با وجود جهانی بازگشایی فشار برخی از مشاغل از بین رفته اند برای خوب

بانکوک (AP) — کارخانه ها و فروشگاه ها در حال بازگشایی اقتصاد در حال رستاخیر – اما بسیاری از مشاغل فقط نمی آمدن.

که حقیقت سخت مواجه کارگران بیکار در سراسر جهان از رستوران در تایلند به کارخانه ماشین در, فرانسه, که معیشت قربانی یک ویروس محور رکود اقتصادی که شتاب کاهش در مبارزه صنایع و تحول در سراسر نیروی کار جهانی.

جدید آمریکا آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه نشان داد یک قطره در افزایش بیکاری به عنوان برخی از کسانی که به طور موقت گذاشته بازگشت به کار. اما آن را تنها یک دندانه در ماه های اخیر’ افزایش بیکاری که همچنان در نزدیکی افسردگی دوران سطح. در یک الگوی تکرار در سراسر جهان با نرخ بیکاری بالا به معنی کمتر پول صرف شده در بازمانده فروشگاه ها, رستوران ها و کسب و کار مسافرت با پیامدهای سراسر اقتصادهای فقیر و غنی.

“رئیس من می ترسید که پس از ما می آیند از کیبرا (یک فقیر و زاغه) ما ممکن است آنها را آلوده با COVID-19 و تا او اجازه دهید ما گفت:” مارگارت Awino تمیز کردن کارگر در نایروبی خیریه. “من نمی دانم که چگونه من می توانید بروید.”

به عنوان ویروس و در حال حاضر اعتراضات سراسر آمریکا را روشن جدید در نابرابری های اقتصادی برخی کارشناسان می گویند از آن زمان به تجدید نظر در کار و دستمزد و مزایای بهداشت و درمان در دسترس نباشد به خصوص به عنوان اتوماسیون ميگيرد و سنتی معاملات ناپدید می شوند.

آشپز تایلندی

زمانی که Wannapa Kotabin یک کار به عنوان یک دستیار آشپز در آشپزخانه یکی از بانکوک طولانی ترین تاسیس رستوران ایتالیایی او فکر او حرفه ای راه اندازی شد.

اما پنج سال او را در خط با بیش از 100 دیگر بیکاری تایلند خارج بیکاری ،

دولت دستور داد تمام رستوران ها بسته شده در مارس برای مبارزه با کروناویروس و 38 ساله Wannapa شده است هزینه های خود صرفه جویی در مواد غذایی و سرپناه.

هنگامی که رستوران ها اجازه داده شد به دوباره باز کردن در Wannapa رستوران گفت: کارکنان آن بسته شد و دائمی است.

“من هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد,” او گفت:. “مثل قلب من شکسته دو بار.”

در سراسر جهان به ویروس جدید قوانین ایمنی ميانگين رستوران ها و فروشگاه ها نمی تواند نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها استفاده می شود به طوری که آنها نمی تواند به اندازه کارکنان. بسیاری از نمی توانیم به بازگشایی در همه.

بانکوک رستوران ها شلیک نمی کند, استخدام, او گفت:.

“من باید برای رفتن بر روی و نگه داشتن مبارزه با” او اعلام کرد. “اگر وجود دارد هر کار که من می توانید انجام دهید من آن را انجام دهد.”

Wannapa بیکاری بهره مند شوند تنها می تواند جزر و مد او را بیش از حد طولانی است. او گفت: اگر او نمی تواند پیدا کردن کار او را مجبور به بازگشت به خانواده خود را کشت و زرع لاستیک برای شروع زندگی دوباره و دوباره.

اسرائیل برنامه نویس

زمانی که کروناویروس اولین شکست اسرائیل توسعه دهنده نرم افزار Itamar لو گفته شد به کار از خانه. سپس تبلیغات آنلاین شرکت او کار می کرد برای کاهش حقوق و دستمزد خود را 20 درصد. در نهایت فقط به عنوان محدودیت شروع به سهولت او از کار اخراج شد.

لو, 44 است در میان صدها نفر از هزاران نفر از اسرائیلی ها از یک کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بیش از 25 درصد از نیروی کار است.

“آن ناگهانی است. من برای آن آماده است.”

به بازار آمریکا لو شرکت درآمد حاصل از تبلیغات خشک و آنها تا به حال به کاهش. لو گفت که او تحت درمان با احترام و خود را می بیند به سادگی به عنوان یک قربانی ،

او در حال حاضر آماده شدن برای مصاحبه و اعتماد به نفس او را پیدا کردن موقعیت جدید به زودی. در یک کشور آشنا در اختلالات از جنگ و تهدیدات امنیتی او گفت: اسرائیلی ها ساخته شده اند تا برخی از انعطاف پذیری به تحول.

او گفت: این بار احساس می کند متفاوت است. خود اشتغالی رقص مربی نیز دیده می شود درآمد خود را به طور موقت تبخیر مجبور به حفاری به پس انداز خود را.

“این ‘گشت’ در حال رفتن به را دیگر گفت:” لو پدر از 5 سال. “این یک دوره دشوار است. ما فقط در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک نفس عمیق بکشید و از طریق آن دریافت کنید.”

کنیا تمیز کننده

شاید سخت ترین ضربه ویروس مشاغل دستمزد پایین کارگران خدمات مانند 54 ساله Awino که از دست رفته کار خود را پس از 15 سال به عنوان یک تمیز کننده در یکی از مادر ترزا موسسات خیریه در نایروبی.

Awino سهام زیستن با چهار دختر از جمله کسی که صرع دارد و نیاز به هزینه مراقبت های پزشکی و آنها را به اشتراک جمعی توالت در این نزدیکی هست. او دیده نشده و شوهرش در نه سال.

بدون او به طور منظم $150 ماهانه حقوق و دستمزد او در حال حاضر اقدام به خرید مرغ خام و سیب زمینی سرخ شده آن را در خیابان برای فروش.

“از زمانی که من به دلیل اخراج از COVID-19 من قرار داده و تمام تلاش من به کسب و کار من” او گفت:.

چند روز او را بدست آورده بیش از آنچه که او بود از ساختن در کار اما این کار سخت و غیر قابل پیش بینی. شورای شهر و بازرسان بهداشت و سلامت شناخته شده برای حمله به رسمی فروشندگان خیابانی که اغلب دستگیر و کالاهای خود را ضبط کردند.

Awino هیچ چاره ای جز به خطر, و او به تنهایی نیست: صدها نفر از هزاران نفر از کاربران را نیز از دست شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر.

آسمان ابری

در مقیاس جهانی این صنعت شاید بیشترین آسیب پذیر حمل و نقل هوایی است.

آلمان لوفت هانزا از دست دادن یک میلیون یورو و یک ساعت و مدیر عامل شرکت تخمین می زند که زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از آن نیاز 10,000 کارگران کمتر از آن را در حال حاضر. امارات جمهور Tim Clark, نشانه های آن می تواند مستقر در دوبی هواپیمایی چهار سال به بازگشت به آن شبکه ای از مسیرهای.

اثر موج دار شدن در شغل در صنعت گردشگری و مهمان نوازی بخش عظیم است.

کشورهایی مانند امارات متحده عربی به میلیون ها نفر از اتباع خارجی که به مراتب بیشتر از مردم محلی – که بسیاری از آنها شغل خود را از دست. خانواده خود را در کشورهایی مانند هند و پاکستان و نپال و فیلیپین تکیه ماهانه خود را حواله برای بقا است.

مصر آشپز هتل رمضان el-Sayed است در میان هزاران نفر به خانه فرستاده شده در مارس به عنوان همه گیر شروع به تلفات گردشگری دبی میباشد. او به همسر و سه بچه در شهر سوهاج حدود 500 کیلومتر (310 مایل) در جنوب قاهره. او پرداخت نشده است از ماه آوریل.

“وجود دارد هیچ کار در اینجا در همه,” او گفت:. “حتی گردشگری در اینجا عامل در 25% به طوری که رفتن به استخدام اینجا؟”

او بیکار نشسته با تکیه بر برادر و پدر برای حمایت از. او امیدوار است این هتل ماریوت که در آن او کار می کرد او را به عقب را در پایان تابستان زمانی که آنها برنامه ریزی برای دوباره باز کردن.

“ما در حال انتظار انشالله” el-Sayed گفت.

LONG ROAD AHEAD

پس چرا همه شغل آینده اگر اقتصاد در حال بازگشایی?

برخی از شرکت ها که به رکود اقتصادی در بد شکل دیگر می تواند قرار گیری های دشوار. در ضمن حتی اگر بازگشایی شهرستانها در حال پر کردن دوباره با خریداران و مسافران بسیاری از مصرف کنندگان باقی می ماند با احتیاط در مورد بازگشت به عادات قدیمی برای ترس از ویروس.

“برخی از شرکت هایی که سالم بودند قبل از دولت تحمیل آتن ورشکست خواهند شد و این می تواند مدت زمان طولانی برای آنها به جای کسب و کار جدید” اقتصاد سرمایه گفت: در یک تحقیق داشته باشید. “شرکت های دیگر را به تاخیر می اندازد و یا انصراف از سرمایه گذاری است.”

تخمین می زند که یک سوم از کارگران ایالات متحده ساخته شده و بیکاری با این بیماری همه گیر نمی خواهد پیدا کردن کار در ظرف شش ماه. و برخی از کارگران اروپا در سخاوتمندانه دولت-یارانه کردند برنامه می توانید گذاشته زمانی که آنها منقضی شده به عنوان شرکت های خودروساز فرانسوی رنو و سازنده هواپیما ایرباس به یک bleaker آینده.

هولگر Schmieding اقتصاددان در Berenberg اقتصاد هشدار داد: “COVID-19 همه گیر و متعاقب آن mega-رکود اقتصادی ممکن است شکل بحث های سیاسی و انتخاب برای یک مدت زمان طولانی است.”

___

چارلتون گزارش از پاریس. آیا Batrawy در دبی, Khaled Kazziha در نایروبی آرن هلر در کفار سابا, اسرائیل, دیوید Biller در ریو دو ژانیرو و دیو McHugh در فرانکفورت کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>