واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسیده اولیه معامله با طالبان برای کاهش حملات مرگبار که ویران افغانستان برای سال وزیر دفاع علامت Esper به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

“ایالات متحده و طالبان مذاکره, یک پیشنهاد برای هفت روز کاهش خشونت” گفت: Esper است که در آلمان برای امنیت بین المللی در کنفرانس.

هفت ساعت در روز است آغاز شده, تیک تاک, اما تهمت مقامات دولت امید آن منجر به گسترده تر در افغانستان صلح و مهم خروج نیروهای ایالات متحده.

“ما گفت: در تمام طول که اگر نه تنها راه حل در افغانستان یک توافق سیاسی,” Esper گفت. “پیشرفت در این جبهه و ما باید بیشتر به گزارشی که به زودی امیدوارم.”

وجود دارد حدود 13,000 نیروهای ایالات متحده در افغانستان است که ماموریت تقسیم بین آموزش نیروهای امنیتی افغانستان و انجام عملیات ماموریت. آمریکا حضور نظامی وجود دارد باز می گردد به سال 2001 زمانی که نیروهای ایالات متحده کمک کرد تا سرنگونی تندرو طالبان دولت است که تا به حال پناه القاعده اسامه بن لادن است.

“این است که به نظر ما که هفت روز, در حال حاضر, کافی است,” Esper گفت. اما او هشدار داد که گام های بعدی را باید بر اساس شرایط داخل افغانستان نشان می دهد این آتش بس می تواند به چپ چپ اگر طالبان یا متحدان آن نقض شرایط.

“این خواهد بود مستمر evaluative روند که ما رفتن به جلو – اگر ما رفتن به جلو” Esper گفت.

یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: در هفت روز آتش بس خواهد اثر را “بسیار زود” است و می تواند منجر به خروج نامشخص تعداد سربازان آمریکایی از افغانستان است. این مقام گفت: “کاهش خشونت” توافق خواهد شد و پس از مذاکرات صلح بین طالبان و دولت افغانستان.

این رسمی بود که مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و به شرط ناشناس ماندن گفت که طالبان تا به حال متعهد به توقف در کنار جاده و بمب گذاری های انتحاری و همچنین حملات راکتی.

طالبان رسمی آشنا با معامله گفت که توافقنامه دوم خواهد بود امضا شده در فوریه. 29 و اینتر و افغانستان گفت و گو آغاز خواهد شد در مارس 10. به گفته مقامات آلمان و نروژ ارائه شده برای میزبانی مذاکرات اما شده است وجود دارد هیچ تصمیمی در محل.

که طالبان رسمی اضافه شده است که خروج نیروهای خارجی از شروع به تدریج و مرحله به مرحله خواهد بود بیش از 18 ماه است.

روز جمعه اعلام کرد که هیچ تضمینی برای صلح در این کشور جنگ زده. در ماه سپتامبر ایالات متحده مذاکره کنندگان مورد ستایش قرار داد دستیابی به موفقیت در مذاکرات تنها برای دیدن امید برای صلح پراکنده پس از طالبان مسئولیت یک خودرو بمب گذاری که به کشته شدن یک آمریکایی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اوراق یک برنامه ریزی جلسه با طالبان در کمپ دیوید.

اما تهمت بازدید از نیروهای نظامی در پایگاه هوایی بگرام در شمال کابل اعلام کرد در ماه نوامبر که او دوباره مذاکرات صلح.

در 2019 در عربستان کاهش یافته و بیشتر بمب در افغانستان نسبت به هر سال دیگر از جنگ از جمله 2011 سال از اوج ایالات متحده با 100000 نظامی بر روی زمین است. هوا کمپین در نظر گرفته شده بود در بخشی به نیروی طالبان به مذاکره کنند.

بیش از 2400 نیروهای آمریکایی کشته شده اند وجود دارد و بیش از 20 ، 000 زخمی در جنگ. سال گذشته پنتاگون برآورد هزینه به مالیات دهندگان برای جنگ وجود دارد در $737 میلیارد دلار است.

خروج نیروهای آمریکایی نیز به احتمال زیاد چند ماه طول بکشد و نیاز است که برخی از نیروهای باقی می ماند برای محافظت از سفارت و دیگر منافع آمریکا.

مقامات ایالات متحده باید عموم نیست املای جدول زمانی خود را به صورت اولیه خروج نیروهای نظامی ایالات متحده در افغانستان است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد کاهش حضور ایالات متحده وجود دارد به 8,600 نیروهای نظامی است.

تحولات جدید آمد و به عنوان Esper و وزیر خارجه مایک Pompeo ملاقات جمعه در مونیخ با امریکا. آنها صحبت کرد و در حاشیه امنیت بین المللی در مونیخ فروم.

آتش بس تا به حال شده است به طور گسترده ای پیش بینی شده و مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل موافقت کرد که به مقابله به گفته مقامات ایالات متحده.

جزئیات نهایی شد با چکش در روزهای اخیر ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. خلیل زاد در مونیخ و با حضور Pompeo و Esper جلسه به عنوان ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکا نیروی بین المللی در افغانستان است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im