آیا میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer رفتن ‘بیش از حد’ با ماندن در خانه ، معترضان طرح در خودرو تجمع روز شنبه در لنسینگ.

و لانسینگ, میشیگان. — منتقدان میشیگان گسترش اقامت-صفحه اصلی سفارش در حال برنامه ریزی یک خودرو در اعتراض به فرماندار آنها باور دارند که او بیش از حد رفته.

میشیگان محافظه کار ائتلاف و میشیگان آزادی صندوق خواسته معترضان به اطراف کنگره آمریکا در وسایل نقلیه خود را در ظهر جمعه به نمایش پرچم ها و علائم ایجاد سر و صدا و تخريبي در مورد رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را “نامنظم طرفه سفارشات که تهدید Michiganders’ اقتصادی وجود” با توجه به انتشار اخبار. آنها هشدار معترضان برای آمدن آماده برای یک برنامه به طور بالقوه عمده ترافیک.

اعتراض آمده بود و چند روز پس از Whitmer توسعه یافته به منظور خود را از طریق 30 آوریل و در زمان مورد نیاز از ماندن در منزل یک گام بیشتر, ممنوعیت عبور از خیابان برای دیدار با همسایگان و یا رانندگی به دیدن دوستان در میان چیزهای دیگر.

آیا این تصمیم رئیس جمهور ؟ که تصمیم می گیرد که چه زمانی و چگونه امریکا از بازگشایی آن coronavirus خاموش کردن?

“میشیگان سوم بیشترین تعداد COVID-19 موارد در کشور ما هنوز در شکوفایی” Whitmer گفت: در هفته گذشته. “ما باید همچنان به انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش و حمایت از خانواده های ما. داده ها نشان می دهد که اکثر Michiganders در حال انجام بخشی خود را با ماندن در خانه و ایمن ماندن. که خوب است اما ما باید آن را نگه دارید.”

فرمت انتظار بود و آهنگ با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمت فدرال و اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و اقدامات دیگر در میانه متحده از جمله اوهایو.

Whitmer جدید سفارش شده است نه برای آن تناقضات آن را به عنوان اجازه می دهد تا فروش بلیط بخت آزمایی اما نه رنگ و یا ابزار باغبانی و اجازه می دهد تا غیر Michiganders سفر به شمال کلبه اما ساکنان میشیگان.

“میشیگان معمولی صاحبان کسب و کار کوچک اطاعت از قوانین است اما ممکن است آنها متوجه دستور کار مترقی که تحت فشار قرار دادند توسط ما رادیکال چپ فرماندار Whitmer,” Rosanne Ponkowski رئیس میشیگان محافظه کار ائتلاف گفت: در انتشار اخبار. “فرماندار Whitmer قرار داده خواهد شد شما را از کسب و کار قبل از اجازه دادن به صرف شهروندان به مسئول رفتار خود را. که جنون است.”

نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت, توسط دولت

بیش از 13000 نفر گفت: آنها علاقه مند بودند در این تظاهرات در Facebook به عنوان از صبح روز دوشنبه و 2,800 تا به حال پاسخ دهید می خواهم.

میشیگان محافظه کار ائتلاف احساسات در حال تکرار توسط بسیاری از مردم در Facebook گروه “Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه” که از سه شنبه پنجم آن روز در وجود تا به حال نزدیک به 270,000 اعضای.

کریستی Greulich دیدن پلیموت غرب دیترویت گفت توافق با Whitmer که برای اولین بار از سه هفته اقامت-صفحه اصلی سفارش نياز به اجازه دولت و مقامات پزشکی برای یادگیری در مورد این ویروس و برنامه ریزی مناسب پاسخ.

اما در حال حاضر به نظر می رسد بیش از حد, او گفت:. او درک درستی از علم در پشت اقامت-صفحه اصلی سفارش بود که خود منزوی و اجتماعی فاصله خواهد سرعت گسترش ویروس بنابراین بيمارستان نبود آب گرفتگی با موارد نه برای از بین بردن ویروس.

“این است که رفتن به در آمدن امواج برای مدتی از آن می گذرد دور” Greulich دیدن گفت. “ما می توانیم خودمان را قفل در خانه و سقوط اقتصاد برای یک سال و نمی توان آن را هر گونه متفاوت است.”

دکتر Joneigh خلدون, میشیگان, ارشد پزشکی, اجرایی, با این حال هشدار داده است در برابر شل شدن محدودیت.

“اگر ما شل کردن بیش از حد به زودی بیشتر مردم خواهد مرد و بیمارستان ها تبدیل خواهد شد, غرق,” خلدون گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری با Whitmer.

نظرسنجی می گوید: آمریکایی ها می گویند اقتصاد بدتر در حد اعداد بزرگتر نسبت به هفته پیش

Lonnie اسکات, مدیر اجرایی, پیشرفت میشیگان گفت: گروه مانند میشیگان محافظه کار ائتلاف و میشیگان آزادی صندوق باید یک هدف: برای حمله به Whitmer هر راه که آنها می توانند.

“در حالی که صدها نفر از Michiganders مرگ هر روز به دلیل COVID-19 و ضروری کارگران در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن جوامع ما سالم و عملکرد این خودخواه و خارج از لمس حاشیه گروه در حال پرتاب یک اوقات تلخی خلق و خوی در هزینه های عمومی ایمنی و سلامت” اسکات گفت: در انتشار اخبار.

چندین قانون از جمله در کنگره ایالات متحده جاستین Jalbi من-Mich., پیوست منتقدان در مخالفت با Whitmer باشد. او از او خواست تا “فورا ارزیابی مجدد” در یک سری از توییت در روز شنبه.

“به عنوان یک فدرال رسمی من بهترین من انجام به اقامت در خارج از دولت و سیاست” توییتی Jalbi مستقل از آبشار Charter Township که 3rd کنگره منطقه شامل شهرستان Ionia. “اما من باید یک قانون اساسی وظیفه برای اطمینان متحده نمی پایمال حقوق مردم است. @GovWhitmer آخرین سفارش بیش از حد می رود و تضعیف اعتماد به نفس در رهبری است. او باید فورا ارزیابی مجدد آن است.”

تماس با خبرنگار کارا برگ در 517-377-1113 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @karaberg95.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>