دموکراتیک و جمهوری خواه رای دهندگان در واقع توافق بر راه برای آب اقتصاد است. چه چیزی در راه است ؟ سیاست است.

اکثر دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان موافق در طیف گسترده ای از طرح های پیشنهادی برای تقویت اقتصاد از ارتقاء زیرساخت برای کاهش هزینه های کالج, ریخته گری, شک در متعارف باور است که کیف بغلی مسائل ناامید کننده تقسیم رای دهندگان در سال 2020 انتخابات.

در دستور کار عمومی/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد که آمریکایی ها به توافق برسند به مراتب بیشتر از آنها مخالف راه آن را آسان تر برای کم درآمد و با درآمد متوسط مردم به مشاغل خوب و برای شرکت های بزرگ به آنها ارائه شده است. این نظرسنجی از دموکرات ها جمهوری خواهان و مستقل است که بخشی از سه سازمان’ “Hidden مشترک 2020 ابتکار” که به دنبال کشف مناطق از توافق بر سر مسائل عمده.

اکثر آمریکا بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی حمایت از طرح های پیشنهادی برای ارتقاء زیرساخت ها; ارائه معافیت های مالیاتی به کار-ایجاد کسب و کار; کاهش هزینه های کالج و آموزش بزرگسالان برای بهتر پرداخت موقعیت. این نظرسنجی از حدود 1000 بزرگسالان انجام شد در فوریه 20-21.

تغییر آب و هوا توافقنامه: جمهوری خواه و دموکرات رای دهندگان در واقع توافق بر بسیاری از تغییر آب و هوا رفع. پس چرا هیچ اقدام ؟

تنگ, فشار: بزرگتر و بزرگتر و Suv ها و وانت ها outgrowing خانه, گاراژ, پارکینگ های عمومی فضاهای

“وجود دارد در نزدیکی اتفاق در پشتیبانی از سیاست های متعدد ترویج ایجاد شغل اعم از آموزش و برنامه های آموزش و پرورش به سرمایه گذاری در زیرساخت ها و تحقیقات می گوید:” ایپسوس معاون رئیس جمهور Chris Jackson.

رای دهندگان بیان حزبی تفاوت در مسائل مانند افزایش حداقل دستمزد ترویج اتحادیه های کارگری و تسهیل مقررات کسب و کار. اما حتی این شکاف نیست که استارک به عنوان شعارهای سیاسی را نشان می دهد.

دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز اختلاف نظر دارند بر اینکه دولت باید تحمل بار ایجاد شغل. شصت درصد از دموکرات ها می گویند که دولت مسئول مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد شغل خوب در مقایسه با 35 درصد از جمهوری خواهان.

و جای تعجب نیست که دموکرات ها و جمهوری خواهان باید متضاد چشم انداز اقتصاد ایران در دوران ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن. هفتاد و یک درصد از جمهوری خواهان می گویند که اقتصاد خوب و عالی – با وجود های اخیر نگرانی و وحشت بازار موجب شده توسط coronavirus — در مقایسه با 30 درصد از دموکرات ها و 43 درصد از مستقل.

و 62 درصد از جمهوری خواهان خود را توصیف وضعیت مالی خانواده مثبت در مقابل 52 درصد از دموکرات ها ،

جاده ها و پل ها و معافیت های مالیاتی

اما اکثر پاسخ دهندگان به نظرسنجی معتقدند که دولت های ایالتی و فدرال می توانید مراحل برای بهبود اقتصاد و ایجاد شغل توسط:

► به روز رسانی زیرساخت های عمومی مانند جاده ها و پل ها برای ایجاد مشاغل خوب و مناسب و ایجاد اقتصاد مولد بیشتر: 83 درصد از جمهوری خواهان از 85 درصد از دموکرات ها و 74 درصد از مستقل.

