گوزن پارک ساکنان قادر به آدرس شورای

از راه دور

منتشر شده

گوزن پارک شورای شهرستان است که انتظار می رود به حرکت در آینده آن به طور کلی و به ویژه انتخابات از مه 2 Nov. 3 در جلسه خود در روز سه شنبه که برای اولین بار از ویژگی های قابلیت برای ساکنان به مشارکت از راه دور از طریق یک ارتباط دو طرفه سیستم.

حرکت انتخابات خواهد بود یک اقدام احتیاطی برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

7:30 p. m. نشست خواهد بود در شورای اتاق در 710 E. سن آگوستین Deer Park, اما این شهر محدود کردن چگونه بسیاری از مردم جسمی می تواند شرکت کنند. ساکنان می توانند با گوش دادن به این جلسه زندگی می کنند از طریق WebEx با تماس 1-844-992-4726 و با استفاده از کد دسترسی 965 398 645. اگر آنها مایل به آدرس شورا آنها را تا 7:25 بعد از ظهر تماس بگیرید و هر فرد داده خواهد شد و پنج دقیقه به صحبت می کنند.

در مکان های که در آن دولت به تعویق انداختن انتخابات مقامات که تا به حال شده در مارس 2 رای مجاز به ادامه خدمت تا ماه نوامبر با توجه به تگزاس وزیر امور خارجه ، فرماندار اعلام نمی بازگشایی نامزد تشکیل پرونده برای انتخابات است.

در انتخابات عمومی شورای وقت بیل پترسون را مربع خاموش در برابر تیفانی Patenaude برای موقعیت 4 صندلی. ران مارتین و Rae سینر که نگه داشتن موقعیت های 5 و 6 به ترتيب هر دو در حال اجرا unopposed.

همچنین در انتخابات را یک رفراندوم در گسترش یک و نیم درصد نوع B مالیات بر فروش. اگر رای دهندگان تصویب و اندازه گیری, وجود خواهد داشت هیچ افزایش در دیر پارک کلی مالیات بر فروش از 8.25 درصد به عنوان این است که در ادامه در حال حاضر موجود ½ درصد مالیاتی که رای دهندگان تایید شده در سال 2015.

با توجه به شهرستان ½ درصد مالیات بر فروش است که انتظار می رود برای تولید $3.25 میلیون دلار درآمد در هر سال.

درآمد مطرح شده از نوع B فروش مالیات اختصاص داده شده برای استفاده های خاص مانند پارک های عمومی و یا حوادث.

در دیر پارک مورد بودجه می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک 12,000 فوت مربع مرکز ارتباطات و 48,000 فوت مربع مرکز تفریح و سرگرمی است که خانه یک سالن ورزشی و یک آهنگ. وجود خواهد داشت یکی دیگر از استخر خارج همراه با یک حمام.

کل هزینه برآورد شده است در $40.2 میلیون. جدول زمانی برای این پروژه برآورد شده است به 44 ماه با 29 سال از ساخت و ساز واقعی.

جدید مرکز جامعه خواهد بود واقع شده در کنار درب به سالن شهرستان در محل سابق شهر هال در حالی که این زمان مرکز جامعه خواهد بود تخریب و مرکز تفریح و سرگرمی خواهد بود ساخته شده در آن سایت.

به تاریخ به درآمد حاصل از مالیات تصویب در سال 2015 بودجه جدید دستشویی و یک مرحله در داو پارک گسترش پارکینگ در Maxwell مرکز بازسازی بیس بال و سافتبال (persian) امکانات ساخت زمین فوتبال و ایجاد یک طرح جامع برای پیاده روی و دوچرخه بلیزرز.

جان DeLapp یک نویسنده مستقل است. او را می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>