بیماری سختی و خشم به اضافه کردن یک “tinderbox’

جهانی و همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و چپ 40 میلیون بیکار در پی آن است. تظاهرات – برخی از آنها خشونت – بار دیگر فوران در نقاط سراسر کشور بیش از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به راه انداختن یک جنگ علیه توییتر, حمله به رقبای سیاسی خود انتقاد یک رای گیری عمل خود او استفاده می کند و نشان می دهد که غارتگران می تواند ضربه.

دفعات بازدید: همچنین: کاخ سفید قرار داده شده در مستند در اعتراض

امریکا مداوم کارآمدی سیاسی و نژادی و نابرابری گذاشته شد سر از این هفته به عنوان coronavirus تلفات آمار غم انگیز جدید نقطه عطف و به عنوان کشور خدمت کرده بود و در عین حال یکی دیگر از یادآوری چگونه مردم در حال کشته شدن توسط اجرای قانون در صورت نامتناسبی بالا اعداد. هم حوادث در حال حاضر تیره و تار تابلو فرش کشور در بحران – یکی خشکیده با خشونت علیه شهروندان خود گرفتار یک بیماری کشنده است که باقی می ماند uncontained لرزاند و با یک ضربه ویرانگر به اقتصاد آن است.

“موضوعات از ما زندگی مدنی می تواند شروع به کشف زیرا همه زندگی در یک tinderbox” گفت: مورخ و برنج استاد دانشگاه داگلاس Brinkley.

باربارا Ransby, یک مورخ در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو و دیرین فعال سیاسی گفت: تلفات از شیوع کروناویروس ساخته دیرینه نژادی و بی عدالتی به تازگی استارک. سپس تصاویری از خشونت پلیس ساخته شده که همان نابرابری احشایی.

“مردم می خروشد در مورد تمام انواع چیزهای” گفت: Ransby نویسنده “ساخت تمام Black Lives Matter: Reimagining آزادی در قرن بیست و یکم.” “وجود دارد نقاط عطف مهم و پارگی در تاریخ است. . . . این است که یکی از این لحظات اما ما نه دیده ام چگونه آن را به طور کامل بازی کرد.”

در این روز پس از 46 سال و ايام عيد در بازداشت پلیس مینیاپولیس در یک حادثه گرفتار در پورنو تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند. در آن شهر یک پلیس در حوزه نقض شد و آتش کشیده شد, همراه با دیگر کسب و کار. در کلرادو اسرائیلی در نزدیکی خانه ملت. در یک تظاهرات در لوئیزویل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند.

مقامات اعلام کرد علیه افسر در مینیاپولیس مورد جمعه – که ناظران را دیدم به عنوان یک توسعه است که ممکن است سرکوب برخی از ناآرامی.

گفت: برخی از این جنجال و هیاهو در زمینه گسترده تر از دوقلو های بهداشتی و اقتصادی در شرایط اضطراری می تواند علامت پارگی به عنوان نمایشی به عنوان امضا نقاط عطف در تاریخ این کشور از جابجایی اقتصادی از زمان رکود بزرگ اجتماعی تشنج از سال 1968. دیگران تردید دارند که یک تغییر اساسی در دست بود.

اریک Foner, یک مورخ در دانشگاه کلمبیا گفت: گذشته پر از حوادث که نتایج شده اند به عنوان گسترده به عنوان آنها به نظر می رسید که حاکی از. وی با اشاره به نمونه هایی به عنوان نامتجانس به اروپا انقلابات 1848 – معروف گفته می شود “نقطه عطفی که در تاریخ مدرن موفق به نوبه خود” — و طوفان کاترینا در سال 2005 که در معرض کشنده شکست اما نمی تواند سیاسی تغییر و تحول است.

خشم بیش فلوید مرگ: گاز اشک آور مستقر در مرکز شهر هوستون تجمع بیش از جورج فلوید مرگ

“به نظر می رسد بسیار قدرتمند اینرسی هل دادن ما به حالت عادی بازگشت” Foner گفت. “من شک و تردید از کسانی که فکر می کنم این کروناویروس در حال رفتن به تغییر همه چیز است.”

آن onlyin فوریه که در سنا رای به تبرئه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح. ماه آینده از آمریکا کسب و کار و فعالیت های اجتماعی تعطیل در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. این کشور فقط در حال حاضر شروع به بازگشایی با فرهنگ جنگ مواج بیش از چگونه و چه زمانی آن است که امن و مناسب برای انجام این کار.

سپس این هفته, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشرده زانو خود را به گردن دست به دستبند, سیاه, سنجاق او را به زمین. جورج فلوید درگذشت. او گریه می کند “من نمی توانم نفس بکشم” به سرعت پرورشی در سراسر جهان است.

این تظاهرات که فوران در مینه سوتا به مکان هایی مانند Columbus, فینیکس, دنور و لویی که به تازگی تجربه کرده یک بحث برانگیز پلیس کشتن زمانی که افسران در خدمت حکم به ضرب گلوله کشته و یک 26 ساله EMT در داخل خانه اش. بیشتر تظاهرات را شکست جمعه شب در سراسر کشور از جمله در منطقه است.

فلوید مرگ به دنبال قتل یک نوجوان سیاه پوست در Ahmaud Arbery بود که دویدن در گرجستان و ویروسی گرد و غبار در پارک مرکزی نیویورک هنگامی که یک زن به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید وجود دارد به پرنده-سازمان دیده بان. هر دو حوادث نیز دستگیر شدند ،

“من شگفت زده شد تماشای مردم که گفت:” رائول کانینگهام سر NAACP شعبه در لوییویل. “برای من, آن را روشن ساخته است که ما در یک دوره از زمان مانند ما هرگز با آن مواجه شد.”

