منتشر شده

کالج استیشن – دفاعی مقابله با McKinnley جکسون گفت که او می خواهم آن را کوتاه و شیرین در اعلام تصمیم خود در که در آن به بازی فوتبال.

Texas A&M است خوشحالم که او انجام داد. جکسون یک چشم انداز از Lucedale, Miss., اعلام کرد در دبیرستان خود را در روز چهارشنبه صبح که او را برداشت کرده است Aggies بیش از Alabama.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Jimbo فیشر خوشحالم که بیشتر از کار انجام شده است

A&M مربی Jimbo فیشر و آلاباما مربی نیک Saban تا به حال هر دو سخت هل جکسون در هفته های اخیر. جکسون باید کسب اوایل شات در زمان بازی بعد از جاستین Madubuike تصمیم به دور زدن ارشد خود را برای فصل پیش نویس NFL.

این Aggies همچنین بازگشت بابی براون III, Jayden Peevy Derick شکارچی و جاش راجرز – همه در دو, عمیق, فصل, پایان, پس با علاوه بر این از جکسون و زودتر خریدهای همکار دفاعی پردازد اشعیا Raikes و دالاس واکر IV آنها باید مجهز در موقعیت.

جکسون پیوست و در حال اجرا پشت Darvon هوبارد که انتخاب Aggies بیش ایالتی اوهایو در اعلام روز چهارشنبه که آنها در نظر گرفته شده برای بازی در یک&M. Aggies در حال حاضر یک کلاس کامل 25 و فیشر برنامه ریزی شده است به آدرس آخرین اضافه شده به کلاس 2020 رتبه ششم در سراسر کشور توسط 247Sports.com حدود 11:30 صبح از کایل زمینه است.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de