به زودی پس از ایستگاه گاز کارمند دانا پنا شد در طول ماه مارس 2019 سرقت کلانتر نمایندگان خار محله به دنبال شواهد.

در مورد دو بلوک غرب از صحنه جرم آنها در بر داشت یک آبی سرعت باد و محاط با “نیروی دریایی” که نظارت تصویری نشان داد متعلق به یکی از متهمان. محققان در زمان نمونه DNA از سرعت باد اما آن را نمی بازگشت هر بازی.

تا 11 ماه بعد.

روز دوشنبه محققان دریافت کلمه که نمونه تا به حال در یک مسابقه از وزارت امنیت عمومی تگزاس, استراحت در حدود سال مورد که منجر به دستگیری پنج شنبه شب 20 ساله مارکوس Kenneth Cox-دیویس.

کلانتر اد گونزالس گفت: شب جمعه است که دولت جدید که نیاز به یک فرد به یک DNA نمونه اگر در حال بازداشت برای برخی از جرائم شد مسئول برای لینک. Cox-دیویس ارائه شده بود نمونه پس از او بود که متهم با سرقت تشدید در ماه نوامبر.

این “Krystal ژان بیکر عمل” به تصویب قوه مقننه در سال گذشته و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت آن را امضا و به قانون در ماه ژوئن. بیکر, 13, یک دختر نوجوان به قتل در اتاق های شهرستان در سال 1996. او قاتل گرفتار شد با استفاده از شواهد DNA در سال 2010.

دادستان توصیف پنا قتل تحقیقات اولیه روز شنبه در Cox-دیویس’ اولیه علت احتمالی شنوایی در هریس شهرستان دادگاه منطقه ای که در آن یک قاضی او را تکذیب کردند به قید وثیقه.

Cox-دیویس به نظر نمی رسد در دادرسی.

محققان می گویند او و مرد دیگری فرار به پوسته ایستگاه های گاز در نزدیکی FM 1960 و پری خیابان در مارس 8, 2019, پوشیدن پیراهن با bandannas پوشش چهره خود را.

دادستان گفت: Cox-Davis, پوشیدن نیروی دریایی سرعت باد برگزار شد تفنگ را پشت پنا سر او به عنوان اقدام به باز کردن ثبت نام نقدی. همدست او در زمان پنا کیف پول و تلفن همراه.

قبل از پنا می تواند باز کردن کشو Cox-دیویس گفته اخراج تفنگ او را به قتل. پنا تا به حال دو کودکان سنین 4 و 15.

منصوب وکیل مدافع گفت: یک قاضی در طول این جلسه که جرم و جنایت بود قطعا وحشتناک است, اما آن را خیلی زود به بگویید که آیا نمونه DNA در سرعت باد و لزوما بدان معنی است که آن را Cox-دیویس با پوشیدن آن شب که در صحنه قتل است.

محققان بر این باورند این دو نفر مسئول کشت از دیگر تشدید سرقت به عنوان به خوبی.

هنگامی که DNA مسابقه در آمد کلانتر نمایندگان بررسی می شود Cox-دیویس’ سابقه کیفری و نوامبر سال 2019 مورد.

زمانی که پلیس او را دستگیر کردند و شرکت او متهم است که جرم آنها در بر داشت در داخل یک خودرو در یک Valero پارکینگ با تفنگ “با پوشیدن صورت پوشش با همه ظواهر آماده برای ارتکاب یکی دیگر از سرقت تشدید.”

شرکت او متهم است که در ماه نوامبر مورد توماس الفرد نیز به اتهام تشدید سرقت از یک مترو در ماه فوریه 2019 یک ماه قبل از پنا قتل.

نظارت تصویری در این مورد نشان داد الفرد سرقت از فروشگاه با مقامات باور دارند که به Cox-دیویس. این ویدئو نشان می دهد که او با پوشیدن همان نیروی دریایی سرعت باد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im