دالی پارتن برای میزبان “شب بخیر با دالی” storytime هر پنج شنبه شروع آوریل 2

منتشر شده

دالی پارتن تخیل کتابخانه جدید پرده برداری هفتگی از مجموعه ای به نام “شب بخیر با دالی” از “کتاب بانو” به عنوان دالی اشاره شده است.

“شب بخیر با دالی” راه اندازی آوریل 2 و خواهد بود 10-هفته سری با دالی کتاب خواندن تمرکز “در آرامش و اطمینان بخش کودکان در پناهگاه در محل مقرر” با توجه به وب سایت.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: 44 بزرگ کمدی به جریان در حالی که شما در خانه گیر کرده

“این چیزی است که من شده است که مایل به انجام این کار برای مدتی اما زمان هرگز احساس کاملا درست است. من فکر می کنم آن است که بسیار روشن است که در حال حاضر زمان برای به اشتراک گذاشتن یک داستان و به اشتراک گذاشتن برخی از عشق. این یک افتخار است برای من برای به اشتراک گذاشتن استعداد باور نکردنی از این نویسندگان و تصویرگران. آنها را به ما لبخند آنها ما را به خنده و آنها ما را فکر می کنم” گفت: دالی.

“شب بخیر با دالی” را از ویژگی های بسیاری از تخیل کتابخانه مجموعه ای از کتاب ها از جمله Watty پیپر کلاسیک “موتور های کوچک است که می تواند” “لاما شتر بی کوهان امریکای جنوبی قرمز پیژامه” توسط آنا Dewdney و “من یک رنگین کمان” توسط دالی پارتن. برای عناوین بیشتر از کتاب است که برجسته خواهد شد شما می توانید تخیل کتابخانه سایت اینجا.

برای اتصال به هفته سری شروع می شود که آوریل 2 اجرا می شود و تا ژوئن 4 شما می توانید عضویت اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>