فراموش پلیس خود را تشخیص پیش داوری ؟ تگزاس در حال حاضر آنها را به انجام این

در یکی از اولین اصلاحات حرکت از George فلوید مرگ تگزاس در حال حاضر اضافه کردن ضمنی و تعصب های آموزشی برای یک دوره هر افسر در دولت مورد نیاز است برای تکمیل.

هوستون دولت دموکراتیک تشکر. گارنت کلمن درخواست شده است که تگزاس کمیسیون در اجرای قانون اضافه کردن آموزش به جای انتظار برای قانون جدید. آژانس به توافق رسیدند.

جزئیات بیشتر در HoustonChronicle.com: تگزاس نیاز به تمام افسران پلیس دریافت ضمنی و تعصب آموزش در اولین جورج Floyd-الهام اصلاحات

در اینجا برخی از چیزهایی که در مورد این اصلاحات است.

چه ضمنی و تعصب?

ضمنی و تعصب اشاره به ناخودآگاه راه کلیشه ای و یا نگرش های اجتماعی را تحت تاثیر قرار چگونه ما غیر ارادی درک مردم بر اساس کیفیت ظاهری مانند سن و نژاد یا جنسیت. همه آنها است اما می توان آنها را به تدریج unlearned. ضمنی و تعصبات نیست همیشه منفی است.

آیا ضمنی و تعصب بر policing?

ضمنی و تعصبات به ویژه کسانی که مربوط به مسابقه می تواند باعث افسران به ناعادلانه هدف قرار دادن افراد بدون تحقق آن.

تظاهرات در هوستون: شهرستان هریس دا رد صدها نفر در اعتراض به اتهامات مرتبط با از جورج فلوید مارس

چه جدید آموزش شبیه ؟

Rep. کلمن که درخواست شده است که تگزاس کمیسیون در اجرای قانون اضافه ضمنی و تعصب آموزش به آن برنامه خواهد شد کار با آژانس برای ایجاد برنامه درسی. هدف اصلی آن خواهد بود برای نشان دادن افسران که آنها ممکن است حمل ناخودآگاه تعصبات است که تحت تاثیر قرار چگونه آنها پلیس جوامع خود.

اطلاعات بیشتر در مورد ضمنی و تعصب خواهد بود بخشی از اساسی صلح افسر دوره های آموزشی مورد نیاز به دریافت مجوز از این هفته. آموزش رخ خواهد داد در اولین واحد تحت عنوان حرفه ای & اخلاق و تاکید دوباره در واحد پوشش د-تشدید.

چه تغییرات دیگری به پلیس آموزش می تواند به دنبال?

قانونگذاران به امید تقویت 2017 ساندرا مطلوب عمل ساخته شده است که د-تنش و مداخله در بحران های آموزشی الزامی است. تشکر. کلمن و دیگران نیز به طرح پیشنهاد جدید آموزش های جدید و موجود افسران پوشش موضوعاتی مانند ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>