واشنگتن — دادستان فدرال انتظار می رود به دور از سفت حکم زندان توصیه می شود برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد, راجر, سنگ, وزارت دادگستری گفت: سه شنبه ساعت پس از رئیس جمهور را محکوم کرد توصیه می شود.

ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا توصیه می شود از یک زندان از هفت تا نه سال. در به شدت دقت کنید دادگاه پرونده بعد از ظهر دوشنبه وکلای گفت: سنگ به حال مرتکب “مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون” توسط “آگاهانه بارها و بارها و وقیحانه” مانع فدرال تحقیقات با دروغ گفتن به کنگره است.

بعد از ظهر سه شنبه ساعت پس از رئيس جمهور با انتقاد از جمله توصیه در توییتر — وزارت دادگستری به نظر می رسد معکوس دوره ترغیب انتقاد که ملاحظات سیاسی را ابطال تصمیمات اتخاذ شده توسط حرفه ای دادستان.

جدید توصیه شد و انتظار می رود در دادگاه روز سه شنبه وزارت دادگستری رسمی گفت.

رسمی که مجاز نیست به نظر عموم مشخص می شود, توصیه های منطقه کلمبیا دادستان به عنوان “افراطی بیش از حد و نامتناسب” به سنگ جنایات. این مقام گفت: توصیه متفاوت از آنچه دادستان در جریان مقامات وزارت دادگستری در قبل از پر کردن است.

هیچ بحث و گفتگو در مورد این موضوع با کاخ سفید این مقام گفت.

در یک صبح زود پرینت سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نه-حکم سال توصیه یک “سقط جنین از عدالت” این ادعا که “جنایات واقعی” متعهد شد که “طرف دیگر.”

راجر سنگ: مغلوب ساختن پیشی جستن متحد باید در خدمت 7 به 9 سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره, دادستان ها می گویند

سنگ که برنامه ریزی شده بود محکوم Feb. 20 پیدا شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخابات ریاست جمهوری است.

سنگ 67, آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به دادگاه در موارد ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سابق دادستان فدرال دیوید Weinstein گفت: تجدید نظر در صدور حکم پرونده خواهد بود غیر معمول توجه به نزدیکی آن به ناروا انتقاد از اولیه توصیه می شود.

“مناسب وسیله نقلیه برای یک رئیس جمهور که مخالف با پیگرد یا حکم عفو یا تخفیف مجازات یک صدای جیر جیر” Weinstein گفت.

“در تجربه من این است که بسیار غیر معمول برای دولت به پرونده تجدید نظر محکومیت توصیه پس از تنظیم موقعیت خود را در کامل التماس که واصل شد و پس از دفاع و مشروط دفتر اعلام کرده بود موقعیت خود را” Weinstein گفت. “آن را نیز غیر معمول برای DOJ به در حال حاضر ورودی مستقیم در یک مورد بود که توسط باراک اوباما.”

ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش نشان می دهد: رئیس جمهور انتقاد شدید از صدور توصیه برای راجر سنگ به عنوان یک “سقط جنین از عدالت’

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان و ناظران حقوقی سریعا انتقاد آشکار پس گرد.

“تکان دهنده خودرا برای امتحان اماده به پایین سیاسی مداخله در فرایند عدالت کیفری. ما در حال حاضر واقعا در شکستن-شیشه ای-در-مورد-از-آتش لحظه برای عدالت Dept.,” دیوید Laufman رئیس سابق وزارت دادگستری ضد جاسوسی و کنترل صادرات بخش گفت: در توییتر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., تمسخر وزارت دادگستری. “آنها احتمالا به توصیه هیچ زمان زندان, مدال آزادی ریاست جمهوری و نشان می دهد در فاکس نیوز,” او گفت:.

سنگ اعتقادات بنیادی از اقدامات خود را در سال 2016 زمانی که او به دنبال ایجاد کانال ارتباطی با ویکی لیکس برای پیدا کردن در مورد به سرقت رفته و ایمیل های که آسیب رساندن به آن دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و فشار برای آزادی آنها.

سنگ بارها و بارها دروغ گفته به خانه کمیته اطلاعات در مورد تلاش های خود را به دروغ انکار است که او صحبت کردیم به تهمت کمپین در مورد آنها. او همچنین خواست احتمالی کنگره شاهد یا دروغ یا فرضا شهادت او. این کمیته در آن زمان تحقیق در روسیه انتخابات دخالت.

وکلای مدافع استدلال کرد که این دستورالعمل برای اولین بار مجرمین محکوم این جنایات است 15 تا 21 ماه است. از آنها خواسته است که سنگ بود محکوم به مشروط شدن.

“راجر سنگ است به مراتب بیشتر از شخصیت او پروژه در رسانه ها. به عنوان کسانی که او را می دانم به خوبی گواه او یک مرد اختصاص داده شده به دوستان و خانواده خود بلکه کسی است که بارها و بارها تمدید شده خود را فراتر از محدوده نرمال به کمک مجازی غریبه” خود را وکیل نوشت.

سنگ وکلای همچنین استدلال کرد که او باید برای رفتار او و پس از او تحت تعقیب در ژانویه 2019 گفت دیرینه خود با مشکلات اضطراب بودند “اوج” در حالی که پرونده اش بود و در انتظار.

سنگ بارها و بارها نقض تهوع منظور جلوگیری از او را از صحبت کردن علنی در مورد این مورد. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون بعد ممنوع او را از استفاده از رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su