DOJ اتهامات افراط گرایان از جمله 2 از Montgomery County با هدف قرار دادن روزنامه نگاران و فعالان

دو Montgomery County مردان دستگیر شده بودند توسط ماموران اف بی آی در خانه خود را در اوایل روز شنبه و به نظر می رسد در هوستون دادگاه فدرال به عنوان بخشی از یک کشور وزارت دادگستری علیه “با نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان از سراسر ایالات متحده” که متهم به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و فعالان است.

این هم اتاقی روبرو هستند اتهامات به پایان می رسد مخالف این کشور یک واقعیت است که به طور خلاصه به اشتباه آمریکا دادرس قاضی نانسی K. Johnson که شنیده ام هر دو از موارد خود را.

جان کامرون, Denton, 26, از, Montgomery, چهره اتهامات در ویرجینیا که او فریب اضطراری کنندگان به پلیس ارسال به یک سری از وجود بحران در غیر عمدی شخص ثالث آدرس — آزار و اذیت یک تاکتیک شناخته شده به عنوان “swatting.” دنتون خواهد شد که یک جلسه پنج شنبه در ساعت 10 صبح به تعیین که وکیل خود را در هوستون.

Kaleb کول, 24, از, Montgomery است که در میان یک گروه از چهار نفر به اتهام فدرال نقض حقوق بشر در سیاتل. آنها را متهم به ایجاد پوستر با نمادهای نازی, تهدید زبان و تصاویر از سلاح به آزار و اذیت و ارعاب روزنامه نگاران. کول از حق خود چشم پوشی به بازداشت و علت احتمالی شنوایی. او را باید یک هویت شنوایی بعد از ظهر جمعه.

دنتون رهبر سابق Atomwaffen بخش دستگیر شد دوشنبه در مونتگمری اتهام او بارها و بارها فریب dispatchers به باور کسی در معرض خطر قریب الوقوع. او همچنین به نظر می رسد قبل از قاضی جانسون به اتهام توطئه برای کمک به چند swatting حوادث در تگزاس و در شرق ویرجینیا. او به دنبال توسط دادستان فدرال در دادگاه فدرال منطقه ای در شرق ویرجینیا.

Atomwaffen بخش همچنین به عنوان شناخته شده AWD “سازماندهی شده است به عنوان یک سری از ترور سلول که کار به سمت تمدن سقوط” با توجه به مرکز قانون فقر جنوب که آهنگ های گروه های افراطی.

دادگاه اسناد و مدارک دولتی که از ماه نوامبر سال 2018 از طریق آوریل 2019 دنتون و چندین نفر دیگر از جمله جان ویلیام کربی کلی با هم کار می کرد به اجرای سه “میشل” می نامد. یکی بود به یک دولت رسمی در شمال ویرجینیا در Jan. 27, 2019 دیگر به یک محل در دانشگاه دومینیون در Nov. 29, 2018 و سوم به Alfred Street Baptist Church on Nov. 3, 2018.

دنتون نیز متهم به برنامه ریزی برای هدف قرار دادن یک خبرنگار تحقیقی در Marketplace و شهر نیویورک از Marketplace, یک روزنامه نگاری تحقیقی که سازمان اهدا شده است Pulizer جوایز برای کار خود را. دادستان مارسی: دنتون انتخاب دو هدف به خاطر او ناراحت شد با ProPublica و روزنامه نگار برای افشای هویت خود و نقش در Atomwaffen را بدست آورد.

با توجه به انتشار اخبار از وزارت دادگستری, مخفی محقق شد در مورد استفاده می شود. دنتون raved در مورد ارتکاب آنچه او به عنوان یک ردیف بالا و جنایت است که می تواند به نفع گروه و گفت: undercover محقق او با استفاده از voice changer به سخنان, تماس, با توجه به انتشار. او گفت: مقام او swatted دفاتر ProPublica و روزنامه نگار با توجه به محققان.

وزارت دادگستری گفت که سیاتل گروه “توطئه از طریق رمزگذاری چت آنلاین گروه برای شناسایی خبرنگاران و دیگران آنها می خواستند برای ارعاب. این گروه با تمرکز در درجه اول در کسانی که یهودی و یا روزنامه نگاران رنگ است.” سه تن دیگر از متهمان که در مورد کامرون براندون شیا, 24, از ردموند بشویید.; تیلور Ashley Parker-Dipeppe, 20, از اسپرینگ هیل, Fla. و جانی روم Garza, 20 ملکه Creek, Ariz.

با توجه به شکایت کیفری: “متهمان کول و شیا ایجاد پوستر که شامل نازی نمادها و چهره های نقاب دار با اسلحه و کوکتل مولوتوف و تهدید زبان. پوستر تحویل داده شد به Atomwaffen اعضای صورت الکترونیکی و coconspirators چاپ و تحویل و یا از طریق پست و پوستر به روزنامه نگاران یا فعالان این گروه با هدف قرار دادن. در سیاتل منطقه پوستر از طریق پست به یک روزنامه نگار تلویزیون که گزارش شده بود در Atomwaffen و به دو نفر در ارتباط با ضد افترا لیگ (ADL). در تمپا گروه هدف یک روزنامه نگار است اما تحویل این پوستر به آدرس اشتباه. در شهر فینیکس, پوستر تحویل داده شد به یک مجله و روزنامه نگار.”

شیا را ظاهر اولیه خود در شکایت در دادگاه فدرال در سیاتل در 2 p. m. روز شنبه, با توجه به وزارت دادگستری. افراد دستگیر شده در مناطق دیگر خود را حضور در دادگاه فدرال در آن مناطق خواهد شد و به نظر می رسد در سیاتل در یک تاریخ آینده است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>