دلفین ها را انتخاب کنید QB توا Tagovailoa با اولین انتخاب در پیش نویس NFL

میامی دلفین ها را ندارد به “مخزن برای توا” بعد از همه.

دلفین ها انتخاب توا Tagovailoa با استعداد آلاباما کارفرمایی با آسیب و دوام نگرانی با پنجم انتخاب در دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL پنج شنبه شب.

دلفین ها به رهبری مدیر کل کریس Grier و مربی برایان Flores اغلب محاسبه و خطر عوارض هستند در نظر گرفتن شانس در Tagovailoa به حق رای دادن کارفرمایی و منجر میامی از آن بازسازی است.

Tagovailoa دارای جاذبه است که می تواند اسیر جنوب فلوریدا طرفداران ورزش درست مثل Dwyane Wade و دن مارینو را در منطقه برای طی 37 سال است.

Tagovailoa دارای استعداد به عنوان یکی از کالج فوتبال هیجان انگیز ترین بازیکنان چند سال گذشته تکمیل نزدیک به 70 درصد از خود عبور برای 87 touchdowns فقط با 11 interceptions.

او به رهبری, آلاباما, به عنوان ملی به عنوان یک دانشجوی سال اول پس از آمدن به زمین در نیمه دوم. او سپس کمک به آنها در رسیدن به این عنوان بازی در برابر کلمسون به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

و او در ابتدا به شماره 1 انتخاب کنید و کمک به جزر و مد قرمز را دیگر اجرا حذفی سال گذشته تا پایان فصل هیپ آسیب دیدگی خود را به پایان رسید کالج حرفه ای.

Tagovailoa آسیب — یک لگن دررفتگی و شکستگی دیواره خلفی رنج می برد و در ماه نوامبر باعث می شود او شاید خطرناکترین پیش نویس انتخاب در سال های اخیر NFL تاریخ است.

Tagovailoa نیز رنج می برد دست چپ آسیب و مچ پا رگ به رگ شدن پزشکان خود را در آلاباما معتقد بهره مند از طناب تنگ روش به expediate روند شفا.

اما دلفین ها با پیش نویس Tagovailoa باور پاداش می تواند سنگین تر بودن از هر گونه خطر آسیب.

Tagovailoa در دسترس بود با پنجم انتخاب کنید اجازه می دهد دلفین ها ایستاده پت و نه ایجاد یک تجارت به سه صفحه از پیش نویس به زمین خود و کارفرمایی و یا یکی از در دسترس توهین آمیز پردازد اگر چه این مانور در نظر گرفته شد.

The Cincinnati Bengals انتخاب LSU کارفرمایی جو با نقب زدن برای اولین بار انتخاب کنید. واشینگتن ردسکینز در زمان ایالتی اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان دوم به طور کلی. شیرها دیترویت با وجود گزارش گوش دادن به تجارت ارائه می دهد پیش نویس ایالتی اوهایو cornerback جفری Okudah با سوم انتخاب کنید و New York Giants گرفت گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس با چهارم انتخاب کنید.

Tagovailoa بود که اولین سه میدارد دور اول توسط دلفین زمانی که پیش نویس آغاز شد و پنج شنبه.

مگر اینکه میامی باعث می شود یک معامله مربوط به بعد خود را پیش نویس میدارد دلفین ها را بر میدارد شماره 18 و 26 باقی مانده در پنجشنبه دور اول.

در جمعه, دلفین ها را بر میدارد در Nos. 39 و 56 در دور دوم و شماره 70 در دور سوم.

روز شنبه در نخستین روز از پیش نویس که ویژگی های دور چهار طریق هفت را ببینید میامی یک چهارم-دور انتخاب کنید (شماره 141) سه پنجم-دور میدارد (Nos. 153, 154 و 173) یک ششم دور انتخاب کنید (شماره 185) و سه تراکم در دور هفتم (Nos. 227, 246 و 251).

دلفین ها وارد 2020 پیش نویس با 14 میدارد به عنوان یک نتیجه از گسترده خود را بازسازی تحت Grier و فلرس.

میامی معامله دور اول سابق دور میدارد Laremy Tunsil و Minkah فیتزپاتریک در ابتدای سال 2019 فصل برای فضل از آینده پیش نویس دارایی برای کمک به آنها تلاش و قرار است فهرستی با ارزان تر بازیکنان با صعود به کشف.

دلفین ها’ فهرستی از حرکت به سمت چپ برخی اعتقاد داشتند این تیم شد و هدف آن تلاش برای تانک برای به بهترین شکل ممکن پیش نویس انتخاب کنید. و “مخزن برای توا” سرود برجسته Tagovailoa استعداد و فرض او می توانست بالا انتخاب کنید قبل از آسیب خود را در زمان خاموش.

دلفین ها به پایان رسید با یک 5-11 رکورد در فلرس’ فصل اول در 2019, خاموش با ناراحتی راه پیروزی بر میهن پرستان در چه بود کارفرمایی تام بردی نهایی به طور منظم فصل بازی با انگلستان پس از 20 فصل است.

دلفین ها نیز تهاجمی در رایگان آژانس امضای 10 نمایندگی رایگان به معاملات به ارزش 243 میلیون نفر به کمک های خود را بازسازی تلاش است.

ارسال شده از بازیکنان مانند cornerback Bryon جونز لبه rushers Kyle ون Noy, امانوئل Ogbah Shaq لاوسون و چپ گارد Ereck گل ها کمک خواهد کرد میامی مستقیم آن با توجه به موقعیت دیگر نیاز مانند مانور ایمنی در حال اجرا به عقب دفاعی مقابله با, داخلی, offensive lineman در پیش نویس است.

©2020 Sun Sentinel (فورت لادردیل فلوریدا.)

بازدید Sun Sentinel (فورت لادردیل فلوریدا.) در www.sun-sentinel.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>