الماس شاهزاده Grand شاهزاده خانم کروز خط تا به حال نرخ بالای بیماری حتی قبل از coronavirus

شاهزاده Cruises تا به حال یک مشکل بهداشتی قبل از بازگشت به عقب شیوع کروناویروس جدید در الماس و همانند شاهزاده کشتی unmoored کل کروز میباشد.

مسافران خود را بیمار فوق العاده ، نزدیک به 5000 نفر پردازنده شاهزاده کشتی در دهه گذشته رنج می برد از حملات استفراغ و اسهال – یا هر دو – در اعداد به اندازه کافی گسترده است که دولت و مقامات بهداشتی صادر شده هشدار در 26 شیوع است.

آینده نزدیک خط کروز, ستاره, گزارش یک سوم کمتر جوش در طول همان سال است.

هنوز شاهزاده خانم, با 18 کشتی در بزرگترین شرکت کروز, کارناوال شرکت به طور مداوم به دست آورده نمرات بالا در ایالات متحده بازرسی که قرار است برای محافظت از 30 میلیون نفر مصرف کروز تعطیلات در هر سال.

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی پیدا کردم با مشخصات بالا به ثمر رساند بازرسی اداره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ماسک چگونه اغلب کشتی های ذکر شده برای سلامت و بهداشت نقض.

نمره شایع ترین اعطا? کامل 100.

در عین حال شیوع نگهداری می شود اتفاق می افتد حتی در کشتی با بی عیب و نقص بازرسی. ایالات متحده آمریکا امروز هیچ نمونه ای که در آن یک کشتی شکست خورده بود آن آخرین بازرسی قبل از عبور از معده-بیماری های مرتبط با تنها نوع از شیوع بیماری به طور معمول منتشر شده توسط CDC.

کشتی شاهزاده خانم به طور مداوم به دست آورده و رتبه های بالا از جمله برخی از بهترین نمرات در صنعت در بیماری گزارش استاندارد.

در سال 2017 بازرسان اشاره به مشکلات متعدد با پرونده های پزشکی بر روی مرجان شاهزاده خانم. مواد غذایی خدمات مددکار بیمار در کار و رفت و ظاهرا به انزوا اما timecard نشان داد او هنوز مشغول به کار است. در جریان تخلف وجود دارد و اسناد و مدارک که cabinmates از چندین بیمار خدمه مورد مصاحبه قرار گرفتند به ارزیابی و شامل خطر ممکن است گسترش یافته است.

کشتی هنوز هم به دست آورده یک بازرسی کامل نمره. سپس در یک سفر شروع 10 روز بعد از آن گزارش نورو ویروس شیوع.

کمک ایالات متحده آمریکا امروز گزارش جدید شیوع کروناویروس. اگر شما یک داستان لطفا به ایمیل coronavirus@usatoday.com. ما در حال بررسی فدرال پاسخ که در آن سیستم شکست خورده است و چالش های پزشکی کارگران و بیماران است. ما نمی خواهد به انتشار نام خود را مگر اینکه شما توافق می کنید.

دکتر کریس تیلور سابق کشتی کروز پزشک تحقیق پنج سال از CDC بازرسی و نمرات تا به حال هیچ ارزش در اطلاع رسانی عمومی در مورد خطر گسترش بیماری در یک کشتی.

“اثبات اینکه یک کشتی دارای استاندارد بهداشتی است و در نتیجه” تیلور گفت. “این همه در مورد اینکه آیا شما باید شیوع است.”

کشتی کروز بهداشت ایمنی شکست آمد به خودنمایی تمرکز در هفته های اخیر. صنعت آهسته پاسخ به هشدارهای اولیه تسهیل در اوایل جهانی گسترش COVID-19 ویروس. تنها دو زیر با مشخصات بالا شیوع و بعد از عمده ایالات متحده ورزشی مسابقات و رویدادهای دیگر لغو شد, آیا این صنعت در بزرگ تصمیم به رها کردن کشتی برای یک ماه.

جزئیات: CDC می گوید به دلیل coronavirus همه باید اجتناب از کشتی های کروز

بسیاری از عوامل سلامت است که سوخت های دستگاه گوارش, بیماری, شیوع بیماری هستند نیز مظنون به کمک به گسترش coronavirus از دست نشسته به عدم جدا کردن بیمار از سالم است.

در دوم شیوع مردم پردازنده شاهزاده بزرگ نگه داشته mingling حتی پس از مقامات بهداشت عمومی و کشتی رهبران می دانست که مسافران در سفر بلافاصله قبل از قرارداد coronavirus با برخی هنوز در این کشتی است که می تواند در معرض شده اند.

پس از مطلع شدن از نگرانی توسط بلندگو اعلام مسافران هنوز مجاز به همین رسمی لباس لباس برای یک شب وعده غذایی شامل خرچنگ دم. صبح یک نامه بوده است تحت فشار قرار دادند و خود را تحت کابین درب و توضیح داد که تنها تعداد کمی از مردم نیاز به اقامت در اتاق های اولیه جداسازی بعدها گسترش یافت و همه مسافران است.

“صفر مراحل گرفته شد” گفت: Debi Chalik یک وکیل که پدر و مادر رونالد و اوا Weissberger از فلوریدا در حال حاضر تحت پیگرد خط کروز برای قرار دادن آنها در معرض خطر عفونت است.

شاهزاده کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات دقیق تحت مهلت “با توجه به حجم زیادی از سوالات رسانه ای ما را دریافت کرده ام.”

خط کروز مراجعه کننده آمریکا امروز به یک ویدیو ارسال شده در هفته گذشته زمانی که شاهزاده Cruises اعلام کرد 60 روز وقفه برای ناوگان خود را. در آن رئیس جمهور Jan Swartz با اشاره به شرکت مشتریان جهانی از مسافران و خدمه و تعهد خود را برای گزارش هر پزشکی مورد پردازنده.

“ما خواسته شده است و ما خودمان را پرسید چرا COVID-19 به نظر می رسد تأثیر شاهزاده خانم به شدت,” او گفت:. “ما واقعا نمی دانم.”

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دولت او در پاسخ به شیوع کروناویروس در گرند شاهزاده خانم. معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین متعهد به کار با این صنعت تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور “خطوط کروز امن تر از همیشه قبل از.”

بیماری مسری طولانی یک نگرانی در کشتی های کروز

در دهه گذشته شیوع بیماری های معده بیماری های مرتبط با در کشتی های کروز باید بیمار حدود 18000 نفر در ایالات متحده آمریکا امروز یافت می شود.

در آن زمان بیش از 415 میلیون مسافر میره روی کشتی های کروز به علاوه صدها نفر از هزاران نفر از خدمه خطوط کروز انجمن بین المللی گفت و اضافه کرد که به مراتب بیشتر از افراد بیمار از نورو ویروس هر سال در روی زمین است.

هنوز بیماری مسری شده است نگرانی در کشتی های کروز است که محوری هزاران نفر از مردم به محله های نزدیک برای چند روز یا هفته در یک زمان. جدید کروناویروس مطرح شده است و مسائل مشابه در دیگر شلوغ محیط زندگی مانند خانه های سالمندان که در آن اوایل نمونه نشان می دهد که عفونت می تواند خشم به سرعت با عواقب مرگبار.

سیستم فعلی کروز بازرسی ایمنی است که با هدف جلوگیری از معده اشکالات به جای یک آنفلوانزا مانند بیماری جدید کرونا ويروسی است که مظنون به گسترش به طور گسترده ای توسط هوا. اما بسیاری از اقدامات پیشگیرانه هستند مانند وسواسی دست تمیز کردن و ردیابی تماس با هر بیمار است.

هیچ سازمان تنظیم شیوه های پزشکی در کشتی های کروز. به جای CDC می فرستد بازرسان دو بار در سال برای انجام بازرسی بهداشت در کشتی قایقرانی در سطح بین المللی با بازدید از بنادر ایالات متحده. به بررسی جامع می تواند هشت تا 10 ساعت است.

کمبود ذکر شده و بر اساس آن بازدیدکننده داشته است می تواند گواهی دادن به افکار ایمنی و بهداشت فرهنگ پردازنده کشتی گفت: راس کلاین دانشگاهی در نیوفاندلند که آهنگ کشتی کروز شیوع و صرف دو دهه تحقیق و مطالعه میباشد.

