دیکینسون پیشرفت به حالت اول مسابقه در 65 سال

Tramon علامت می خواستم توپ را در دست خود را در قاطع سه ماهه چهارم در روز شنبه بعد از ظهر.

ارشد رو به جلو رفت و به خط پرتاب آزاد با 11 ثانیه به سمت چپ در بازی با Gator ملت روی پای خود تشویق می کند.

او عصبی به عنوان او پا به خط; آن لحظه ای که علامت آماده شد ،

“من تا به حال به آن را مهر و موم برای تیم من و جامعه من گفت:” یک لبخند 6-پا-5 علامت. “هر بار که من رفتم به خط پرتاب آزاد, من سعی کردم به دست کشیدن در همه رایگان می اندازد و این چیزی است که من انجام داد.”

علامت زدم هر دو پرتاب آزاد به عنوان Gators در ادامه به شکست بللیر 70-61 در منطقه III-6A نهایی در بری مرکز.

علامت گذاری به رهبری Gators (33-5) با 41 امتیاز بود که خود را دوم 40-نقطه بازی در منطقه III-6A مسابقات است. دانشگاه هوستون signee به ثمر رساند 40 امتیاز در 83-69 برنده بیش از کتی مورتون در مرتع پرورش احشام در روز جمعه.

Gators در حال رهبری به دولت مسابقات برای اولین بار در 65 سال است.

آخرین بار دیکینسون در دولت مسابقات در 1954-1955 فصل زمانی که مدرسه در کلاس 1A را بدست آورد.

بللیر به پایان می رسد فصل 29-7.

دانکنویل (Region I) وایلی (Region II), سن آنتونیو, دانشکده (Region IV) برنده تمام مربوطه خود را بازی در کلاس 6A مسابقات منطقه ای.

دولت براکت مسابقات منتشر خواهد شد در روز یکشنبه.

کلاس 6A دولت نیمه نهایی بازی خواهد بود بازی در 7-8 بعد از ظهر جمعه در Alamodome در سن آنتونیو با قهرمانی بازی در 8:30 p. m. روز شنبه.

دیکینسون مربی Jason Wilson می توانید به یاد داشته باشید صحبت کردن به تیم در ابتدای فصل و این جایی است که Gators در خواست می شود.

“این بود که انتظار,” ویلسون گفت:. “این چشم انداز ارشد گروه مجموعه ای از آن را انجام دهد و آنها در انجام این کار من به تو افتخار آنها. کلمات نمی تواند بیان چگونه من احساس می کنم در انجام این کار را برای این تیم برای جامعه و برای ما مدرسه است. این باور نکردنی است.”

سالمندان همراه با بقیه Gators, ساخته شده به هدف خود می پیوندند در این فصل اما در حال حاضر وجود دارد یک هدف جدید خانه آوردن یک دولت عنوان شده است.

“ما شده اند صحبت کردن در مورد آن در تمام فصول و برای ما به بیرون می آیند و در واقع آن را انجام دهد که ما را متفاوت می کند گفت:” علامت در مورد رسیدن به حالت مسابقات. “ما خوشحال به بیرون می آیند و بعد از آن ما خواهد بود به Alamodome.”

دیکینسون کار خود را برای سفر به کشور مسابقات ایران بسیار سخت کار بللیر تیم ملی.

Gators در آمد سه ماهه چهارم پیشرو کاردینالز 52-45.

علامت رفت و 10 از 11 از خط پرتاب آزاد به ثمر رساند و 13 از Gators’ 18 امتیاز در سه ماهه چهارم.

پس از علامت زدم 3-اشاره گر داده بود که تنها هدف زمینه در سه ماهه چهارم کاردینالز رفت و در 7-0 اجرا به قطع Gators منجر به سه بعد از بللیر را Jaylon Calvin به پایان رسید 3-نقطه بازی با 2:32 چپ در بازی.

“که 30-برنده شدن تیم” ویلسون گفت:. “این خواهد بود متاسفانه اشتباه فکر کنند که بارافزون. آنها برنده 30 بازی برای یک دلیل. آنها ضرب و شتم بسیار خوب تابستان نهر تیم شب گذشته و بنابراین ما در حال حاضر می دانستم که ما برای رفتن به یک 32 دقیقه جنگ است.”

الیاس لارنس خراب شد زمانی که او در تلاش 3-اشاره گر زدم و هر سه پرتاب آزاد را به قطع دیکنسون را منجر به دو 61-59 با 1:30 در سمت چپ بازی.

بللیر کردم در عرض دو دوباره زمانی که Calvin حذف کردن یک جفت از پرتاب آزاد با 1:30 در سمت چپ بازی اما کسانی که امتیاز نهایی برای کاردینالز در این فصل است.

لارنس به پایان رسید با یک تیم بالا 22 امتیاز در حالی که Tyrell پالمر اضافه شده 14 امتیاز و کالوین به ثمر رساند 14 امتیاز برای کاردینالز.

علامت فکر می کردم که انیس به Gators در یک عمل خرد کردن یا اسیاب کردن بازی است که آسان نبود.

“آنها به ما یک اجرای خوب قطعا همه چهار چهارم” مارک گفت. “ما بیرون آمد و دوبله برای جامعه ما است.”

بللیر مربی بروس Glover افتخار بود آنچه خود را در تیم انجام شده در این فصل است.

کاردینالز بودند در منطقه ای نهایی برای اولین بار پس از سال 2009-2010 و در مسابقات منطقه ای برای اولین بار پس از فصل 2012-2013.

دیکینسون شد فقط یک بازی سخت برای بللیر تیم که بازی با تعداد زیادی از قلب است.

“است که یک تیم بسیار خوب,” Glover گفت. “که یکی دیگر از سطح مطابق با آن سطح است. ما تا به حال واقعا خوب ترکیب هیرو در بازی های حذفی و ما هرگز آن دو از بچه ها می خواهم که طولانی است. ما کاملا نمی تواند وجود دارد. در حال حاضر ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام در offseason و ما خواهد بود در سال آینده. آن را دشوار خواهد بود برای آنها را به نفع خود دولت است.”

Wilson موعظه که کار تمام نشده است و در عین حال این هفته و Gators نیاز به آن را به سطح دیگری در Alamodome به خانه آوردن یک دولت عنوان شده است.

“ما باید برای تجدید قوا” ویلسون گفت:. “ما باید همچنان به نگه داشتن تمرکز بالا سطح تمرکز و تا سطح اعدام است. آن را به سطح دیگری در دولت و ما باید به آماده شدن برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>