‘نزدیک نشوید!’ بسته خوک وحشی کشف در سیبروک پارک

سیبروک کنترل حیوانات مقامات صدور جدید هشدار برای خوک وحشی پس از چند خال خال شد در سیبروک حیات وحش پارک در نزدیکی رد بلاف جاده ها است. مقامات شهرستان گفت: اگر چه وحشی گراز فعالیت غیر معمول نیست برای منطقه یک چشم انداز مثبت در وحشی گراز بسته ممکن است باعث زنگ خطر برای ساکنان.

“ترین خوک وحشی در زن به ویژه مادران را تنها اتهام کسی که زمانی که آنها احساس تحریک و یا تهدید” در شهر مشهد به شهروندان هشدار داد در Facebook post. “بنابراین اگر اندیش سعی نکنید به رویکرد خوک و نه خوراک آنها است.”

مقامات خواست شهروندان برای خودداری از تیراندازی خوک وحشی. “هرگز تخلیه اسلحه گرم و یا تلاش برای کشتن یک گراز وحشی به این امر نقض شهرستان مىسازيم.”

مشترکین: پاسادنا در یک ماموریت برای خلاص شدن از خوک وحشی

سیبروک ساکنان که آیا نقطه وحشی خوک نما یک تهدید در محله خود و متری نیاز به تماس با کنترل حیوانات تماس با پلیس اعزام در 281.291.5610 —به خصوص اگر خوک شارژ در یک انسان و یا حمله حیوانات خانگی. اگر خوک ها نه به عنوان یک تهدید به اموال شخصی یا خوب بودن وجود دارد بدون نیاز به تماس با حیوانات کنترل.

سیبروک کنترل حیوانات مقامات ارائه این بینش به ساکنان: “خوک وحشی همه چیز خوار هستند پستانداران که در درجه اول تغذیه در شب است اما بیرون رفتن در جستجوی غذا در طول روز در هوای سرد یا مرطوب و آب و هوا.”

گراز تهاجم: جنگل OKs استخدام وحشی گراز متخصص به عنوان مشکل همچنان ادامه دارد

پس از خوک خود محافظت عمدتا شبگرد تنها نشانه قابل رویت آنها را از حضور خود است و چنان غرق پاک و ریشه.

“Wallows هستند که در آن خوک ریشه و رول در گل و لای” کنترل حیوانات مقامات اضافه شده است. “پاک شده وقتی خوک ابتدا و یا مالش بیدمشک خود را بر روی تنه درخت قطب تلفن پست حصار و سنگ ترک قابل توجه ثبت نام با گل و مو اغلب در سمت چپ چسبیده; ریشه به نظر می رسد به عنوان اگر خاک شخم زده شده است و بیشتر طول می کشد بیش از یک منطقه بزرگ است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>