پزشکان: سفید کننده و اطلاعات غلط نیست coronavirus درمان. آنها می تواند کشنده باشد.

نظر

در کار ما به عنوان گوارش وجود دارد چند نوع از موارد پزشکی ما هرگز فراموش نکنید. یکی تند تند آسیب به مری ناشی از مصرف سفید کننده خانگی یا مواد شوینده تمیز کردن. به عنوان کار ما شامل به دنبال در داخل بدن با یک دوربین در اینجا مشاهده از داخل: مواد شوینده باعث liquefactive نکروز که به معنای واقعی کلمه می سوزد از طریق لایه های مری. در بدترین موارد آسیب می توانیم مخاط مری که منجر به سپسیس و مرگ است.

وجود دارد تقریبا 200,000 چنین ingestions در ایالات متحده در سال 2012, با توجه به U. ملی سم داده سیستم. آنها در شرایط اضطراری پزشکی و مسئول قابل توجهی عوارض.

این مواد را به صراحت سمی است. ما مبهوت به گوش رئیس جمهور شعار تزریق آنها به عنوان ممکن است به درمان و یا درمان برای COVID-19 هفته گذشته است. بسیاری از به طور سنتی نگاه به کاخ سفید جلسات به purveyors از حقیقت برگزار شد به بالاترین استانداردهای. روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه تماس به نیویورک مرکز کنترل مسمومیت در مورد سمی قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خانگی بیش از دو برابر بیش از همان پنجره سال گذشته است. تماس رسید در مریلند و میشیگان نیز هست.

تبلیغی درمان اثبات نشده

به عنوان پزشکان مشغول به کار در خط مقدم از COVID-19 ما عمیقا نگران یکی دیگر از طاعون است که بیماری همه گیر در کشور ما: اطلاعات غلط. پس از اولین موارد شناسایی شده در اوایل این سال ما بهداشت عمومی در پاسخ به این ویروس شده است غیر قابل انکار محدود تحقیر نسبت به حقیقت است. در ابتدا در ماه فوریه قدر از ویروس’ تهدید شد عنوان حساس بارداری هفته که کامل جامعه انتقال اتفاق می افتد.

تدریس خصوصی در خانه: به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان

وقت و زمان دوباره رئیس جمهور proselytized این اثبات نشده مزایای هیدروکسی کلروکین ادعا می کند که بعدها رفت و برگشت توسط سازمان غذا و دارو پس از یک مجله انجمن پزشکی آمریکا مطالعه گزارش عواقب نامطلوب بالاتر از نرخ مرگ و میر مرتبط با برخی دوز از دارو. این است که در بالای غم انگیز مرگ تصادفی یک آریزونا مردی که مصرف یک فرمول کلروکين در آکواریوم تمیز کننده برای نگه داشتن خود را از گرفتن بیمار است.

یکی دیگر از عناصر دولت اطلاعات غلط شده است برای قراردادن سیاسی و سفارتخانه در دستور کار به بهداشت عمومی پاسخ. نه تنها پزشکان بلکه به عنوان نسل اول آمریکایی ها از خانواده های مهاجر ما هر دو در زمان خاص جرم در رئیس جمهور شوی ویروس به صراحت چینی و همچنین در اطراف خود پتو مهاجرت ممنوعیت که نمی تصویب جمع اوری از نظر بهداشت عمومی منطق.

آن را از یک پزشک: خبر جعلی درباره کروناویروس است خطرناک به سلامت خود را. برای آن نمی افتد.

به عنوان پزشکان عمومی و پزشکان سلامت بخشی از نگرانی های ما ناشی از این واقعیت است که اطلاعات غلط و گمراهی هستند نه جدا شده تهمت پدیده بلکه شاید به صورت فراگیر و شایع به عنوان ویروس خود را. بیش از دو ماه گذشته ما شاهد یک شهرستان فلوریدا کمیسر نشان می دهد که این ویروس می تواند به درمان با هوای گرم از خشک کن ضربه و لاس وگاس شهردار نشان می دهد که شهرستان خود را استفاده می شود به عنوان یک “گروه کنترل” برای دیدن اینکه آیا اجتماعی فاصله واقعا کار می کند.

و سپس دکتر فیل که نیست یک دکتر پزشکی خواستار بازگشایی اقتصاد پس از مقایسه coronavirus مرگ و میر به غیر مسری علل مرگ مانند غرق شدن و تصادفات است. اشتباه دوباره. این نوع تفکر این است که هر دو علت و معلول از دولت ما را sidelining از مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی در بحرانی ترین زمان نیاز است.

ما در حقیقت برای بقای ما

ما به مدت طولانی هشدار داده شده است از پیامبران دروغین و روغن مار فروشندگان. برای صدها سال طبابت تکامل یافته با دقیق روش علمی — یک فرآیند تکرار شونده از مشاهده آزمایش و پالایش و یک روش که بهترین تخمین حقیقت است. ما باید تمرین این روش مذهبی در آموزش ما بیش از چند دهه به طوری که ما می تواند ارائه به بیماران ما دقیق ترین اطلاعات.

آماده برای وبگاه: trump’s coronavirus جلسات بیش از حد خطرناک هستند و از اخبار رسانه ها به آنها نشان می دهد زندگی می کنند

ما نگران که نه تنها وجود دارد یک انتقال و رقت روش علمی که یک معضل فرهنگی بلکه یک رقت است که کاهش به هسته اصلی آمریکا آزمایش. حقیقت این است که یک ستون از دموکراسی ما بخشی از آن پارچه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد “جعلی اخبار” رسانه و اخیر خود مضر, توصیه های پزشکی, ساییده شدن که پایه حقیقت و ایجاد محیط زیست است که فیلسوف سیاسی هانا آرنت هشدار داد که “همه چیز ممکن است و … هیچ چیز درست بود.”

به عنوان ما را به خطر می اندازند زندگی ما در خط مقدم از covid پاسخ ما احساس ما این است که دولت انگلیس ، در پزشکی ما سوگند نامه بقراط به عنوان ما حقیقت بنیادی و راهنمای. مرکزی آن شعار این است که “آیا هیچ آسیبی.” به عنوان پزشکان ما احساس اخلاقی و تعهد حرفه ای به صحبت کردن در برابر اطلاعات غلط است که نه تنها در خدمت به اشتباه اما همچنین می تواند تهدید جان بیماران ما. به عنوان شهروندان نیست همه ما موظف به انجام همان?

دکتر Akash Goel, دستیار پروفسور پزشکی در ویل کرنل/NewYork پروتستان بیمارستان اهدا شد جشنواره کن شیر برای کار خود را در حمایت از حقوق بشر. دکتر آنتونی چوی است که یک شخص در گوارش در ویل کرنل/NewYork پروتستان بیمارستان. دنبال دکتر Goel در توییتر: @akashgoel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>