Dekaney حذف کالج پارک در دو منطقه حذفی

بهار — Dekaney برداشت سرب در سه ماهه اول, اما آنها هرگز واقعا از کالج پارک را نزد شنبه شب در منطقه II-6A دو منطقه حذفی در گرند اوکس دبیرستان.

سخت منطقه و به طور کلی برنامه کمک Wildcats در نبرد دو برنامه بازگشت به پلی آف پس از یک سال وقفه. Dekaney آمد دور با 52-45 پیروزی برای پیشبرد.

Dekaney (19-16) بازی خواهد کرد و برنده سرو دریاچه ها و دور راک وود در اواخر این هفته در منطقه دور.

“ما که در بالا و پایین شیب” Dekaney مربی Kenneth استفن گفت: پس از آن. “در پایان روز, ما رکورد نزدیک است چرا که ما در بسیاری از بازی ها. ما بازی بسیار سختی غیر منطقه برنامه. اما در زمان ما اجازه دهید همه چیز دور می شم. حتی امشب ما سعی کردم به آن را در پایان. ما در بر داشت یک راه برای استقامت و عکس زمانی که ما نیاز به انجام همه چیز کمی.”

کاوالیرز (22-11) پایان سال پس از پریدن تا جدول رده بندی با یک جوان فهرست. پس از از دست رفته برگشتی در سال گذشته, کالج پارک آویزان در اطراف بالای منطقه 15-6A جدول رده بندی کل فصل.

“من فکر می کنم بسیاری به جشن” کالج پارک مربی Clifton McNeely گفت: از این فصل است. “ما برداشت سوم را به پایان برساند و در دوم یک بازی خارج از محل و هنوز هم یک شات در یک منطقه قهرمانی.”

Dekaney تمدید آن منجر به 12 امتیاز در آخرین دقیقه از بازی قبل از کالج پارک به ثمر رساند با پنج امتیاز در فینال 10 ثانیه.

Dekaney ارشد Tremaine گور به حال نیمه دوم به ثمر رساند تمام 14 تیم خود را-امتیاز بالا.

تاریخ Var’Keyes Gumms اضافه شده 11 امتیاز در شب و ارشد دیوید کتل تا به حال نه.

“من فکر می کردم بچه ها خود را افزایش و بزرگ نقش” McNeely گفت. “من فکر می کردم ما بچه ها که به طور معمول قرار دادن توپ در سبد تلاش امشب.”

کالج پارک junior Khi واتکینز تا به حال 19 امتیاز در حالی که فارغ التحصیل ارشد تنر پری تا به حال شش و تاریخ و جلب کالدرون بود پنج.

“آن زمان ما بازی با هم به عنوان یک تیم و فقط چسبیده به طرح بازی” استفن گفت: چگونه آنها امن به نفع خود. “این بازی برنامه ریزی شده بود به آن را دریافت در داخل به عنوان آنجا که ممکن است. آیا تکیه ما در خارج از توپ و شلیک نمی خودمان را از بازی.”

این Wildcats رهبری بسیاری از راه را در نیمه اول به عنوان کاوالیرز تنها چراغ 2-1 و آن را تا هنگامی که بعد از آن در سه ماهه اول.

Dekaney led 16-10 پس از سه ماهه اول Gumms تا به حال شش امتیاز.

این Wildcats تمدید منجر به هشت امتیاز در یک درایو به حلقه توسط Keyondrick داگلاس قبل از کالج پارک تنگ شده فاصله با دو اواخر سطل در سه ماهه دوم توسط Ty Buckmon و واتکینز قبل از حاصل کار دو تیم.

واتکینز led کالج پارک به ثمر رساند در شکستن با 11 اما نمی نمره در سه ماهه سوم.

کاوالیرز کاهش کسری بودجه به یک نقطه دو بار در سه ماهه سوم و با دو امتیاز در 4:32 علامت سه ماهه چهارم پس از 7-0 اجرا شد دربسته در محیط با لیآپ از تاریخ ماروین حوض.

در 42-40, Dekaney رفت 10-0 اجرا با چهار امتیاز هر کدام از کتل و گور.

“من فکر می کردم دفاعی ما یک کار ضعیف از چرخش در اوایل” McNeely گفت. “خود بزرگ مرد ما صدمه دیده است. سپس ما به نوعی حل و فصل کردن و انجام یک کار بهتر در محیط ، اما آنها فقط ساخته شده بیشتر با ما است.”

McNeely احساس حذفی تجربه عامل را در کنار خود. کاوالیرز دو دانشجوی سال دوم نگهبانان ترکیب در ده گردش.

“چیزی بزرگ برای ما است که ما در برخی از توپ بازی ها در این سال” McNeely گفت. “ما باید یاد بگیرند از کسانی که همه چیز و درک آنچه در آن طول می کشد به رقابت بپردازند.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>