پزشکان: گرفتگی معده و اسهال میان ممکن است علائم کروناویروس

در حال حاضر اکثر آمریکایی ها را حفظ و کلید علائم بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19: تب و سرفه خشک و تنگی نفس. آن را تکرار خواهم سرود توسط متخصصان پزشکی آنلاین پوستر و توسط خود دانشگاه هم اتاقی که شما بوده ام ایمیل به تازگی از تنهایی و خستگی.

اما کارشناسان پزشکی در حال حاضر گفت: آنها را شناسایی کرده ایم که دیگر ممکن است نشانه ای از COVID-19 — مشکلات دستگاه گوارش. در طی یک کنفرانس تلفنی صبح روز سه شنبه دکتر Ajay Kumar, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بالینی افسر هارتفورد بهداشت و درمان ذکر است که بیماران مبتلا به COVID-19 می تواند گرفتگی معده و اسهال و یا استفراغ قبل از علائم دیگر توسعه است.

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: ابوت سفارش می کند تگزاس مسافران موضوع به 14 روز در قرنطینه

“من نمی گویم این را به وحشت هر کسی او گفت:” پرسیدن که مردم آگاه باشید از این به عنوان ممکن است علامت.

پزشکان دیگر هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور توافق کردند که دستگاه گوارش مسائل نشانه ای از COVID-19 که حرفه ای هستند و فقط شروع به انتخاب کنید تا.

در اوایل این ماه, American Journal of Gastroenterology منتشر شده یک گزارش مطالعه 204 COVID-19 بيمار در هوبئی چین ارائه شده که در سه بيمارستان بين Jan. 18 Feb. 28. این مطالعه نشان داد که تقریبا نیمی از آنها — 48.5 درصد — ارائه شده با علائم گوارشی. در اغلب موارد علائم دستگاه گوارش کاهش خواهد یافت به عنوان پیشرفت بیماری.

منحصر به فرد: هیدلگو هل دلسوز منتشر شده در زندان شهرستان هریس

نتايج نشان داده یکی دیگر از چین و چروک در به طور فزاینده ای پیچیده بیماری گفت: دکتر زین Saul ارشد از بیماری های عفونی در بریجپورت بیمارستان.

“ما دیده ایم انواع, علائم,” او گفت:. “این سخت است که بدانید به چه دلیل است.”

Saul تکرار دیگر پزشکان اظهارات که اسهال و سایر علائم به طور معمول رخ می دهد در اوایل شروع این بیماری است. برخی از بیماران دریافت نمی این علائم در همه شاؤل گفت: “اما کسی که آنها را باید با اجازه پزشک می دانند به خصوص اگر آنها را به تماس با کسی که دارای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>