“اگر توجه خود را پایین تر است با ویروس های شناخته شده چه می تواند ما انتظار داریم در مورد ویروس ها هستند که شناخته شده نیست?” او گفت:.

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی در مورد 4,100 بازرسی های انجام شده در سراسر صنعت کروز از طریق به اصطلاح رگ بهداشت برنامه از سال 2010 به دنبال در هر دو نمره در پشت کشتی به طور کلی نمره عبور و جزئیات ذکر شده کمبود.

تقریبا هر کشتی بازرسی – 92 درصد از آنها را — پرچم برای مشکلات پزشکی سوابق نگهداری می شود پردازنده یک استاندارد در نظر گرفته شده برای کمک به کنترل گسترش بیماری و پیگیری شیوع زمانی که آنها رخ می دهد.

قایقرانی به شیوع کروناویروس

در یک ترد جمعه ماه گذشته در سان فرانسیسکو گرگ و کتی Rafanelli سیاتل سوار شاهزاده بزرگ برای خود 21st, شاهزاده خانم خط کروز. آنها دست پرسشنامه به گزارش هر سفر اخیر به خارج از کشور به کشورهای نگرانی و یا علائم کروناویروس جدید.

“ما گفت:,” هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ,'” گرگ Rafanelli گفت و با خوشحالی میره دور است.”

جودی و Garth LaPar فلوریدا رو به همان شکل قبل از کشتی ترک در فوریه. 21. بعد آنها تعجب که چرا هیچ یک از کشتی تا به حال با آنها مصاحبه در فرد و یا خود را بررسی متوسط یک روش دقیق تر به کروناویروس غربالگری.

سه هفته قبل از یکی دیگر از شرکت کشتی الماس شاهزاده خانم بوده است این سایت از اوایل شیوع کروناویروس است که در نهایت خواهد آلوده حدود 700 مسافر و خدمه.

محققان در حال حاضر معتقدند که شیوع آغاز شده و با یک مسافر و گسترش به خدمه – که در ادامه به کار می کنند مگر اینکه آنها تا به حال علائم – به خصوص خدمات مواد غذایی کارگران نزدیک به هم و زندگی در کابین در همان عرشه CDC گفت: در یک گزارش منتشر شده در این هفته است.

شاهزاده بزرگ بود و به طور مشابه آسیب پذیر آن را به عنوان سفر دور برای 13 روز ساخت چهار توقف در جزایر هاوایی است. این Rafanellis به یاد می آورد خشن دریا به کشتی تبدیل نسبت به Ensenada, مکزیک با تجربه کمتر موبایل استفراغ و خدمه خزیدن به تمیز کردن.

پس از آن ایالات متحده با مقامات بهداشتی آگاه بودند از یک مشکل اعلام نشده به مسافران: مقامات در کالیفرنیا پیگیری می شد و چندین coronavirus موارد مربوط به مسافران قبلی Grand شاهزاده سفر – با قرار گرفتن در معرض برخی هنوز پردازنده. آنها گزارش دادند یک مرد مسن مرگ در روز چهارشنبه.

کاپیتان مشترک اخبار بیش از بلندگو که بعد از ظهر و لغو پذیرش آن شب برای VIP موبایل. برنامه ریزی موسیقی و رقص نشان می دهد به جای لوله کشی به اتاق که در آن Rafanellis آن را تماشا کردند.

لباس رسمی شام هنوز هم انجام شده که هر چند این برنامه شامل یک “گشت و گذار و چمن” منو. خدمه در حال حاضر عینک دستکش و خدمت به مواد غذایی به جای اجازه می دهد مسافران برای کمک به خود را از بوفه.

Rafanelli و 73 به رسمیت شناخته شده این پروتکل از قبل کروز با یک نورو ویروس شیوع. آن شب او مجاز به لمس مشترک ظروف. “دستکشهایش ریخته کارکنان صبر کنید تا به حال برای قرار دادن در خود نمک و فلفل,” او گفت:.

