پزشکان پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ‘COVID انگشتان’ در پوست رجیستری. در اینجا چیزی است که آنها آموخته است.

پزشکان در حال یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 جدیدترین و عجیـب پوست جلوه ای دوبله COVID, انگشتان پا, به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می افزاید: به لیست در حال رشد از علائم مرتبط با کوروناویروس.

آکادمی پوست آمریکا است وارد رجیستری از تظاهرات پوستی مرتبط با COVID-19. حدود نیمی از بیش از 300 مورد در پوست رجیستری شامل COVID انگشتان پا.

رجیستری ساخته شده است نوشته شده توسط پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی که با پر کردن یک 5-7 دقیقه نظرسنجی در مورد بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19 که دچار تظاهرات پوستی و همچنین بیماران مبتلا به موجود شرایط پوست که دچار COVID-19 و بیماران در فراورده های پوستی داروها که توسعه COVID-19. مطالب نمی تواند ساخته شده توسط بیماران خود را.

دکتر استر Freeman, مدیر بیمارستان عمومی ماساچوست جهانی بهداشت پوست و عضو عاد نیروی کار در COVID-19 گفت: COVID انگشتان پا صورتی مایل به قرمز “pernio مانند ضایعات” است که می تواند به نوبه خود purple در طول زمان است.

او گفت: این نباید اشتباه را با یک وضعیت پزشکی است که رخ می دهد به شدت بیمار بیماران مبتلا به نام پورپورای fulminans.

زمانی که او برای اولین بار شروع به رجیستری با آکادمی که او انتظار برای دیدن ویروسی خارش اغلب رانده التهاب است.

“آنچه بیشتر برای من تعجب آور بود این بود قریب به اتفاق نمایندگانی از این COVID, انگشتان پا,’,” او گفت:.

کجا می توانم یک COVID-19 antibody test? و آن را قابل اعتماد ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

Pernio نیز نامیده می شود chilblains هستند پوست زخم یا برجستگی که رخ می دهد در یک بیمار را زمانی که آنها در معرض هوای سرد. به همین دلیل فریمن تماس های جدید با نشانه “pernio مانند” است چرا که او معتقد است COVID پا ضايعات نیست در نتیجه هوای سرد.

در حالی که کارشناسان نمی تواند تایید کند که چرا COVID انگشتان پا ظاهر می شود و آنها باید برخی از تحصیل کرده حدس بزند. یکی می تواند التهاب در انگشتان پا,’ بافت است که شبیه به pernio. فرضیه دیگر این است که به التهاب دیواره رگ های خونی پزشکی شناخته شده به عنوان واسکولیت. و در نهایت فریمن گفت: ممکن است COVID انگشتان پا می تواند ناشی از کوچک لخته شدن خون است که به صورت داخل رگ های خونی.

پزشکان در آکادمی پوست آمریکا را کشف کرده اند که روند بررسی رجیستری که قبلا نمی شناخته شده در مورد COVID انگشتان پا. فریمن می گوید COVID انگشتان پا را به نظر می رسد در برخی از موارد بدون علامت بیماران. اکثریت پا موارد آشکار به طور همزمان و یا پس از شایع تر COVID-19 علائم به جای قبل.

فریمن گفت: برخی از بیماران تست مثبت PCR COVID تست هنگامی که آنها توسعه COVID انگشتان پا نشان می دهد آنها هنوز هم ممکن است عفونی. دیگران تست منفی نشان می دهد علامت به نظر می رسد بعد از آن در عفونت.

“زمان بندی بسیار پیچیده و دشوار” او گفت:.

آنچه ما می دانیم درباره coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر: در اینجا همه چیز شما ممکن است از دست رفته.

هیدروکسی کلروکین: ایالات ساخت انبارهای از مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان coronavirus

اکثر COVID پا بیماران در رجیستری هستند و افراد جوان در 20s و 30s, فریمن گفت و پزشکان دیده می شود بسیاری موارد گزارش شده از افراد مسن است. او همچنین گفت: اکثر بیماران مبتلا به COVID انگشتان سالم هستند و “به خوبی انجام داده اند در دوره کارآموزی.”

“من فکر می کنم این مهم است به القاء وحشت اگر شما بودند به توسعه این ضایعات در انگشتان پای خود را,” او گفت:. “بسیاری از بیماران ما به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند.”

فریمن توصیه می کند بیماران خود صحبت می کنند ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر آنها دچار این ضایعات برای ارزیابی اگر آنها ناشی مختلف بیماری و یا هر دلیل دیگر.

“اما اگر وجود ندارد پس آنها باید به بحث در مورد COVID تست و یا منزوی و یا در نظر گرفتن راه های دیگر برای کاهش انتشار,” او گفت:.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>