معامله از روز: جشن ملی روز کلوچه در تعویق A. M. رستوران

ملی کلوچه روز سهشنبه آینده و چرت زدن یک به یک..M, Eatery, جشن کمی زود با ارزش یک هفته ویژه پنکیک در آن شرکت هوستون مکان.

محبوب صبحانه های زنجیره ای ارائه شده است ویژه پنکیک مانند پادشاه کیک تگزاس, بادام سوخته و کرم Brulee از Feb. 19-25 در آن هوستون پایگاه از کتی به ارتفاعات جنگل. Houstonians می تواند پر کردن خوشمزه hotcakes برای یک علت خوب است به عنوان درآمد حاصل از کلوچه هفته اهدا خواهد شد به جامعه محلی باغ ها و سازمان ها بسته به محل.

در هوستون CHRONICLE.COM: در چرت زدن کمی برای از دست دادن: نقطه محبوب ارائه جامد در کلاسیک صبحانه

برنامه ویژه ماکارونی به شرح زیر است:

چهار شنبه, فوریه. 19: تگزاس بادام سوخته
پنج شنبه, فوریه. 20: Creme Brulee
جمعه, فوریه. 21: قهوه N دونات
چهار شنبه, فوریه. 22: باغ محلی کیک
یکشنبه, فوریه. 23: توت فرنگی جک
دوشنبه, فوریه. 24: کاخون Cochon
سهشنبه, فوریه. 25: پادشاه کیک

فروش تولید شده در جنگل محل با اهدا به باغ در ادیان از جنگل; درآمد حاصل از ارتفاع محل بهره مند شوند Janowski مدرسه ابتدایی; درآمد حاصل از مونترو محل اهدا خواهد شد به شهری برداشت کشاورزان در بازار; درآمد حاصل از کتی محل بهره مند خواهد شد کتی دشت محافظت; درآمد حاصل از روشن شدن دریاچه محل را به نفع میراث باغبان در فرندزوود و درآمد حاصل از ایرانیان در محل بهره مند شوند درختان برای هوستون با توجه به Facebook پست رویداد از زنجیره ای.

“اگر شما در حال حاضر نمی دانم این یکی از بزرگترین تعویق تعطیلات در تمام طول سال های طولانی” چرت زدن گفت: در Facebook post. “این یکی از راه های ما می تواند یک لحظه مانند صبحانه و ایجاد اختلاف در جوامع ما است.”

چرت زدن روزانه باز است از 6:30.m – 2:30 p. m. پیدا کردن لیست کامل از هوستون در مکان های چرت زدن سایت.

عطر و طعم: گرسنه برای بررسی رستوران و دستور العمل است ؟ دریافت رایگان هفتگی طعم خبرنامه تحویل به ایمیل شما.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>