مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت.

“این استیضاح جعل را به عنوان بدترین اشتباه در تاریخ سیاسی” Parscale اضافه شده است.

چه بعدی؟: محاکمه بیش; تهمت به دست آورد. در حال حاضر آماده برای سیاسی خرید اینترنتی.

در توییتر کاخ سفید مشاور کلیان کانوی بیان او در واکنش به این رای با هشتگ “#AcquittedForever.”

پسر رئيس جمهور Donald Trump Jr. پیشنهاد شده است که در حال حاضر که استیضاح است “شاید دموکرات ها در واقع می تواند به میز و سعی کنید برای انجام برخی از کار برای مردم آمریکا برای تغییر است.”

“اما من نمی خواهد نگه داشتن نفس من,” او اضافه شده است.

Trump Jr., نیز نامیده می شود برای رامنی به اخراج از حزب جمهوری خواه.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انتقاد مجلس سنا حکم و گفت: تهمت و سناتور دموکرات “را نرمال بی قانونی و رد سیستم کنترل و توازن از قانون اساسی ما است.

“بنیانگذاران ما قرار داده پادمان در قانون اساسی برای محافظت در برابر سرکش رئیس جمهور” پلوسی گفت. “آنها هرگز تصور نمی کرد که آنها را در همان زمان یک سرکش رهبر در سنا که ناجوانمردانه رها وظیفه خود را به رعایت قانون اساسی است.”

با سنا رای “رئیس جمهور باقی می ماند مداوم تهدید به دموکراسی آمریکایی با اصرار او است که او را بالاتر از قانون” پلوسی گفت.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny, هویر, D-Md., به نام سنا رای “یک روز غم انگیز برای ما جمهوری است.”

“من نگران برای آینده جمهوری ما اگر خود را اجرایی نمی شد در بررسی توسط نمایندگان مردم و دولت به خصوص که در حال حاضر نشان داد تحقیر را برای حاکمیت قانون و نقش مستقل قضائیه” هویر گفت.

رامنی رای: ‘هولناک سوء استفاده’: سناتور. میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون برگ برنده دموکرات حریف در کمپین 2016 اشاره کرد که سناتور جمهوریخواه متعهد سوگند در آغاز استیضاح دادگاه به دفاع از قانون اساسی است.

“امروز 52 از آنها رای به خیانت که سوگند – و همه ما,” او هنوز توییتی. “ما در حال ورود به قلمرو خطرناک برای ما دموکراسی است. آن را همه ما با هم کار را به آن بازگرداند.”

سناتور. دبی Neil Thomas D-Mich., گفت: او “حقارت که تعصب برنده بیش از تمایل به یک نمایشگاه دو حزبی محاکمه با شاهدان معتبر و اسناد و مدارک.”

مایکل کالینز و دیوید جکسون پوشش کاخ سفید است. رسیدن کالینز در توییتر @mcollinsNEWS و Jackson @djusatoday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر