آیا برنامه های عروسی خود را قطع توسط coronavirus? بوش می خواهد به شما تشویق کردن

منتشر شده

Busch آبجو می خواهد به تشویق 250 زوج خوش شانس که تا به حال به تعویق انداختن عروسی خود را با توجه به کروناویروس با آبجو رایگان برای یک سال.

“برنامه های عروسی خود را ممکن است بر روی یخ برای هم بودن اما ما می خواهم به شما یک هدیه عروسی از یخ سرد Busch. برای یک سال گفت:” آبجو شرکت در یک صدای جیر جیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus متخصص پیتر hotez را بازتوییت کرد: اجتماعی فاصله ذخیره هوستون. نمی توانید از خود راضی.

آن را تا به این زوج Busch اعلام کرد پیشنهاد ویژه فقط برای آنها خواستار آن “Busch مراسم عروسی.”

برای ورود شما باید یک عکس از شما و نامزد خود را در Facebook, Twitter و یا Instagram و به اشتراک گذاری چگونه شما هنوز هم در برنامه ریزی برای جشن با هشتگهای #BuschWeddingGift و #قرعه کشی.

اگر شما برنامه ای برای ازدواج در سال 2020 شما هنوز هم می تواند برنده Busch کوله پشتی با زدن یکی از دوستان که بود و شامل هشتگهای #MyFriendsWedding و #قرعه کشی.

علاوه بر این, شما باید به دنبال Busch آبجو در رسانه های اجتماعی که در آن نوشته شده و اطمینان به خود را ارسال.

آنچه که در مورد هوستون: Houstonians نشان می دهد خوب می خواند و فیلم برای کمک به تازه واردان در تماس با شهرستان

زوج باید تا ماه مه 1 را وارد کنید و باید 21 سال یا مسن تر. وجود خواهد داشت یک تصادفی نقشه کشی برگزار شد و یا در سراسر مه 2 از همه مطالب واجد شرایط.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه اینجا را کلیک کنید.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>