سگ مرده پس از پرواز: خطوط هوایی دلتا به بررسی

خطوط هوایی دلتا در حال باز کردن یک بررسی به مرگ یک سگ در بر داشت العملی پس از پرواز خود را برای دیدار با صاحبان جدید.

12-هفته یورکشایر تریر نام سباستین مرده پیدا شد پس از حمل و نقل توسط دلتا از مادر در اوهایو به آن خانواده جدید در لس آنجلس پنج شنبه.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت به سباستین خانواده و در حال انجام یک بررسی کامل از این وضعیت به درک آنچه اتفاق افتاده است” Delta Air Lines در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز ارائه شده توسط سخنگوی چلسی گورمن.

Pup صاحب Cory Mcjimson گزارش یافت سباستین العملی در جعبه گذاردن او در حالی که چیدن او را در دلتا را در منطقه محموله در فرودگاه بین المللی لس آنجلس با توجه به TMZ خروجی که اولین گزارش این حادثه و مردم است.

دلتا تایید کرد که آنها در تماس با Mcjimson خانواده اضافه کرد که “حیوانات خانگی یک عضو مهم از خانواده و ما در حال تمرکز بر خوب بودن از همه حیوانات ما حمل و نقل است.”

ما سگ پنی خانواده نه باری. حیوانات می میرند زمانی که شرکت های هواپیمایی درمان آنها را مانند اشیاء

با توجه به دلتا محموله سیاست حیوانات خانگی می شود حمل بدون صاحبان آنها در یک تهویه لانه با ظروف آب و غذا به صورت امن به داخل لانه برای سفر.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Mcjimson خانواده برای نظر.

این اولین بار نیست که یک حیوان خانگی مورد علاقه مرده است در طول پرواز.

در سال 2018 یک مسافر 10-ماه-پیر بولداگ فرانسوی به نام Kokito, خفه پس از یک United Airlines پرواز مجبور مالک برای قرار دادن توله سگ در بن سربار در طول سه ساعت پرواز از شیکاگو به نیویورک.

در سال گذشته یک سگ مرده پیدا شد در 11 ساعت اطلس ایر فرانس-کی ال ام پرواز از آمستردام به لس آنجلس.

ایالات معذرت خواهی: حال پرواز سگ درگذشت پس از قرار دادن در بالای سر bin

بیشتر: سگ های ذخیره شده در ایران می میرد در 11 ساعته پرواز Air France-KLM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>