یک رئیس جمهور را استیضاح تظاهرات بیش از افغانستان و حتی بیماری های همه گیر جهانی تمام سوابق. اما تلاقی در چنین زمان کوتاه – تحت این رئیس جمهور که همواره هل مرزهای تاریخی هنجارهای مرتبط با دفتر خود – را تشدید کرده است ملت را حس ناخرسندی.

“این طبیعی است که به خواهید برای زندگی به ‘فقط بازگشت به حالت عادی” به عنوان یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی upend همه چیز در اطراف ما” رئیس جمهور سابق باراک اوباما در بیانیه ای گفت. “اما ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘معمولی’ – این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به آخرین بحران جمعه به عنوان او اغلب می کند: شلاق. در یک صدای جیر جیر که توییتر به عنوان نقض قوانین آن به معنای بنیادی تجلیل از خشونت رئیس جمهور حمله مینیاپولیس شهردار یک دموکرات; برچسب معترضان را “اراذل و اوباش” و قول داد برای ارسال در گارد ملی.

“هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” او نوشت: ظاهر شدن به اکو یک هشدار صادر شده بیش از 50 سال پیش توسط میامی رئیس پلیس در میان ناآرامی که گریبانگیر شخص محله وجود دارد.

تهمت بعد به دنبال روشن است که او نه “می خواهم” غارتگران به ضرب گلوله کشته شد. “از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه” او گفت:.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در زمان محجبه شات در رئیس جمهور گفت: در یک ویدئو که آدرس این بود: “هیچ وقت به تشویق خشونت است.” او گفت که او تا به حال صحبت با فلوید خانواده و به نام آمریکایی ها برای مقابله با ملت ایران سابقه نژادی و بی عدالتی است.

“گناه اصلی این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز می شود.” “و گاهی اوقات ما را مدیریت به آن را نادیده گرفت. ما فقط فشار رو به جلو با یک هزار دیگر وظایف در زندگی روزانه ما است. اما همیشه وجود دارد. و هفته مثل این ما دیدن آن سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز.”

در مینه سوتا برخی از مقامات محلی اذعان کرد که تظاهرات – حداقل قبل از این اتهامات اعلام شد – به نظر می رسید به طور فزاینده خارج از کنترل خود. پلیس در یک نقطه در زمان یک خبرنگار CNN و خدمه به زندان به زنده تلویزیون بودند بعد از آن منتشر شد. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات گفت: در یک عاطفی کنفرانس خبری که ناآرامی های ناشی از “نسل درد و از غم و اندوه” بیش از نژادپرستی در پلیس.

Hodan حسن یک مجلس دولت که نشان دهنده بخشی از منطقه را فرا گرفته در شعله های آتش این هفته گفت: ویرانی بازدید در کسب و کار وجود دارد تنها به تعمیق اقتصادی درد آشنا به جنوب مینیاپولیس – و در حال حاضر به گسترش در سراسر کشور در این بیماری همه گیر را از خواب بیدار. “این جامعه تلاش شد به دلیل سال از اتلاف سرمایه” او گفت:. “و پس از آن همه گیر آمد. و برای اضافه کردن سوخت به آتش در حال حاضر این اتفاق می افتد. آن را احساس می کند مانند ما نمی توانیم با گرفتن یک استراحت.”

بن Crump یک وکیل برای Floyd خانواده در بیانیه ای گفت که چوین بازداشت شد “خوش آمدید” اما که خانواده انتظار می رود جدی تر اتهامات و همچنین می خواستم دیگر ماموران در صحنه بود و به زندان برده شد.

“درد است که جامعه احساس می کند بیش از این قتل و آنچه در آن منعکس کننده در مورد درمان مردم سیاه در امریکا خام و ریختن بر روی خیابان ها در سراسر امریکا” Crump گفت.

Brinkley برنج دانشگاه مورخ گفت: در این لحظه به نظر می رسید شبیه به ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که کشور تقسیم سیاسی در طول جنگ ویتنام و رئیس جمهور شد, حمله به مطبوعات بیش از پنتاگون مقالات.

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: به نظر می رسد برای دیدن ناآرامی به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مفید “مسئله سیاسی” اگر او می تواند موقعیت خود را به عنوان یک قانون نظم و نامزد سرکوب هرج و مرج و احتمالا منحرف کردن اذهان از این بیماری همه گیر. واشنگتن پست میانگین ملی از انتخابات در ماه مه نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن با هفت امتیاز 42 درصد به 49 درصد است.

“این رفتن به تابستان covid-19? یا این است که رفتن به تابستان ناآرامی های شهری?” Brinkley گفت. “و تهمت نمی خواهید آن را به تابستان covid-19.”

Jameel جعفر مدیر اجرایی نایت متمم اول قانون اساسی موسسه در دانشگاه کلمبیا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به تشدید این بحران است.

“به نظر می رسد مانند بسیاری از موسسات است که ما باید متکی به بررسي دولتی قدرت تضعیف شده است بطور قابل توجهی بیش از چند سال گذشته,” او گفت:. “هنجارهای است که ما در زمان داده شده اند برده است. و در زمانی که آنچه که بیشتر مورد نیاز است, متفکر, آرام, عمدی, رهبری, ما مخالف است.”

– – –

واشنگتن پست کیم Bellware Scott, کلمنت, Meagan فلین, Colby Itkowitz و Michael S. Rosenwald کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>