نرخ مرگ و soars در نیواورلئان coronavirus ‘فاجعه’ است که می تواند تعریف شهر برای نسل

NEW ORLEANS — کثیری گرفتم آورده اند ممکن coronavirus به نیواورلئان در طول مردی Gras جشن در اینجا.

اما این شهر نرخ فقر و عدم بهداشت و درمان و مسکن و نرخ بالای ساکنان با موجود شرایط پزشکی ممکن است رانندگی آن رشد انفجاری و می تواند آن را بعد از ایالات متحده, کانون شیوع.

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در لوئیزیانا شروع به پریدن کرد به 2,305 در روز پنج شنبه افزایش 510 موارد از روز شنبه و در مجموع 83 مرگ و میر با توجه به لوئیزیانا وزارت بهداشت. نزدیک به نیمی از لوئیزیانا موارد — 997 — آمد از نیواورلئان.

این شهر همچنین گزارش روز شنبه که a 17-year-old teen درگذشت پس از ابتلا به ویروس, آوردن شهر coronavirus مرگ, شمارش به 46 — بیش از نیمی از این ایالت مجموع تعداد مرگ.

New Orleans, امنیت میهن, مدیر Collin آرنولد گفت: ظرفیت بیمارستان ها در New Orleans منطقه رو به کاهش است و این شهرستان نیاز اضافی تخت بیمارستان در عرض چند هفته.

“نیواورلئان در حال آماده سازی برای بسیج در راه ما امیدواریم که ما هرگز دوباره ببینید در طول عمر ما,” آرنولد گفت. “این فاجعه را تعریف ما برای نسل است.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

New Orleans دیدم اول آن coronavirus مورد Mar. 9. دو هفته بعد تایید موارد شروع به پریدن کرد به 567 و نزدیک به دو برابر و سه روز زیر مارک یکی از سریعترین coronavirus نرخ رشد در کشور است.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و چهره کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: مقامات در نیواورلئان شد و به احتمال زیاد غافلگیر شده توسط ویروس در خفا گسترش — تا زمانی که از آن شروع به رشد.

“آن putters همراه و شما فکر می کنم شما OK کنید و سپس آن را شروع می شود به بالا رفتن کمی و پس از آن – یکنوع بازی شبیه لوتو! – از آن بالا می رود در یک راه نمایی,” او در مصاحبه با سی ان ان. “این چیزی است که اتفاق می افتد در نیواورلئان در حال حاضر.”

متخصصان بیماری های عفونی اشاره به عظیم مردی Gras جشن که برداشت آخر هفته با رژه در ماه فوریه به اوج خود رسید و در فوریه. 25, چاق سهشنبه به احتمال زیاد کاتالیزور برای coronavirus در نیواورلئان. بیش از 1 میلیون نفر کهنه به شهر به صورت سالانه bacchanal اغلب فشرده و شانه به شانه برای تماشای رژه و یا گرفتن تزیینات از گردنبند پرتاب از بالکن در سه ماهه.

“نیواورلئان عمده دروازه برای افرادی که پس از رسیدن به اینجا را از دیگر نقاط جهان گفت:” ریچارد Oberhelman صندلی وزارت جهانی بهداشت جامعه و علوم رفتاری در Tulane دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری در نیواورلئان. “دیدن موارد برای اولین بار در New Orleans می باشد.”

پس در اینجا این ویروس یافت می شود استقبال محیط زیست در خانه های کهنه با چند خانواده افراد با شرایط موجود و کمبود رانندگان با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها در مرکز یک گروه تحقیقاتی در نیواورلئان.

بسیاری از خانواده های کم درآمد زندگی می کنند در خانه به سر می برند بالا بردن احتمال گسترش ویروس این گزارش گفت:. حدود 24 درصد از ساکنان نیواورلئان زندگی می کنند در سطح فقر بالاتر از دیگر coronavirus نقاط از جمله شهر نیویورک (17%) و پادشاه کانتی واشنگتن (9%).

همچنین 1 به 5 از نیواورلئان خانواده ها ندارد و دسترسی به یک معنی دسترسی به درایو از طریق آزمایش می توان محدود و نزدیک به یک چهارم ندارد و دسترسی به اینترنت به دنبال شهر بخشنامه ها و دسترسی به اطلاعات این گزارش گفت:.

“این ویروس در حال گسترش است به سرعت گفت:” آلیسون Plyer داده مرکز رئیس جمعیت. “نرخ ما هستند وجود دارد با شهر نیویورک و در عین حال ما باید آسیب پذیری که در اینجا بدتر است.”

کمبود مسکن مقرون به صرفه نیز می تواند کمک به گسترش این ویروس به عنوان برخی از جوامع را پیدا خواهد کرد آن را به چالش به دنبال سرپناه در محل بخشنامه گفت: Andreanecia موریس مدیر اجرایی HousingNOLA غیر انتفاعی مسکن حمایتی ،

یک شهر با حدود 1200 بی خانمان ساکنان 24,000 نفر در لیست انتظار برای بخش 8 فدرال یارانه مسکن و هزار نفر بیشتر بدون اجاره و یا وام مسکن می تواند مبارزه برای مهار ویروس, او گفت:.

“شما گفتن مردم آنها را به پناهگاه در خانه” موریس گفت. “اما بسیاری از همین حالا باید یک محل به پناهگاه است.”