► کاهش هزینه های کالج ها و دانشگاه ها خیلی بیشتر آمریکایی ها می توانید دریافت آموزش و پرورش و یک کار خوب: 72 درصد از جمهوری خواهان از 85 درصد از دموکرات ها و 74 درصد از مستقل.

► ایجاد مشوق های است که تشویق به کسب و کار را خوب شغل آنها نقل مکان کرد و در خارج از کشور به بازگشت به ایالات متحده: 86 درصد از جمهوری خواهان 82 درصد از دموکرات ها و 83 درصد از مستقل.

► ارائه معافیت های مالیاتی برای کسب و کار است که ایجاد کیفیت خوب شغل در جوامع است که به آنها نیاز دارید: 81 درصد از جمهوری خواهان 69 درصد از دموکرات ها و 56 درصد از مستقل.

برخی از این ایده های طولانی کشیده اند حمایت هر دو حزب از جمله تعمیر و ملت را فاسد زیرساخت ها است. اما ایده این است که گرفتار در جنگ سیاسی بر سر نحوه پرداخت برای آن است.

خطوط گسل بین رای دهندگان برجسته تر در مناطق دیگر. هشتاد درصد از دموکرات ها حمایت از افزایش حداقل دستمزد تا هر وقت کار فراهم می کند و درآمد کافی برای نگه داشتن افراد بالای خط فقر. فدرال پرداخت طبقه گیر شده است در $7.25 یک ساعت پس از 2009.

تنها 48 درصد از جمهوری خواهان و 54 درصد از مستقل به افزایش حداقل دستمزد در مقایسه با 80 درصد از دموکرات ها ، در عین حال ممکن است تعجب آور است که تقریبا نیمی از جمهوری خواهان و مستقل به نفع این پیشنهاد نشان می دهد وجود دارد می تواند فضا را برای مذاکره چقدر به افزایش پایه پرداخت. برای سال جمهوریخواه اکثریت سنا حاضر به در نظر گرفتن هر گونه حداقل حقوق و دستمزد افزایش, از جمله لایحه دموکراتیک تحت سلطه خانه در سال گذشته به بیش از دو آستانه به 15 دلار در ساعت است.

بسته شدن خانه های باز: را coronavirus نگه داشتن خریداران از خانه شکار این بهار ؟ جوانه نگرانی فرار سهام فرای اعصاب

اگر نیمی از رای دهندگان جمهوری خواه به ایده “وجود دارد رو به اتاق برای نوعی از سازش می گوید:” دیوید Schleifer مدیر تحقیقات به صورت عمومی در دستور کار بگمارند و غیرانتفاعی تحقیقات و نامزدی عمومی سازمان است که پیشگام این بررسی.

به طور مشابه 46 درصد از جمهوری خواهان و 52 درصد از مستقل حمایت از ساخت آن را آسان تر برای کارگران برای پیوستن به اتحادیه برای مذاکره برای بهتر دستمزد و شرایط کار در مقایسه با 76 درصد از دموکرات ها ، این نتایج تأکید می کند که در حالی که اتحادیه های کارگری ممکن است جلب حمایت هر دو حزب سیاستگذاران می تواند گام های دیگر برای کمک به کارگران برای چانه زنی با کارفرمایان و می گوید: کاترین Ruckelshaus مشاور عمومی ملی قانون استخدام پروژه یک کارگر وکالت ،

رای دهندگان می خواهم به آن را اتفاق می افتد

“من فکر نمی کنم مشکل این است که با” Schleifer می گوید دیرینه stalemates در واشنگتن است. “این واقعا مقامات منتخب و نه در حال حاضر و یا قادر به حرکت به جلو” شاید به این دلیل آنها بوده است و تحت تأثیر لابی یا صنعت کمک های مبارزات انتخاباتی.

