دلتا اسلش پرواز ظرفیت 40% پارک 300 هواپیما در عمیق ترین کاهش در تاریخچه شرکت

خطوط هوایی دلتا اعلام کرد که عمیق ترین سرویس کاهش در تاریخ جمعه در پی سفر انفجار با توجه به کروناویروس بحران است.

دلتا قطع خواهد شد ظرفیت آن در چند ماه آینده با 40 درصد کاهش و حتی عمیق تر از این یکی در پی 9/11 حملات تروریستی در سال 2001 گفت: مدیر عامل اد Bastian. این برنامه به پارک 300 هواپیما به عنوان یک نتیجه.

شرکت هواپیمایی نیز گفت: آن را از بین بردن پرواز به قاره اروپا برای 30 روز آینده به جز لندن است. Bastian هشدار داد پرواز کاهش ممکن است طولانی تر آخرین.

دلتا را به حرکت در می آید در میان سوزش سفر خرید اینترنتی از coronavirus بحران در ادامه با چند شرکت هواپیمایی اعلام پرواز کاهش انجماد استخدام, کاهش هزینه های, برش اجرایی پرداخت و دیگر چشمگیر مقابله اقدامات است.

دلتا تصمیم این بود که در میان بیشتر چشمگیر است.

“تقاضا برای سفر است کاهش در سرعت روزانه, رانندگی بی سابقه درآمد تاثیر” باستین گفت: در یک یادداشت به کارکنان. “لغو به طور چشمگیری افزایش خالص رزرو در حال حاضر منفی برای سفر بیش از چهار هفته بعدی.”

باستین گفت: دلتا تعویق انداختن هواپیمای جدید تحویل و انجام بهترین خود را برای حفظ پول نقد از جمله کاهش هزینه های سرمایه ای حداقل 2 میلیارد دلار در سال است. کارکنان ارائه خواهد شد کوتاه مدت مرخصی بدون حقوق و او گفت که او متوقف خواهد شد در نظر گرفتن یک حقوق و دستمزد.

دلتا نیست و تنها aiirline

بالا مدیران شرکت هواپیمایی تاکید کرد که این صنعت در جامد مالی پا به مقاومت در برابر شوک شدید به کسب و کار خود را در مقایسه با شرکت های هواپیمایی’ ضعیف مالی متحده در طول 9/11 و رکود است.

در اینجا یک شرکت هواپیمایی-توسط-شرکت هواپیمایی نگاهی دراماتیک مراحل هواپیمایی در حال گرفتن به مقابله با یک شیرجه رفتن در سفر تقاضا:

خطوط هوایی آمریکا برش پروازهای بین المللی با 10 درصد ما پرواز با 7.5 درصد است.

خطوط هوایی آمریکا بامداد سهشنبه اعلام کرد جارو پرواز کاهش. و بر خلاف کاهش قابل توجهی اعلام شده توسط ایران در هفته گذشته, آنها گسترش به اوج تابستان فصل مسافرت.

خطوط هوایی آغاز شده برش پرواز به چین در اواخر ماه ژانویه و تا به حال به یک سری از حتی تهاجمی تر کاهش پس از آن به عنوان ویروس در سراسر جهان و مسافران رشد نگران پرواز.

آمریکا گفته است که کاهش بین المللی صندلی ظرفیت 10% در این تابستان از جمله 55 درصد کاهش در پرواز در سراسر اقیانوس آرام. شرکت هواپیمایی نمی سرگیری پروازها به مقصد چین تا اواخر مهر ماه بعد از ابتدا برنامه ریزی شده است.

پرواز در ایالات متحده کاهش خواهد یافت 7.5% برای ماه آوریل است. مسافران برگزاری بلیط برای سفر در بیاورد و مسیرهای خواهد بود rebooked در پروازهای دیگر و یا ارائه گزینه بازپرداخت را انجام دهید حتی اگر آنها در حال برگزاری یک nonrefundable بلیط.

پرواز خاص کاهش:

  • تعلیق خدمات به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ از لس آنجلس از طریق تابستان است.
  • تعلیق خدمات به اصلی چین از دالاس از طریق تابستان است.
  • تعلیق خدمات به هنگ کنگ از دالاس از طریق ژوئن.
  • تعلیق خدمات به رم از فیلادلفیا موثر بلافاصله از طریق پایان ماه آوریل است.
  • گسترش تعلیق از خدمت به میلان از طریق اوایل تابستان است.
  • تعلیق پروازها به مقصد رم از شیکاگو و شارلوت کارولینای شمالی از طریق اوایل تابستان است.
  • به تأخیر انداختن فصلی از سرگیری چند تابستان پروازها به مقصد اروپا و از جمله نیویورک و دالاس به رم.
  • کاهش خدمات به پاریس و مادرید برای بخش هایی از مه و ژوئن.

آمریکا را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد پرواز داخلی کاهش اما گفت که قصد دارد به منظور کاهش تعداد پروازهای روزانه در مسیرهای با چندین خروج روزانه را تحت تاثیر قرار مشتریان کمتر.

آمریکا مدیر عامل داگ پارکر گفت: این صنعت خواهد بود نگران تر از پرواز و کاهش استخدام انجماد اگر سفر falloff چند سال پیش رخ داد. ضعیف تر شرکت های هواپیمایی خواهد بود در حال حاضر استخدام تجدید ساختار شرکت ها و دیوانه وار بدانند چگونه به شناور باقی می ماند. پارکر شد مدیر عامل جدید آمریکا و غرب هواپیمایی پس از 9/11 و هواپیمایی تا به حال به درخواست دولت برای کمک مالی به زنده ماندن.

در دیدار با رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در واشنگتن هفته گذشته پارکر گفت: “نه یک مدیر عامل برای خواسته دولت کمک های مالی.”

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل: “ما در مواجهه با یک مشکل جدی دیده نمی شود پس از 9/11 و ممکن است آن را بدتر”

غرب لغو ارائه آن در J. P. Morgan کنفرانس اما مدیر عامل Gary کلی اواخر روز سه شنبه با ارسال یک پیام ویدئویی به کارکنان در مورد کوروناویروس بحران است.

کلی گفت: غرب متوجه یک “هشدار دهنده” رها در رزرو در پایان ماه فوریه. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر هشدار داد که ضربه مالی خواهد کل بین 200 میلیون دلار و 300 میلیون دلار در رزرو از دست داد.

“مشتریان ما به سادگی نمی ساخت برنامه سفر در سرعت آنها به طور معمول خواهد بود,” او گفت: در این ویدئو یک کپی از آن به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

کلی گفت: “سرعت و شدت کاهش خیره کننده است.”

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد که یک رکود اقتصادی شدید برای صنعت ما و برای ما و این یک بحران مالی” او گفت:.

جنوب غربی است که در درجه اول مگس در داخل ایالات متحده است و با توجه به پرواز کاهش به مبارزه با ضعف تقاضای سفر است اما اعلام نشده ، آن را برش هزینه های انجماد استخدام در موقعیت های خاص و کلی گفت: او را به 10 درصد کاهش پرداخت.

هواپیمایی متحده رئیس جمهور: “امید است نه یک استراتژی”

متحد شد و جلوتر از منحنی با آن در آوریل و مه پرواز کاهش در هفته گذشته اما این شرکت هواپیمایی اعلام کرد گام های بیشتر در روز سه شنبه.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را ارزیابی اینکه آیا پرواز اضافی کاهش مورد نیاز در یک نورد 90 روز اساس و نمی خواهد از سرگیری پروازهای لغو شده یا هزینه تا زمانی که آن را می بیند نشانه هایی که تقاضای سفر بازگشته است.

“امید است نه یک استراتژی,” او گفت:.

کربی گفت که او انتظار ندارد دولت توصیه می شود که مسافران پرواز نمی به مقامات پیشنهاد در مورد کروز حداقل بر اساس تن از مکالمات بین مدیران شرکت هواپیمایی و مقامات کاخ سفید در هفته گذشته.

