مبارز هوستون باشگاه صاحب درهای بسته پس از دا را تهدید می کند بازداشت

هوستون پلیس حمله کردند و یک باشگاه است که باز به عنوان یک رستوران برای دور زدن دولت جدید به منظور اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن در ظرفیت محدود.

باشگاه عقیق واقع در برینگ رانندگی در نزدیکی ریچموند و, شومینه, سنگ, باز در 12:01 صبح جمعه اولین روز که رستوران ها و فروشگاه ها اجازه داده شد برای باز کردن برای مشتریان در 25 درصد ظرفیت است. اریک Langan که صاحب عقیق شرکت مادر Trumps, Inc., گفت: کسب و کار بود و نه یک باشگاه – اما به سادگی یک رستوران با سرگرمی.

باز برای کسب و کار: Coronavirus اسپرز کسب و کار به عنوان رستوران آماده بازگشایی در مونتگومری

“ما یک سرویس کامل رستوران” Langan گفت: بعد از پلیس barged به باشگاه و خاموش کردن موسیقی است. “همه در وجود سفارش غذا. شما باید برای سفارش غذا به در آمده که بخشی از معامله است. بله ما باید کشش در اینجا. که سرگرمی است.”

پلیس ادعا باشگاه سقوط می کند و نه بر اساس قوانین جدید تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اگر چه Langan نشان داد رسانه های خود را در هوستون وزارت بهداشت مجوز است که لیست باشگاه عقیق به عنوان یک “سرویس کامل رستوران.” این باشگاه اختصاص داده شده به عنوان یک گرا جنسی کسب و کار در آن مجوز به فروش الکل ،

افسران و هوستون آتش مارشال وارد این باشگاه به عنوان کاربران منتظر به داخل قطع موسیقی و اصرار Langan درهای خود را. این مبارز صاحب برگزار شد برای ساعت تا هریس کانتی دفتر دادستان منطقه تهدید به دستگیری او در یک کلاس B بزه به اتهام نقض نظم است.

Langan در نهایت بسته برای شب اما قول داد به پشت باز تا جمعه شب. او گفت: کارکنان پرداخت می شود تا به حال زمان سخت گرفتن مزایای بیکاری و قرارداد هنرمندان به عنوان بسیار موفق باشید.

فروشگاه: میسی برنامه ای برای بازگشایی تمام فروشگاه ها در شش هفته

“ما در حال آماده به بخشی از راه حل به جای بخشی از مشکل” Langan گفت. “ما در حال تلاش برای گرفتن اقتصاد دوباره رفتن. این چیزی است که فرماندار گفت و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

Asst. رئیس جیمز جونز گفت: تحقیقات در حال انجام است.

“این رمان را برای ما به دلیل وضعیت ما در رابطه با اجرایی منظور از دولت” جونز گفت. “وجود دارد برخی از سوال های که در آن ما در. آن را می گوید آن را یک باشگاه به طوری که به ما می دهد و ما اولین نشانه است.”

Langan گذشته گفت: او قصد دارد در افتتاح این باشگاه در 7 p. m. دوشنبه شب.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>