آیا شما رزومه overpromise در اکسل مهارت ؟ شما نیاز به این مبلغ 34 آموزش

این که آیا شما در حال اخیر فارغ التحصیل کالج هستند به دنبال یک حرفه ای پرش و یا به دنبال ارتقاء شما ممکن است پیدا کردن آن سخت به ایستادگی کردن در میان دریایی از داوطلبان واجد شرایط. می توان آن را به خصوص دشوار زمانی که شما فقط یکی از بسیاری از متقاضیانی که ذکر شده “مهارت در مایکروسافت اکسل” با وجود این واقعیت است که شما به سختی می دانم که اصول اولیه است.

وجود دارد چند ابزار بیشتر قدرتمند و همه کاره به اکسل. با این برنامه شما می توانید ایجاد و حرفه ای گزارش ها و داشبورد عمیق شیرجه رفتن اطلاعات و خسته کننده به طور خودکار تجزیه و تحلیل وظایف. آیا شما هرگز باز اکسل در زندگی خود و یا در حال انتظار برای استفاده از آن به طور منظم در کار خود را با داشتن یک درک عمیق از این برنامه می تواند زندگی شما را آسان تر و کمک به رزومه ایستادگی کردن به پتانسیل های استخدام مدیران.

اگر شما آماده برای تبدیل شدن به یک استاد از اکسل توصیه می کنیم نهایی مایکروسافت اکسل گواهینامه آموزش بسته نرم افزاری. آن را پوشش می دهد همه چیز را از ابتدا تا پیشرفته و مهارت های آموزش داده شده توسط برخی از بررسی مدرسان.

اجازه بدهید شما را به یک شکست: فقط برای $34 (از $945) شما باید دسترسی به شش دوره متشکل از 447 درس — که سی و سه ساعت به ارزش یادگیری است. درس پوشش همه چیز را از پیشرفته فرمول ها و توابع به تجسم داده ها و جداول محوری.

واقعا چه قرار می دهد این دوره آنلاین بالاتر از بقیه هستند و باور نکردنی مدرسان. یکی از آنها Chris Dutton را توسعه داده است که برنده جایزه داده ها تجزیه و تحلیل و تجسم ابزار است که توسط مایکروسافت برجسته شده است, نیویورک تایمز و جامعه آمریکایی بیس بال تحقیقات. یکی دیگر از کایل Pew است که مایکروسافت خبره مربی و یک گواهی دفتر استاد استاد است که برتر در بررسی به مدت ده سال! بنابراین آن را بی خطر می گویند شما را در دست خوب است.

هنوز هم مطمئن نیستید ؟ اتمام این ویدئو توضیح همه چیز گنجانده شده در این دوره:

در پایان این بررسی برای خود صحبت می کنند. با 34,000 دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام این بسته نرم افزاری دارای عظیم پنج ستاره است. آن را در مورد زمانی که شما به روز رسانی رزومه. توافق ؟

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>