“من قطعا امیدواریم که این اتفاق نمی افتد” او گفت:.

اگر آن را ندارد, گفت: شرکت هواپیمایی دارای یک طرح احتمالی است که می رود فراتر از اقدامات چشمگیر ایران در حال حاضر اعلام کرد. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

“ما فکر است و باید یک طرح قفسه” کربی گفت.

کربی و اسکار Munoz شرکت مدیر ارشد اجرایی هستند كه خود حقوق پایه از طریق حداقل 30 ژوئن هواپیمایی گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

هواپیمایی آلاسکا رئیس جمهور: “این مواد اثرات”

آلاسکا رئیس جمهور بن Minicucci گفت: سیاتل بر اساس هواپیمایی که پروازهای متمرکز در سواحل غرب دیده است کاهش رزرو و سنبله در کار نخواهد بود.

ماه مارس ریاضی جدی: آلاسکا رزرو به پایین 265,000 از یک سال پیش و آن را دیده است 270,000 بیشتر لغو شد. که بیش از نیم میلیون مسافر یا 13 درصد از 4 میلیون مسافر حمل آن در هر ماه.

“بنابراین این مواد اثرات,” او گفت:.

مارس و آوریل بوده است ضربه سخت ترین اما وجود دارد کاهش در دوره های بعد هم گفت.

“این دشوار است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد رفتن به جلو,” او گفت:.

آلاسکا نشده به طور رسمی اعلام کرد هر پرواز کاهش اما Minicucci گفت: این انتظار برای کاهش ممکن است ظرفیت پرواز در حدود 3 درصد با لغو برخی از red-eye پرواز و خروج برخی از بازارها است.

در سمت روشن گفت: آلاسکا تا به حال کرایه فروش در هفته گذشته از جمله 99 دلار یکی از راه های فارس از کالیفرنیا به هاوایی و مسافران پاسخ دادند.

“هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد تقاضا برای سفر است که خبر خوب” Minicucci گفت.

JetBlue Airways: “ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت”

JetBlue قبلا اعلام شده 5 درصد کاهش در پرواز از طریق اوایل ممکن است اما مدیر عامل شرکت رابین هیز اعلام اضافی حرکت سهشنبه از جمله موقت کاهش پرداخت برای مدیران داوطلبانه زمان برای کارکنان به شدت کاهش می یابد و هزینه های دیگر حرکت می کند.

هایس گفت: تقاضا برای سفر به وخامت گذاشت به طور قابل توجهی بیش از چند هفته است. او گفت: هر دو شرکت های بزرگ و مسافرتی تعطیلات تحت تاثیر قرار شده است.

“به نظر می رسد بدتر از آنچه ما دیدیم که پس از 9/11,” او گفت:.

روح مدیر عامل شرکت هواپیمایی: “آن را ایمن می گویند وجود خواهد داشت برخی از (صندلی) ظرفیت تغییرات ممکن است.”

روح خطوط هوایی به سرعت در حال رشد بودجه حامل است که caters به تعطیلات مسافران به دنبال ارزان academist:: دانشجویان است کاهش ظرفیت پرواز در حدود 5 درصد است.

بیشتر از این کاهش خواهد بود اوج پرواز از جمله کسانی که در روز سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه زمانی که کرایه ارزان ترین مدیر عامل شرکت تد کریستی گفت.

کریستی گفت: روح شروع به “دیدن سقوط بازده” کلید اندازه گیری airfares در اواخر فوریه به عنوان شرکت های هواپیمایی نگران پر کردن هواپیما شروع به پر کردن کرسی های بیشتری در روح مانند قیمت. شرکت هواپیمایی امیدوار است نیاز به تنزیل کاهش خواهد یافت که تعداد پروازها کاهش می یابد.

کریستی گفت: آوریل پرواز کاهش خواهد روح را برای اولین بار حرکت می کند.

“آن را ایمن می گویند وجود خواهد داشت برخی از تغییرات ظرفیت برای, ممکن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>