چارلز Hyland, 32, Frederick, مریلند است مستقل که معمولا رای دموکراتیک و می گوید او را “نسبتا لیبرال.” او توضیح اقتصاد ملی و وضعیت مالی خود را به عنوان “عادلانه است.” پس از فارغ التحصیلی از کالج در سال 2008 در اعماق رکود بزرگ او تلاش برای راه اندازی خود را کسب و کار عکاسی و moonlighted به عنوان یک معلم جایگزین به پایان می رسد دیدار.

او در نهایت به تعطیل کردن شرکت و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک آتش نشان. همسر او یک تکنسین دامپزشکی. “ما در حال ساخت انجام,” او می گوید.

مانند بسیاری دیگر از بررسی پاسخ دهندگان Hyland پشتیبانی از طرح های پیشنهادی از جمله ارتقاء زیرساخت های بودجه تحقیق و ایجاد برنامه های بازآموزی و تشویق کسب و کار به ارمغان بیاورد مشاغل بازگشت از خارج از کشور.

او همچنین شور و شوق پشت بالا بردن کشور حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است. “من کسب درآمد $21, 22 دلار یک ساعت زندگی کردم و چک چک” او می گوید. “مردم نمی توانند زندگی (فعلی $7.25 حداقل فدرال) — دوره است.”

این عضو اتحادیه همچنین معتقد است که در ساخت آن را آسان تر برای کارگران برای پیوستن به اتحادیه های کارگری. ملی سهم بخش خصوصی از کارگران که متعلق به اتحادیه های کارگری کاهش یافته است به 10.3 درصد از 35 درصد در سال 1954.

اما Hyland نمایش در دیگر طرح ها نیست سفت و سخت. او به نفع کاهش هزینه های کالج. “من اعتقاد دارم که آن را در جهت منافع کشور آن را بیشتر مقرون به صرفه” او می گوید. اما او می افزاید: “من باور نمی کنم لزوما در دانشگاه آزاد” اضافه وجود دارد تمرکز بیش از حد در چهار سال مدارس. “من مدرک لیسانس شد بی فایده است.”

بسیاری از دولت بودجه او می گوید: باید از رفتن به کالج و تجارت مدارس.

پیشاهنگی و راکول: ورشکسته پیشاهنگی پسر ممکن است نیاز به فروش نورمن راکول هنر به پرداخت قربانیان سوء استفاده جنسی

Hyland نمایش در دیگر طرح ها به طور سنتی کمتر دموکراتیک است. او از دادن معافیت های مالیاتی به شرکت های “اگر آنها به نگه داشتن پول در اقتصاد محلی است.”

و در حالی که او به طور کلی مخالف برش مقررات کسب و کار به ویژه زیست محیطی آنهایی که او را نمی جزمی. “که مقررات ما صحبت کردن در مورد ؟” او می پرسد.

پنی Mahar, 79, از, جدید, Hartford, نیویورک, به نظر می رسد Hyland سیاسی مخالف در برخی موارد. او یک جمهوری خواه که در توصیف اقتصاد ملی به عنوان “عالی” و وضعیت مالی شخصی به عنوان “خوب است.”

چهار سال پیش Mahar یک بیوه نقل مکان کرد و از این سه خوابه خانه او مشترک با شوهرش به خانه های تلفن همراه برای صرفه جویی در پول و کانال به سود سالیانه. او بیشتر زندگی کردن امنیت اجتماعی پرداخت و حقوق بازنشستگی از شرکت های بیمه که در آن او کار می کرد برای 24 سال است.

بر خلاف Hyland, Mahar را باور نمی کند این دولت مسئولیت ایجاد شغل خوب. و او نمی خواهید برای تشویق به عضویت در اتحادیه. “آنها شده ایم بیش از حد قدرتمند و آنها تبدیل شده ایم فاسد,” او می گوید.

اما او برای تلفن های موبایل زیادی مانند Hyland در مسائل دیگر. او مخالف ساخت کالج عمومی رایگان برای همه دانش آموزان است.