به عنوان موارد کوه کمبود تجهیزات پزشکی در حال تبدیل شدن به یک موضوع نگران کننده. نیمی از منطقه نیواورلئان مهم-تخت های مراقبت در حال حاضر پر از COVID-19 بيمار و وجود دارد فقط 329 هواکش موجود از مجموع 650 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. در این زمان نرخ New Orleans منطقه می تواند اجرا از هواکش توسط هفته اول آوریل به مقامات دولتی گفت.

شهردار LaToya Cantrell گفت: این شهرستان با توجه refitting نیواورلئان ارنست N. Morial مرکز کنوانسیون برای مراقبت از بیش از 3000 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نیازی به هواکش. اولین 120 تخت قرار بود برای رفتن به مرکز کنوانسیون آخر این هفته رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“این امر فضای رایگان در بیمارستان ها برای افرادی که بیشتر در معرض خطر” Cantrell گفت. “ما می خواهیم به ادامه رایگان تا تخت برای مردم در هواکش.”

در ضمن مردم ماند در داخل خانه در سراسر شهر در حالی که فرانسه در سه ماهه معمولا این شهر پر رونق مرکز نشسته نحو نامشخصی آرام و تقریبا خالی است.

برایس میلر 44 ساله جاز و ترومپت و فرهنگی کارآفرین تا به حال مباحث رزرو در مراسم کشف گربه نوار فقط در خارج از فرانسه انگلیس و باشگاه های دیگر در اطراف شهر. به عنوان ویروس در زمان برگزاری گوشی خود buzzed با لغو شد.

او را از دست داده و در حدود $30,000 درآمد پس از coronavirus پدید آمده در New Orleans, او گفت:.

“این است که ما فصل بالا” میلر گفت. “این آغاز فصل عروسی, کنوانسیون فصل گردشگران هجوم آوردند. که همه از بین رفته اند.”

این ویروس همچنین سرقت یک رویداد شخصی برای او. میلر درگذشت پدر به تازگی از یک حمله قلبی (نامربوط به coronavirus) اما منطقه خانه های مراسم تشییع جنازه نمی میزبان بدن به علت محدودیت در اجتماعات بزرگ.

“من نمی توانم بگویم من final goodbye,” او گفت:. “من نمی توانم او را مناسب ارسال کردن.”

زمانی که coronavirus تعطیل Marjie جلو پنجره در نیواورلئان’ اواسط شهر محله مالک Caitlin کارنی و او را شریک زندگی مارکوس Jacobs تبدیل به پخت و پز غذا از رستوران برای کسانی که در وقوع مقدم: بهداشت و درمان کارگران در بيمارستان است.

سرمایه گذاری جدید را فراهم می کند برخی از درآمد برای رستوران اما اغلب باعث می شود آنها احساس آنها در حال کمک به مبارزه با ویروس.

“ما فقط در تلاش برای تمرکز در انجام چیزهای مثبت برای جامعه, در حالی که به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” کارنی گفت. “سلامت روان است فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی در این. برای ما کار کردن در انجام کارهای خوب کمک می کند تا با سلامت روان ما.”

این اولین بار نیست نیواورلئان مواجه شده است و پایین شیوع بیماری مرگبار. در سال 1853 تقریبا از 8000 نفر در این شهرستان در طول یک شیوع تب زرد که roiled در سراسر منطقه است.

این شهرستان در شرایط غیر بهداشتی در زمان نزدیکی به مرداب و باتلاق و رهبران کسب و کار کم اهمیت جلوه دادن ویروس’ گسترش کمک به این بیماری همه گیر مرگبار گفت: مورخ و نویسنده لارنس پاول.

“برای طولانی ترین زمان [New Orleans] بود غیربهداشتی کابوس,” او گفت:. “شرایط ما بودند و حتی بدتر از بیشتر است.”

در طول این شیوع رهبران شهر در زمان اقدامات تهاجمی برای مهار این ویروس هر چند که آیا آنها در پاسخ به سرعت به اندازه کافی در سوال باقی می ماند. مقامات شهرستان لغو محبوب St. patrick’s Day parade که تساوی هزاران نفر به این شهر و رویدادهای آینده مانند فرانسه در سه ماهه متحرک و, New Orleans Jazz & Heritage Festival نیز لغو شده و یا به تعویق افتاد.

تا حدود Mar. 20 نزدیک به سه هفته پس از اولین مورد شناسایی شد و در این شهر چند coronavirus آزمون در دسترس بودند. اما آنها پس از یافت. سه درایو از طریق تست مکان راه اندازی در نیواورلئان آخر هفته گذشته تا به حال مورد آزمایش قرار 2400 مردم که از روز شنبه با توجه به مقامات شهرستان.

“در مقایسه با سایر استان ها در سراسر کشور آنچه ما می دانیم این است که ما یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت پشت چند شهرستان در نیویورک” نیواورلئان’ سلامت مدیر دکتر جنیفر Avegno گفت. “روشن است که تا حدی به این دلیل که ما در حال انجام یک مقدار زیادی از تست.”

Fauci کاخ سفید coronavirus رهبر گفت: New Orleans مقامات بستن شهر “در یک بسیار دقیق راه” — مراحل تهاجمی است که می تواند گرفته شده اند پیش از آن.

“این احتمال وجود دارد که آن را برای شما انجام شده است, کمی زودتر,” او گفت:.

جرویس است Austin-بر اساس خبرنگار ایالات متحده آمریکا امروز. او را دنبال کنید در توییتر: @MrRJervis. کلارک گزارش از نیواورلئان و ریس از شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>