قانونگذاران دموکرات تماس در واکنش به عذر خواهی برای ‘متعصب’ coronavirus زبان

واشنگتن – دموکرات کنگره به نام جمهوری خواهان در روز سه شنبه به عذر خواهی برای زبان مورد کوروناویروس از قانونگذاران دموکرات ناودان به عنوان “متعصب.”

پیش از آن در روز, خانه, اقلیت, رهبر, تشکر., Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا مشترک مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صفحه مورد کوروناویروس که شده است به نام COVID-19 با اشاره به آن به عنوان “چینی coronavirus.”

محکومیت آمد به سرعت از کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکایی حزبی و آمریکا.

تشکر. لطف Meng D-n. y. که معاون رئیس کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکا کمیته های پارلمانی در پاسخ به مک کارتی در یک صدای جیر جیر بلافاصله تماس بیانیه خود را “مضر” و اضافه کرد که آمریکایی های آسیایی تبار بودند “مورد حمله قرار گرفتن قبل از میلاد از این دقیق نوع فصاحت و بلاغت است.”

مجلس نانسی پلوسی به نام بیانیه “متعصب” و به نام مک کارتی به حذف توییت و عذرخواهی می کنیم.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: حومه نیویورک جامعه به تصویب ‘مهار’ منطقه, نزدیک به مدارس

بیشتر: آسیایی, آمریکایی, نمایندگان مجلس با محکوم کردن ‘شایعات” و “بیگانه ستیزی” در مورد کوروناویروس

در بیانیه ای از صندلی های کنگره آسیایی, انجمن, پارچه مبلی. جودی چو D-کالیفرنیا گفت: “اصرار بر شناسایی ویروس توسط منطقه, به عنوان رهبر مک کارتی و تشکر. (پل) Gosar انجام داده اند تنها ایجاد ترس و خصومت.”

Rep. پل Gosar R-Ariz., خود تهدید و خود را دو روز پیش پس از اعلام او آمده بودند در تماس با کسی که تشخیص داده شده بود با “ووهان ویروس.”

تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس از صندلی های کنگره اسپانیایی انجمن, پارچه مبلی. کارن باس, D-کالیفرنیا صندلی کنگره سیاه حزبی و تشکر. Deb Haaland, D-N. M. co-صندلی بومی آمریکا, انجمن, تمام نام Gosar و مک کارتی به عذر خواهی نیز هست.

یکشنبه مک کارتی در پاسخ به دموکرات ها’ انتقاد در یک صدای جیر جیر نوشتن “دموکرات ها در حال تلاش برای نمره امتیاز سیاسی توسط جمهوری خواهان خواستار نژادپرست است.”

“Coronavirus چین متولد بیماری را بدتر ساخته شده توسط یک حزب کمونیست که رد کرد آمریکا کمک به مهار آن” گفت و اشاره کرد که برخی از رسانه ها و دموکرات ها تا به حال با اشاره به این ویروس به عنوان یک “چینی coronavirus.”

کارشناسان توصیه کرده اند که برابر با اشاره به کروناویروس جدید با یک موقعیت خاص به نام. سازمان بهداشت جهانی با صدور ارشاد در سال 2015 در تماس با رسانه ها و دانشمندان و مقامات ملی برای جلوگیری از نامگذاری بیماری های عفونی برای مکان برای جلوگیری از stigmatizing گروه از مردم است.

“این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بی اهمیت موضوع برای برخی از اما بیماری نام واقعا مهم به افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار.” دکتر کیجی فوکودا که دستیار مدیر کل سلامت و امنیت و گفت: در آن زمان با استناد به چگونه “بیماری خاص نام تحریک یک واکنش در برابر اعضای خاص مذهبی و یا جوامع قومی” و یا دیگر عواقب جدی است.

بیشتر: از ‘بزرگ’ به ‘blindsided’: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر coronavirus پیام در میان ترس و سردرگمی در کاخ سفید

در پاسخ به یک سوال از یک دموکرات مجلس, CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در قبل از شهادت یک خانه تخصیص پنل صبح روز سه شنبه آن را نادرست توصیف ویروس ها با استفاده از یک محل

“این کاملا اشتباه و نامناسب به این چینی ها coronavirus – من فرض شما موافقم که” خواسته Rep. لوئیس فرانکل, D-Fla., که Redfield پاسخ داد: “بله” اضافه کردن این ویروس در حال گسترش از طریق ایران و ایتالیا و کره جنوبی به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>