دیکسی مرغ: بخشی از سقف سقوط در کالج ایستگاه یاد نوار

منتشر شده

کالج استیشن – آتش نشانان از ایستگاه و برایان گرد هم آمدند اواخر چهارشنبه شب به پشتیبانی از افسانه ای Dixie مرغ.

به معنای واقعی کلمه به حمایت از جهان معروف مرغ. سقف دوقلو شهرهای’ مشهورترین سوراخ آبیاری بخشی از سقوط روز چهارشنبه شب در نرتهگت نوار منطقه پس از یک کل بسیاری از آب و یک زن و شوهر از دور تگرگ – در حال سقوط از آسمان برای بسیاری از چهارشنبه.

هیچ کس مجروح شد و نه حتی ساکن مار زنگی “اب زیر کاه مار” پشت شیشه در نوار و اواخر روز چهارشنبه آتش نشانان مسدود کردن بخشی از دانشگاه درایو و ساخته شده یک زن و شوهر از پشتیبانی تیرها در خیابان به تثبیت سقف یک شبه و با بیشتر باران انتظار می رود پنج شنبه.

این Dixie مرغ باز در سال 1974 و آن شناخته شده است سرد آبجو دومینو, استخر جداول و تیجوانا سیب زمینی سرخ کرده. به عنوان مرغ اعلام در وب سایت خود را: “شهر و دانشگاه را تغییر داده اند اما مرغ باقی مانده است بی انتها – نسل Aggies باید راه می رفت از طریق همان حرکت درب برای یک همبرگر بزرگ و یا یک آبجو سرد است.”

حداقل یک چیز جدید خواهد بود اما پس از چهار شنبه: پشت بام.

دیکسی و مرغ بوده و در بیش از 25 درصد ظرفیت پس از بازگشایی این ماه در جهانی همه گیر. مرغ خواهد شد که اطلاعات بیشتر در روز پنج شنبه در هنگامی که نوار برنامه ای برای بازگشایی زیر بخشی سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>