دلتا خطوط هوایی آمریکا برای متوقف کردن تمام چین پرواز به عنوان coronavirus بحران رشد می کند

دلتا و آمریکا روز جمعه به طور موقت لغو همه از خود چین پرواز در پاسخ به شیوع کروناویروس تبدیل شدن به اولین حامل داخلی را به حرکت می کند.

از جمعه تا به حال شیوع آلوده نزدیک به 10 ، 000 نفر که اکثر آنها در چین و کشته شدن بیش از 200 نفر در چین است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در اواخر روز پنجشنبه افزایش آن به چین سفر مشورتی به سطح 4 توصیه که آمریکایی ها سفر نمی وجود دارد. این تغییر به دنبال سازمان بهداشت جهانی اعلام اورژانس بهداشت جهانی بیش از coronavirus.

سهشنبه مقامات کاخ سفید گفت: آنها با توجه به چین سفر بان کی مون اما گفت: پس از آن آنها تا به حال تماس از خطوط هوایی است. هنوز هم اگر ایالات دیگر آمریکا حامل خدمت چین با بدون توقف پرواز به شرح زیر رقبای خود ” منجر به کاخ سفید مداخله ممکن است مسئله. ایران در حال حاضر کاهش آن برنامه ریزی شده چین پرواز.

آمریکا اشاره کرد که وزارت امور خارجه به روز شده در سفر مشورتی جمعه در تعلیق آن ایالات متحده-چین مسیرهای بلافاصله از طریق مارس 28. شرکت هواپیمایی گفت: این امر تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم برای کمک به آنها را جایگزین ترتیبات سفر.

“ما همچنان به بررسی برنامه برای مارس 28 و فراتر از آن و هر گونه تنظیمات لازم است” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

آتلانتا-بر اساس دلتا در روز جمعه گفت: آن را به حالت تعلیق در آن ایالات متحده-چین پرواز از Feb. 6 مارس 30.

دلتا معمولا در عمل 42 پرواز در هفته بین هاب آمریکا و چین است. آن روز جمعه گفت که آخرین چین محدود پرواز خواهد ترک ایالات متحده در روز دوشنبه و آخرین پرواز بازگشت را ترک چین در روز چهارشنبه.

“خطوط هوایی ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت از نزدیک و ممکن است تنظیمات اضافی به عنوان وضعیت همچنان به تکامل” این شرکت هواپیمایی گفت: روز جمعه در بیانیه ای.

در اواخر روز پنجشنبه این اتحادیه به نمایندگی 28,000 خدمه پرواز در خطوط هوایی آمریکا به نام برای شرکت هواپیمایی و دولت فدرال به بان چین پرواز.

انجمن های حرفه ای خدمه پرواز’ تماس به دنبال طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه در دالاس توسط متفقین انجمن خلبانان که نشان دهنده 15,000 آمریکا خلبانان به توقف حامل پروازهای بین ایالات متحده و چین است. خدمه پرواز’ اتحادیه گفت: این حمایت خلبانان اتحادیه دادگاه است.

“تا زمانی که ما بیشتر بدانید و می توانید مطمئن باشید که تمام خدمه و مسافران خواهد بود ایمن از این به سرعت گسترش بیماری ما فوری تماس در خطوط هوایی آمریکا و دولت فدرال به خطا در کنار احتیاط و توقف همه پروازها به مقصد و از چین و” خدمه پرواز’ اتحادیه در بیانیه ای گفت. “ما ایمنی برای فروش نیست. ما ایستاده با خلبانان ما.”

آمریکا و اتحادیه خلبانان پنج شنبه به نام اعضای خود را به کاهش تکالیف به پرواز چین به نقل از “خطر غیر قابل قبول.”

“با توجه به خطرات شناخته شده و ناشناخته در ارتباط با سفر به چین در حال حاضر همزمان با پر کردن از ما شکایت ما در حال هدایت همه آمریکایی خلبانان خطوط هوایی اختصاص داده شده به پروازهای بین ایالات متحده و چین دیگر از کسانی که در سفر بازگشت به ایالات متحده برای کاهش انتساب گفت:” اتحادیه رئيس جمهور اریک فرگوسن.

صبح روز پنج شنبه United Airlines بیشتر افت ارزش خود در ایالات متحده-چین برنامه پرواز گسترش این کاهش از طریق پایان ماه مارس. در اوایل این هفته ایران شد اولین بار داخلی حامل برای تنظیم آن چین پرواز.

آخرین حرکت چپ ایران با چهار خروج روزانه به شانگهای و هنگ کنگ از آن ایالات متحده هاب از 12. هواپیمایی را لغو 332 roundtrips از Feb. 9 تا 28 مارس در علاوه بر این به کسانی که قبلا برنامه ریزی شده برای هفته اول فوریه است.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت آن را به عنوان توسعه و تنظیم برنامه های ما به عنوان مورد نیاز” ایران در بیانیه ای گفت.

تحت تاثیر آمریکا هاب شامل سن فرانسیسکو و لس آنجلس و شیکاگو اهار, نیوآرک و واشنگتن دالس.

دلتا و آمریکا اعلام اولیه خود تغییرات برنامه جمعه پس از ایالات کاهش در روز سه شنبه و سیگنال ها را از کاخ سفید بود که با توجه به چین پرواز ممنوع.

هر سه خطوط هوایی داخلی در خدمت چین در حال حاضر صادر پرواز چشم پوشی برای مسافران که نمی خواهید به سفر وجود دارد اجازه می دهد آنها را برای به تعویق انداختن یا لغو برنامه بدون معمول مجازات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر