پرتلند سنگ. – Trail Blazers ستاره Damian Lillard راه می رفت به midcourt های تریل رهبری در 19 بعد از دوم 3-اشاره گر از 33-فوت دور swished پس از موشک های’ جیمز هاردن دو بار clanged باز 3s.

Lillard beckoned Moda مرکز جمعیت به جشن می گیرند با کنترل 19,393 به راحتی به عنوان تریل گرفته بود از هم جدا راکت.

تریل تخریب این موشک دفاعی به اندازه کافی بلند به کروز به یک 125-112 برنده, ارسال موشک به خانه پس از یک 2-2 سفر جاده ای.

راسل وستبروک led راکت با 39 امتیاز اما جیمز هاردن در ادامه به مبارزه در بازگشت خود را گم شده و پس از دو بازی با کبود ران. سخت به ثمر رساند 18 امتیاز ساخت فقط 5 18 عکس فقط 2 از 13 پس از سه ماهه اول.

Lillard رهبری تریل با 36 امتیاز و 11 پاس گل و 10 پرتاب ریباند برای اولین سه گانه-دو از کار خود را, اما او مقدار زیادی از کمک از ترور Ariza به ثمر رساند 21 امتیاز در بازی سوم با تریل به حسن وایتساید گرفتن 15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و پنج مسدود شده عکس.

با Whiteside گرفتن پنج عکس های مسدود شده در سه چهارم موشک رفت و از طریق جادوها خشک مجبور به تکیه بر روی هر وستبروک می تواند در پیدا کردن درایوهای خود را به لبه و گاه به گاه 3s.

داشتن فتح رودی Gobert و جاز دو شب قبل با تکیه بر کوچک ترکیب اولیه و گسترش طبقه راکت سعی کردم که دوباره و به از بند باز کردن وستبروک و حتی بیشتر. اریک گوردون تلاش یک بازی پس از به ثمر 50 و راکت به ندرت رو به خط بعد از قرار دادن تا 49 رایگان می اندازد در دوشنبه ترین در NBA در این فصل است.

از طریق سه چهارم گوردون بود که نقل مکان کرد و به صف شروع به ثمر رساند فقط پنج امتیاز. راکت ها تلاش کرده بودند فقط چهار رایگان می اندازد. تریل led به اندازه 19.

هیچ کدام از آن, اما در مقایسه با موشک های’ مسائل دفاعی. تا آنجا که آنها به طور کلی به خوبی دفاع در halfcourt با کاستی های خود را در انتقال و روی تخته تریل شب صرف شکستن راکت دفاع کردن دریبل و انتخاب که باز به ضرب گلوله آنها را از بهترین دوست.

از راکت’ 12-نقطه سرب با کمتر از دو دقیقه باقی مانده در سه ماهه اول سال جاری شروع و چهارم (که به طور معمول آغاز شد و با تریل ضربه زدن متوالی باز جامپر) پرتلند ساخته شده 63 درصد از تلاش. آنجا بود که اعتباری برای تریل’ تیراندازی از backcourt به Ariza در گوشه و کنار تریل تا حد زیادی کردم باز عکس های آنها نمی تواند از دست.

راکت را خزش در 13 با زمان کافی برای قرار دادن برخی از گرما در تریل. اما P. J. تاکر از دست رفته اواسط محدوده بلوز وستبروک از دست رفته 3-اشاره گر. Austin رودخانه بود که 17 امتیاز دو بار قرار داده و در 3s به عنوان موشک رفت و به فینال دو دقیقه پایین 11. اما تریل نگهداری گرفتن عکس های خوب تا زمانی که آنها با قرار دادن موشک های دور.

این موشک به خوبی آغاز شده ادبانه با وستبروک شدن به حاشیه و بن McLemore آینده روی نیمکت به دست کشیدن پایین 3s. آنها به رهبری 12 و حتی بازی خوبی دفاعی با وجود عرفی توهین آمیز انفجار از Lillard به نگه داشتن همه چیز تنگ است.

وقتی سه ماهه دوم آغاز شد اما دفاع بود و گیر کرده در گل و که با Lillard بر روی نیمکت.

تریل رو هر عکس آنها می خواستند تا آنها گرفتار یک موج است که در آن کسانی که به نظر می رسد پایین رفت. اضافی پاس منجر به باز 3s. کاهش منجر به dunks. تریل outscored موشک 17-4 در چهار دقیقه span با راکت های از دست رفته باز گوشه 3s و تریل به ندرت از دست رفته هر چیزی.

راکت جرم را باتلاق پایین در سه ماهه دوم با تریل اغلب به دام انداختن توپ به بیرون از سخت شدن و سخت شدن امید بستن به دور گرفتن Ariza با او. که باز اتاق برای وستبروک به حمله اما با گوردون ساخت فقط 1 7 3-اشاره گرها و Danuel خانه جونیور ساخت 1 از 5 این موشک می تواند از مزیت را ندارد.

که هیچ جا در نزدیکی راکت’ بزرگترین مسئله ، اگر بود که معلوم نیست آنها دریافت یک یادآوری زنده در ثانیه های پایانی نیمه که Whiteside cruised خط برای یک سلام قبل از Ariza در زمان خاموش در حالی که سخت از دست رفته 3, دادن تریل دو بلامنازع dunks در فینال 10 ثانیه از نیمه.

راکت رو به یک کهنه شروع به نیمه دوم. Whiteside به طور فزاینده کنترل رنگ. این موشک می تواند پس از تیراندازی آنها را به شروع بازی.

هیچ چیز اما ناشی از مسائل که با تریل گرفتن از هم جدا موشک, دفاع, برای دریافت هر عکس آنها را می خواستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de