‘سفر نیست’: آمریکایی ها خواست برای جلوگیری از ایتالیا و کره جنوبی در میان شیوع کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به بخش هایی از ایتالیا و کره جنوبی در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد گسترش coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که ایالات متحده مطرح هشدار سفر به سطح 4 – شدید ترین آن هشدار – در مورد سفر به مناطق آسیب دیده از ایتالیا و کره جنوبی.

علاوه بر این, موجود, سفر بان کی مون در ایران است که تمدید شامل هر خارجی که به ایران سفر کرده بود در آخرین 14 روز پنس گفت.

این “رئیس جمهور نیز به کارگردانی وزارت امور خارجه به کار با متحدان ما در ایتالیا و کره جنوبی به منظور هماهنگ کردن غربالگری پزشکی غربالگری در کشور خود از هر گونه افراد هستند که در آینده به ایالات متحده امریکا” پنس گفت.

جدید مشاوره امر به دو منطقه در شمال ایتالیا لمباردی, صفحه اصلی, به, میلان, و, Veneto که شامل ونیز. میلان و ونیز در حال ایتالیایی عمده مقصد تعطیلات.

شیوع کروناویروس: دلتا گسترش چشم پوشی برای پوشش دادن همه از ایتالیا; متحده آمریکا, اضافه کردن, ایتالیا, چشم پوشی

خطوط هوایی ایالات متحده خدمت ایتالیا در حال حاضر به چشم پوشی در محل اجازه می دهد مسافران آینده با سفر به ایتالیا را هزینه تغییرات برای یک دوره معینی از زمان. اما تا کنون شرکت های هواپیمایی را قطع نمی پروازهای بین ایالات متحده و ایتالیا مانند آنها به چین و هنگ کنگ و کره جنوبی. آمریکایی دلتا و ایران هر یک از ارائه بدون توقف پروازهای بین ایالات متحده و میلان و ونیز.

پرواز به کاهش و از ایتالیا ممکن است به بلندی زیر افزایش وزارت خارجه هشدار.

“ما می خواهیم به کاهش میزان سفر به و از بسیاری نهفته مناطق” الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در کنفرانس خبری.

محدودیت بخشی از یک استراتژی مهار هر چند coronavirus را هنوز در حال گسترش در آمریکا گفت: دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت. موارد وجود دارد در سراسر جهان او گفت: “ایالات متحده نمی تواند به طور کامل از سیستم ایمنی بدن به آن است.”

مقامات اعمال نمی مسافرت داخلی محدودیت به خصوص به کشورهای مانند واشنگتن که در آن بیمار برای اولین بار درگذشت شنبه یا کالیفرنیا که در آن شواهدی از یک جامعه گسترش coronavirus پدید آمده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مقامات نیز با توجه به محدودیت در مرز جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در زمان گام برای محدود کردن سفر از چین که شیوع آغاز شد.

در ماه ژانویه وزارت امور خارجه صادر سطح 4, سفر, مشاوره برای همه از چین است. CDC توصیه می کند مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, سطح 3 هشدار نیز شدید ترین آن هشدار داد. این مانع هنگ کنگ ماکائو و تایوان است.

کمک: دیوید الیور سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>