Devin بوکر ضربان Deandre Bay در تمام-Phoenix Suns فینال NBA 2K بازیکنان مسابقات

NBA 2K بازیکنان مسابقات به اوج خود رسید در یک نبرد دره Boyz.

Devin بوکر را شکست داد Deandre Bay به عنوان دو تن از برجسته ترین اعضای محفل ققنوس کردن مربع در بهترین سه final. به عنوان قهرمان این مسابقات ایجاد شده در همکاری با لیگ NBA 2K میان فصل تعلیق بوکر را دریافت 100.000 دلار برای کمک به این موسسه خیریه کمک در مبارزه با کروناویروس خود را انتخاب است.

بوکر در زمان بازی 1 از سری نهایی 72-62 با استفاده از این موشک در برابر لیکرز. در بازی 2 گارد ضرب و شتم خود را بزرگ مرد 74-62 با استفاده از قطعات در برابر دلار است.

وجود دارد برخی از خوشخو بحث زباله در سراسر از تیمی که ساخته شده برای تفریح آخر.

“شکست نخوردگان مسابقات است. با تشکر از 2K برای قرار دادن این در. مقدار زیادی از رقابت خوب در اینجا” بوکر گفت: پس از پیروزی است.

در پی مصاحبه با رونی, 2K, بوکر تصریح کرد که چگونه تحت تاثیر قرار او با Bay این مسابقات است. “من می دانستم که چه Deandre قادر بود. ما در گذشته است. او قطعا یک پرنیان” بوکر گفت.

در اولین نیمه نهایی, بوکر در زمان پایین کلیپرز’ Montrezl Harrell در دو بازی.

بوکر استفاده Harrell این کلیپ در اولین مسابقه تامین 68-54 پیروزی در برابر راکت. در بازی دوم بوکر استفاده رپتورز به اعزام دیگران در نزدیک matchup.

دوم نیمه نهایی شد بسیار سرگرم کننده با تشکر از حضور کلیپرز گارد پاتریک بورلی. پت Bev تا به حال برخی از بحث زباله هر چند Bay را هر دو مسابقات (بازی 1 با استفاده از شبکه در برابر سلتیکز; بازی 2 با خود خورشید در برابر قطعات).

دوم بازی به طور خاص شامل Bay را از خورشید ارائه شده بیشتر می خندد. به طور فزاینده ای بی اعتقاد بورلی نمی تواند به نظر می رسد به این باور است که Bay شد با استفاده از خورشید — در میان تیم های ضعیف تر استفاده می شود در این مسابقات و در حال حاضر نشسته در 26-39 در زندگی واقعی — به ضرب و شتم او.

در پایان بورلی هجوم خاموش. همیشه رقیب که پت Bev.

بوکر, 23 بود همه ستاره در این فصل و به طور متوسط است 22.3 امتیاز در هر بازی در حرفه خود پس از انتخاب شدن توسط خورشید با 13th انتخاب کنید از 2015 پیش نویس است. Bay, 21, اولین انتخاب 2018 پیش نویس است. او به طور متوسط 17.1 امتیاز و 10.8 ریباند در هر بازی در حرفه خود به تاریخ.

در این دوره از مسابقات بوکر را به دست آورده No. 5 دانه در حالی که Bay بود 10thseed. بذر بود بر اساس یک بازیکن NBA 2K امتیاز با tiebreakers تعیین تصدی در لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>