در یک کشتی کافه بعد از شام میشل ساندرز, 23, sipped کاکائو داغ با مادر بزرگ او. او تا به حال تحت تاثیر قرار شده است در طول کروز با چه دقت خدمه بودند پاک کردن دستگیره و دکمه های آسانسور.

او تعجب که آیا جمعیت باید mingling. “فکر عبور ذهن من,” او گفت:.

نامه ای یک شبه تحویل به مسافر اتاق اطلاعات ارائه شده است. شاهزاده Cruises’ افسر ارشد پزشکی اعطای Tarling توضیح داد CDC تحقیق کوچک “خوشه” از coronavirus موارد متصل به گذشته سفر. از فراوانی احتیاط او نوشت: CDC شد نیاز به مسافران بود که میره در هر دو سفر به اقامت در اتاق خود را تا زمانی که از نظر پزشکی پاک.

همه توصیه شد برای تمرین مناسب شستن دست و عطسه و مقررات.

این بود تا بعد از روز پنج شنبه که مسافران دریافت دستورالعمل به منزوی کردن خود در اتاق خود را. قبل از عقب نشینی کتی Rafanelli, 67, darted به بوفه خط که هنوز باز بود با وجود راهنمایی های جدید برای انبار کردن کوکی ها و میوه.

دستکش و نقاب خدمه سپرده وعده های غذایی در کابین درب برای هفته آینده به عنوان مقامات درهم به ترتیب برای disembarkment و قرنطینه کشتی مسافران است. پاک کردن منسوجات وارد در کیف. Rafanelli و چپ خود را تنها یک بار برای یک سازمان عرشه پیاده روی با ماسک محافظ ارائه شده است.

آنها خوشحال شدند با اقدامات انجام شده برای حفاظت از سلامت خود و حتی پس از کاپیتان اطلاع مسافران بیش از بلندگو سیستم که coronavirus آزمون با توجه به 45 3,533 مردم پردازنده تبدیل شده تا 21 نفر – دو مسافر و 19 در میان خدمه.

اما در یک فضای داخلی کابین با ویندوز LaPars نگران گردش هوا بین اتاق و چگونه بهداشتی آن به خواب روی همان ورق شب پس از شب. در تنها سفر کردن برای هوای تازه آنها را دیدم مسافران نقض توصیه به ماندن شش فوت از هم جدا.

“به مدت شش تا هفت روز به اتاق ما نبود پاک” گفت: جودی LaPar, 73.

کامل بازرسی تطهیر مشکلات

شاهزاده بزرگ شکست خورده است هرگز یک CDC بازرسی. و نه هر شاهزاده خانم کشتی در آخرین بازرسی قبل از شیوع.

در عین حال در سال 2012 به تنهایی پنج شیوع بیماری های رخ داده در سه شاهزاده Cruises کشتی های اخیر بی عیب و نقص 100 نقطه بازرسی: زمرد شاهزاده خانم تاج شاهزاده خانم و روبی شاهزاده خانم.

این CDC شیوع گزارش ارائه محدود بینش فراتر از اعداد و پاتوژن های درگیر.

یک وکیل در استرالیا شده است جمع آوری دقیق حساب از مسافران پردازنده خورشید شاهزاده خانم که در سال 2017, تجربه کرده, نورو ویروس شیوع بیماری در back-to-back, کشتی, یکی به پاپوآ گینه دیگر به نیوزیلند. نگرانی ها شامل آلودگی در بوفه مناطق دستشویی های عمومی استخرهای شنا و قمار.

یکی از مسافران بوی استفراغ در یک کابین به محض ورود برای سفر دوم بالا بردن سوال در مورد چگونه به خوبی کابین بودند مقادیر با توجه به ویکی Antzoulatos که در حال بررسی است و به صورت بالقوه طرح دعوی در دادگاه بیش از شیوع بیماری است که بیمار 230 مسافر در همه.

“آنها اساسا نمی کنند کافی مراحل,” او گفت:.

کارشناسان صنعت می گویند خطوط کروز خود را بازرسی نمرات بسیار جدی است. CDC نوشته های رتبه بندی آنلاین و نتايج شرایط غیر بهداشتی می تواند روابط عمومی کابوس.

