داجرز’ کودی Bellinger می گوید Astros’ خوزه Altuve ‘سرقت’ MVP

حاکم لیگ ملی با ارزش ترین بازیکن اجازه دهید شل در Astros یک روز پس از این بازیکن عذرخواهی کرد به صورت غیر قانونی و سرقت علائم در سال 2017.

“من فکر کردم عذر خواهی شد هر” داجرز outfielder کودی Bellinger به خبرنگاران گفت: از جمله لس آنجلس تایمز’ خورخه Castillo – در داجرز بهار آموزش در گلندیل, Ariz., در روز جمعه. “من فکر می کردم (Astros مالک) جیم کرین را ضعیف بود.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: تونی کمپ می گوید او نبود درگیر در Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح

خیانت با سرقت علائم ویژه موضوع درد در داجرز محل باشگاه وانجمن پس از آنها از دست رفته جهان سری به آستروس در سال 2017 و پس از آن از دست داد به Red Sox در سال 2018 در برابر یک تیم نیز در دست بررسی است و برای فریب دادن.

Bellinger ذخیره بسیاری از سولفات جمعه برای آستروس بازیکنان به خصوص خوزه Altuve بود که در لیگ آمریکا MVP در سال 2017, ضرب و شتم کردن یانکی’ هارون قاضی.

BRIAN T. اسمیت در تگزاس ورزشی ملت ایران: جاستین Verlander گرفتار در وسط Astros,’ ثبت نام-سرقت گلایه

Altuve که آمار .346 با 24 خانه اجرا می شود و 81 RBIs در سال 2017, برنده MVP رای گیری توسط یک لغزش چیدن 27 از 30-محل رای. قاضی ضربه .284 با 52 صفحه اصلی اجرا می شود و 114 RBIs.

آستروس بازی نمی داجرز این فصل اما حداقل یکی از بازیکنان خواهد شد بازی در ورزشگاه طفره زن در All-Star game در ماه جولای.

“من فکر می کردم (لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب) مانفرد مجازات ضعيف دادن (بازیکنان) ایمنی” Bellinger گفت. “منظور من این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال. من فکر می کنم آنچه که مردم نمی دانند این است Altuve به سرقت برده یک MVP از قضاوت در ’17. هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: چرا “سالم” زاک Greinke هنوز هم نیست در Astros بهار آموزش

“من از دست رفته احترام برای کسانی که بچه ها” Bellinger گفت. “من می گویند همه در لیگ های بزرگ از دست رفته احترام برای آن دسته از بچه ها.”

24-در سال Bellinger برنده سال گذشته MVP رای گیری پس از ضربه .305 با 47 صفحه اصلی اجرا می شود و 115 RBIs. او در لیگ ملی را Rookie از سال 2017 زمانی که او clubbed 39 homers. Bellinger نشده است به عنوان موفق در postseason ضربه .178 با 4 خانه اجرا می شود در 36 بازی حذفی. در سال 2017 سری جهانی در برابر Astros Bellinger رفت 4-برای-28 (.143) با 17 strikeouts.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>