“اگر (دانش آموزان) تا به حال به پرداخت آنها را بیشتر از یک علاقه” Mahar می گوید. “من مردم رفتن همراه برای سوار شدن.”

او موافق است که دولت باید در کاهش هزینه های “بنابراین افراد جوان باید از این فرصت برای رفتن به کالج.”

Mahar همچنین معتقد است در دادن معافیت های مالیاتی برای کسب و کار است که ایجاد شغل گفت: آنها به احتمال زیاد خواهید سرمایه گذاری پس انداز کارکنان خود را.

و در حالی که او به نفع بریده شده به عقب مقررات برای کسب و کار او می افزاید: “شما نمی توانید فقط می گویند همه آن را به رفتن کردم. چه کار می کند, اجازه دهید آن را به کار. این کار نه پیدا کردن که چرا آن کار نمی کند.”

Mahar پشتیبانی از افزایش حداقل دستمزد فدرال از $7.25 یک ساعت. “همه چیز بالا رفته است,” او می گوید: قیمت مصرف کننده. اما او متفاوت از Hyland در چه مقدار از آن باید برداشته شود. “من نمی خواهد به عنوان نمایشی به عنوان $15. که به نظر می رسد مانند یک افزایش بزرگ” است که می تواند صدمه دیده و کسب و کار.

یک نظام سیاسی است که نیاز به تعمیر

اگر رای دهندگان مانند Mahar و Hyland به اشتراک گذاری مشترک, چرا نمی توانید قانونگذاران?

Jan Rivkin یک دانشکده کسب و کار هاروارد استاد می گوید: مشکل اجرا می شود عمیق تر از کمک های مبارزات انتخاباتی. “پاداش رفتن به کسانی که مشکلات را حل کند اما به کسانی که rile تا پایگاه خود را” RiIkin می گوید. “در جایی در امتداد راه سازش شد یک کلمه کثیف است.”

اعضای کنگره را شدید مواضع را به نفع مقدماتی و خجالتی و دور از پیشبرد سیاست های است که می تواند منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن توسط یک stauncher حزب وفادار در آینده اولیه او می گوید. اخیر دانشگاه هاروارد گزارش co-نوشته شده توسط Rivkin با عنوان “بهبود حیف و میل” خواستار حزبی مقدماتی با پنج رای-اهل عمل حرکت به انتخابات عمومی. Rivkin نیز مقصر می داند موانع برای عبور از قانون در کنگره مانند filibuster.

برخی از رای دهندگان در نظر سنجی نیز پایبند به حزب-خط انداز. جمهوری خواه Calvin خبرچین, 54, از دولند فلوریدا توصیف اقتصاد و وضعیت مالی خود را به عنوان “عالی” دادن مقدار اعتبار به جارو کاهش مالیات رهبری توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. فینک رئیس امور مالی یک شرکت حسابداری می گوید: خود را افزایش می دهد در سال های اخیر بسیار رشد از میانگین ملی است.

فینک پشتیبانی از سرمایه گذاری دولت در زیرساخت ها و تحقیقات – اما نه برای برنامه های مبارزه با تغییر آب و هوا. در حالی که او معتقد است این سیاره در حال گرم شدن است و او فکر نمی کند که آن را به دلیل فعالیت های انسانی. توقف تدریجی سوخت های فسیلی مانند ذغال سنگ, او می گوید:” قرار داده خواهد شد مردم از کار.”

او همچنین مخالف افزایش قابل توجهی در حداقل دستمزد و گفت: این امر منجر به افزایش قیمت ها برای مصرف کنندگان و شاتر برخی از کسب و کارهای کوچک. “شما می رویم به پرداخت $10 برای مک”

در عین حال بر خلاف پیشرو در مجلس سنا فینک می گوید او می تواند حمایت های کوچک و تدریجی افزایش فدرال پرداخت طبقه بیش از چندین سال.

“آن را باید در بالا رفتن تدریجی.” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>