برخی احتیاط این است که عروق آماده شدن برای امتحانات اعلام نشده. آنها می تواند پیش بینی در زمانی که یک کشتی دیدار به احتمال زیاد در چرخش از زمان مسافر تخلیه و یا شبانه روزی, برای مثال, و یا اگر وجود دارد فقط یکی از ایالات متحده docking در سفرنامه.

آنها اضافه کنید که خطوط کروز کنترل کمی بیش از مسافران که هیئت مدیره دانستن که آنها بیمار هستند.

“هنگامی که کسی پرداخت نهایی خود را اگر آنها می تواند از توالت, توالت, آنها در حال رفتن به رفتن در کشتی کروز خود گفت:” اندرو jack and jack france جونیور استاد مدرسه کسب و کار در سرعت در دانشگاه نیویورک است که دارای تخصص در صنعت کروز.

“هیچ چیز اتفاق افتاده است” تا زمانی که بیماری را شکست

برای هفته کروز صنعت به تدریج شدت پروتکل های اطراف جدید کروناویروس تهدید به تدریج محدود کردن مسافران که تا به حال در سفر به برخی از کشورهای بین المللی از شبانه روزی.

از مارس 9, زمانی که شاهزاده بزرگ شد در نهایت قادر به حوض در اوکلند کالیفرنیا کشتی های کروز آغاز شده نورد از متوسط قراضه قبل از سوار شدن.

ایالات متحده با مقامات بهداشت آغاز شده هشداردهنده کروز, سفر, صنعت پیشنهاد شده که نیاز به دکتر داشته باشید برای هر کسی که بیش از سن 70 سالگی و در معرض خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس عارضه است. در نهایت اواخر هفته گذشته عمده کروز دریایی با خطوط تمام لغو سفرهای از بنادر ایالات متحده برای یک ماه.

New Orleans, وکیل و قانون دریایی متخصص Paul Sterbcow که شهادت در مورد کروز ایمنی قبل از کنگره در پاییز گذشته گفت: ایالات متحده آمریکا امروز صنعت باید در پاسخ به ظهور بهداشت عمومی را تهدید به مراتب زودتر.

“هیچ چیز اتفاق افتاده است تا زمانی که مردم شروع به گرفتن بیمار در قایق خود را,” او گفت:. “و سپس واکنش” ما فقط می خواهیم در اینجا باقی بماند و اجازه دهید آنها را مریض است.’ “

کارشناسان می گویند هر گونه بازگشت به دریاهای آزاد خواهد شد نیاز به یک بررسی کامل از کنترل عفونت شیوه و باید شامل نه تنها معده اشکالات بلکه بیماری تنفسی مانند جدید کروناویروس.

“آنچه در صنعت کشتی کروز انجام دهد این است که واقعا ارزیابی انتقادی خود را از عفونت پیشگیری و کنترل” گفت: Connie اسب مکرر رزمناو و رئيس جمهور از انجمن به صورت حرفه ای در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی.

در ضمن دانش – و سوال – در مورد تاثیر شاهزاده خانم خط و نقش در این بیماری همه گیر را در مراحل اولیه هستند و هنوز هم در حال گسترش: یک معلم شیکاگو در معرض زودتر بزرگ شاهزاده خانم کروز آزمایش مثبت باعث یکی از این کشور در اوایل تعطیلی مدارس.

جزئیات: Coronavirus بسته این مدرسه است.

خدمه با قرار گرفتن در معرض بالقوه در آن سفر نیز به پایان رسید تا در سه کشتی های دیگر – کارائیب شاهزاده خانم سلطنتی شاهزاده خانم و ریگال شاهزاده خانم – قایقرانی از لس آنجلس و پورت های باتلاقی در فلوریدا.

CDC سپس اظهار آن به ندرت استفاده می شود قدرت به موضوع “هیچ بادبان” سفارشات تا زمانی که خدمه آزمایش منفی است. اما به زودی پس از سه کارگر در یک شرکت که به استقبال مسافران کروز در بندر باتلاقی آزمایش مثبت است.

جنوب فلوریدا منطقه است که در حال حاضر پیشرو در کانون عفونت در دولت است.

Letitia استین یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در سلامت و پزشکی است. تماس با او در lstein@usatoday.com, @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

مورگان Hines و دیوید الیور از ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat