Joshua Lewis ندارد بسیار برای جشن های تولد.

یک روز خجالتی تبدیل 35 لوئیس نشان داد تا به UFC 247 روز رسانه در روز پنج شنبه در یک Crowne پلازا سالن با دکوراسیون جشن فقط برای او. وجود حتی یک حزب کوچک کلاه که سنگین وزن UFC مدعی تصمیم گرفتند برای پوشیدن با وجود برخی از اهل تفریح و بازی تلنگر از رسانه های عضو است.

“شما وقت خود را تلف ساخت آن از” لوییس گفت: bemusedly بازرسی کاغذ کلاه. “این واقعی بود متفکر ، من آن را قدردانی میکنیم.”

یک روز پس از تولد خود را که او گفت را جشن خواهد گرفت بی سر و صدا با خانواده اش لوئیس را در مرکز صحنه در داخل تویوتا مرکز برای اولین بار پس او زدم ویکتور Pesta در UFC 192 در سال 2015.

همچنین در CHRON.COM: UFC را Joshua Lewis خرج می کند روز خود را صرفه جویی مردم در هوستون

که در آن نقطه لوئیس بود نسبت ناشناخته در سراسر کشور, داشتن شده است در UFC برای فقط 17 ماه. پنج سال بعد او یکی از این شرکت بزرگترین ستاره. او نیست برنده یک عنوان – او فرستاده شده از طریق عقب-naked choke توسط Daniel Cormier در سال 2018 قهرمانی مبارزه – اما او را بسیار محبوب برای brawling سبک مبارزه و خارج از کاف و گاهی مبتذل پس از مبارزه سخنان که معمولا تا پایان ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

هر چند لوئیس گفت: همسر خود را نمی مراقبت از آنچه او می گوید: — “او می داند که من دیوانه هستم” او با لبخند می گوید – او می خواهم نه نه موضوع سه نفر از بچه ها و همکلاسی های خود به خود گاهی اوقات بد دهان است. او خیلی جدی در مورد این که او آن را به خود شماره 2 هدف برای شنبه شب بلافاصله پس از ضرب و شتم Ilir Latifi.

“من نمی خواهم (مصاحبه من) به ویروسی دیگر گفت:” لوئیس که نقل مکان کرد و به هوستون از نیواورلئان در زمانی که او 14 و فوتبال در سرو چشمه دبیرستان. “به خصوص در حال حاضر که همه دختر من دوستان خود همراه و آنها می توانند به من نگاه کردن و نشان دادن چیزهایی که من گفته ام. من سعی می کنم بهترین من به ویروسی.”

همچنین در CHRON.COM: همه رایگان UFC حوادث به روی عموم باز این هفته

لوئیس باز خواهد شد پنج-مبارزه pay-per-view بخشی از شب را به عنوان یک تقریبا 3 به 1 مورد علاقه علیه Latifi, است که ساخت اولین سنگین وزن پس از افزایش به شماره 12 در UFC نور سنگین وزن رتبه بندی.

لوئیس برنامه ریزی شده است و از بقیه زندگی حرفه ای او. او امیدوار است با پیروزی بر Latifi راند و او را به بزرگتر دعوا که در نهایت کسب خواهد کرد او یکی دیگر از شات در سنگین وزن عنوان شده است. سپس او را مصمم به بازنشسته در 40.

“Joshua Lewis است سرگرم کننده به تماشای” UFC رئیس دانا سفید گفت. “مواد منفجره. قدرت در هر دو دست. می توانید در پایان یک مبارزه در هر لحظه و اگر او می خواهد به مبارزه تا او را از 40 من خوشحال هستم به او را داشته باشد.”

لوئیس پیوست در کارت اصلی با یکی دیگر از هوستون بومی به عنوان ژوئن آدامز را بر جاستین Tafa در یک جلسه سنگین وزن که چاک دار درست قبل از شب دو عنوان دعوا – والنتینا شوچنکو در برابر Katllyn Chookagian برای زنان او عنوان co-رویداد اصلی توسط Jon Jones-Dominick ریس نور سنگین وزن مسابقات رویداد اصلی.

فشار را برای 28 ساله آدامز که برنده UFC اولین بازی در سال 2018 اما خود را از دست داده گذشته دو دعوا از جمله TKO شکست دست سابق Dallas Cowboys پایان دفاعی گرگ هاردی در ماه جولای.

“این یک مبارزه بزرگ برای زندگی حرفه ای من … گفت:” آدامز بود که فوتبال و کشتی کج استار در طوقه یسوعیون و مربی هر دو کشتی و فوتبال در Epsicopal دبیرستان. “برای من, من آن را به عنوان یک سوم اعتصاب نوع معامله پس از آن که برای من مهم است.”

سفید نیست و مایل به آن می گویند را باید برنده مبارزه برای Adams, اما او نبود گوشت چرخ کرده و کلمات مهم در مورد چگونگی یک پیروزی است برای هر جنگنده.

“تاسف چیزی که در مورد این ورزش است Houston Rockets می توانید از دست دادن یک دسته از بازی ها اما هنوز هم آن را به پلی آف” سفید گفت. “شما زندگی می کنند و یا می میرند هر پیروزی در مبارزه کسب و کار پس از هر پیروزی است و هر از دست دادن مجموعه شما را بسیار دور است.”

وجود دارد 12 دعوا در کارت سه در اوایل اولیه کارت های موجود در UFC مبارزه پاس خدمات اشتراک و چهار بیشتر در کارت مقدماتی تلویزیونی توسط ESPN قبل از پنج-مبارزه اصلی کارت. هوستون افسر پلیس Trevin Giles خواهد بود برجسته در ESPN بخشی از شب.

27-year-old Giles که در Alief خواهد ساخت پنجمین UFC ظاهر اما هنوز هم نگه می دارد تمام وقت خود را با هوستون اداره پلیس اگر چه او می گوید او این هفته برای آماده شدن برای مبارزه با آنتونیو ارریو.

“این فوق العاده است برای مبارزه در هوستون گفت:” جایلز که 2-2 در UFC. “من می دانم که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پشتیبانی خارج وجود دارد و من نمی توانم صبر برای مبارزه در مقابل همه.”

UFC 247
رویداد اصلی:
Jon Jones (25-1) در مقابل Dominick ریس (12-0) برای عنوان سنگین وزن UFC نور
Co-رویداد اصلی: والنتینا شوچنکو (18-3) در مقابل Katlyn Chookagian (13-2) برای UFC زنان او عنوان
زمان: شنبه. مبارزه با پاس prelims شروع در 5:30 p. m., ESPN prelims شروع در 7 p. m., Pay-per-view دعوا شروع در 9 p. m.
که در آن: تویوتا مرکز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de