مجموع کم و شایعه کنترل: شهردار مقامات ناهار در Asiatown در تلاش برای آرام coronavirus نگرانی

شهردار سیلوستر ترنر جمع پنج شنبه با یک زن و شوهر ده کارکنان و مسئولان شهرستان برای ناهار در اقیانوس کاخ در Asiatown در تلاش برای کاهش نگرانی و تمبجربهي پایین شایعات در مورد COVID-19.

نگرانی و شایعات در مورد این بیماری را کاهش و به ترافیک در Asiatown رستوران ها و کسب و کار.

تفرج برنامه ریزی شده بود قبل از اینکه یک مرد در Fort Bend County آزمایش presumptively مثبت جدید کروناویروس شنبه در منطقه اول غیر وارداتی مورد.

ترنر گفت که او پیش بینی هوستون و هریس کانتی در نهایت تجربه COVID-19 موارد و همچنین, اما او خواست Houstonians به وحشت نیست.

“ما نمی خواهیم که این ترس ما را در یک نقطه که در آن ما در حال انجام آسیب بیشتری به خودمان را نسبت به این ویروس گفت:” در رستوران.

هوستون بهداشت عمومی آزمایشگاه به دست آورد یک کیت تست برای تجزیه و تحلیل نمونه ها در روز چهارشنبه اجازه می دهد که شهر به انجام خود را تست به جای ارسال نمونه به مرکز کنترل بیماری ها در آتلانتا. این کیت دارای ظرفیت آزمون 700 نمونه های مشکوک به حمل این بیماری به اندازه کافی برای حدود 200 تا 400 بيمار.

ترنر گفت: این شهرستان در تلاش است تا به صورت بسیار شفاف در مورد آن تست خواهد شد و به اطلاع عموم اگر — و یا زمانی که یک مورد سطوح در هوستون یا شهرستان هریس.

بخشی از دلیل که شفافیت او گفت این است که به اطمینان حاصل شود که شایعات بی اساس نیست و باعث آسیب به کسب و کارهای کوچک به عنوان آنها در Asiatown و بهداشت عمومی به طور کلی.

این شهرستان در آزمایشگاه آزمایش نمونه که برگشتم مثبت در روز چهارشنبه. این مورد شامل 70-year-old Fort Bend County, مردی که به تازگی از سفر خارج از کشور. او جدا شده است در یک بیمارستان در وضعیت با ثبات است. نمونه فرستاده شده به CDC برای تایید.

رئیس آتش نشانی سام پنا که با حضور ناهار گفت: این درک که مرد سفر شد با دو نفر دیگر که او گفت که او معتقد است خود quarantining در این نقطه است. او گفت: آتش نشانی هوستون پاسخ نمی دهند به این مورد اما او تضمین کرده است پرسنل باید تجهیزات مناسب برای پاسخ به چنین تماس زمانی که آنها می آیند.

“این در آستان ما,” او گفت:.

ترنر گفت: این شهرستان همچنان به همکاری با county, دولت فدرال و مقامات بهداشت در نظارت بر ویروس.

رهبران شهر جمع آوری شده در هوستون مرکز اورژانس در صبح روز پنجشنبه برای یک نیروی کار جلسه در هوستون برنامه ریزی و پاسخ به این ویروس.

ایمنی عمومی مدیر جورج Buenik بود که در اقیانوس کاخ ناهار نمی خواهد به جزئیات آنچه در این شهر روش برای پاسخ به یک مورد اما مانند دیگران از او خواست مردمی را به “اقدامات احتیاطی معقول” — تمرین خوب بهداشت و شستن دست.

شهرستان Councilmember تیفانی توماس دولت Rep. ژن وو و چند سر گروه نیز حضور داشتند ناهار.

در رستوران ترنر در زمان شخصی خود را در بطری ضد عفونی کننده و گفت: او نمی رفتن در هر نقطه بدون آن. او به برخی از با پنا و Buenik قبل از آنها حفر شده به مبلغ کم.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>