Disney World, Disneyland توقف سالانه passholder پرداخت در طول coronavirus تعطیلی

والت دیزنی جهان و Disneyland annual passholders خود را پرداخت مسترد و یا چشم پوشی در طول باقی مانده از پارک’ بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

این پارک که بسته دروازه های خود را 15 مارس تعطیل هستند به طور نامحدود به عنوان ویروس پخش در سراسر ایالات متحده والت دیزنی جهانی سایت و نرم افزار در حال حاضر دولت است که افرادی که در برنامه پرداخت ماهانه را ببینید بازپرداخت برای پرداخت های ساخته شده در مارس 14 مارس از طریق 4.

دیزنی متوقف خواهد شد شارژ ماهانه پرداخت برای passholders موثر یکشنبه, آوریل 5. پرداخت خواهد شد در مشتریان به طور منظم برنامه ریزی شده تاریخ صدور صورت حساب پس از پارک ها بازگشایی شده است.

متناوب passholders در طرح پرداخت ماهیانه می توانید انتخاب خود را پرداخت به تعویق افتاد آغاز آوریل 5 و رزومه در صدور صورت حساب خود را و تاریخ یک بار پارک ها بازگشایی شده است. به تعویق افتاد پرداخت خواهد شد جمع آوری شده پس از در حال حاضر برنامه ریزی شده پرداخت مدت است.

مشتریانی که پرداخت برای یک سال پیش می توانید بازپرداخت جزئی و یا گسترش چه مدت خود عبور معتبر است. جدید تاریخ انقضا خواهد شد به روز رسانی در passholder حساب قبل از بازگشایی پارک, مقامات گفت.

همان قوانین به مشتریان است که نگه می گذرد سالانه به دیزنی لند توچال در آناهایم, کالیفرنیا.

Coronavirus: دیزنی بسته است, اما شما هنوز هم می توانید تجربه سواری مورد علاقه خود عملا

اطلاعات بیشتر در مورد به دست آوردن بازپرداخت به زودی ارائه خواهد شد.

بیانیه ای در دیزنی جهان سایت می گوید در قسمت: “ما Annual Passholders برخی از ما وفادار ترین مهمانان و ما در دسترس هستند برای کمک به آنها در طول این فوق العاده نامشخص زمان است.”

علاوه بر دیزنی را کردند آن غیر اتحادیه کارکنان پارک شروع مارس 19.

“دیزنی کارکنان را دریافت کامل حقوق و مزایای, در این زمان, و ما متعهد به پرداخت آنها را از طریق 18 آوریل در مجموع پنج هفته دیگر جبران” است, آوریل 2 بیانیه ای گفت:.

بیشتر: Disney World جزئیات تغییرات عمده در آینده به Epcot

“با این حال هیچ نشانه ای روشن از زمانی که ما می توانید راه اندازی مجدد کسب و کار ما, ما مجبور به تصمیم گیری دشوار به مرحله بعد و کردند کارکنان که شغل لازم نیست در این زمان.”

طرفداران دیزنی در چند Facebook صفحات اختصاص داده شده به passholders و دیگر رسانه های اجتماعی باید سوال خود را در وضعیت پرداخت برای ماه بسیاری از ابراز خشم بیش از داشتن هیچ کلمه ای تا به حال در مورد وضعیت خود را.

که این مورد برای کارولین پررین ملبورن فلوریدا یک passholder برای بیشتر از 18 سال گذشته. او فقط به دنبال به جلو به بازگشایی. او دختر و دوست پسر دخترش مکرر بازدید کنندگان پارک و اندازه گیری پاسخ خود را به پارک حرکت می کند به طوری که همه را پایین جاده را عبور می کند که در همان زمان.

Coronavirus لغو و تاخیر: تام کروز ‘Top Gun’ عاقبت جاستین بیبر تور به تعویق افتاد

او نقل مکان کرد توسط دیزنی اهدای 150,000 باران ponchos به MedShare یک کمک های انسان دوستانه سازمان برای توزیع به بیمارستان نیاز با توجه به Disney Parks Blog. دیزنی همچنین به تازگی اهدا 100,000 N95 ماسک در نیویورک و کالیفرنیا و فلوریدا.

و پررین که می رود به پارک ها حداقل یک یا دو بار در هفته و در مورد 25,000 مراحل است که هنوز هم یک نوع دیزنی ثابت در طول خرابی.

“من با استفاده از بیضوی در حال حاضر در حالی که تماشای ویدئوها از دیزنی,” او گفت:.

برای اطلاعات سالانه تصویب و وضعیت بازپرداخت تماس 407-939-7277.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>