DC ابرقهرمان فیلم رتبه

بتمن و سوپرمن تا به حال خود را در زمان. در حال حاضر Harley Quinn یک بازوکا خود را بادل-انجام است.

DC ابرقهرمان فیلم جهان می رود gonzo زمانی که مارگوت رابی دوست داشتنی بیمار روانی به راه انداخته است در فیلم های انفرادی (نوع) “پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn.” و در حالی که او متاسفانه می شکند تا با او Puddin’, بذله گو, هارلی, یک دختر در باند به تماس خود را.

ما در حال حاضر به هفت سال و هشت فیلم به این superworld با معروف کتاب های کمیک آیکون وجود دارد و بیشتر به آمده با عاقبت “Wonder Woman 1984” (در تئاتر ژوئن 5) و “نگهبانان کهکشان” به کارگردانی جیمز کان را بوت “The Suicide Squad” (Aug. 6, 2021) – این برنامه شامل بازگشت هارلی در راه است.

در اینجا چگونه DC فیلم مرتبه تا کنون منفی “بذله گو.” که فیلم به حساب نمی آن را به عنوان طول می کشد محل در های مختلف روانی نگران کننده 1970/’80s, جهان; هارلی احتمالا حتی متولد شده است و در عین حال بسیار کمتر مورخ Joaquin Phoenix را دیوانه. اما اگر آن را انجام داد “Joker” قرار بود فقط پیش از “Aquaman.”

8. “مرد فولادی’ (2013)

یک سوپرمن فیلم است که به نظر نمی رسد به درک سوپرمن. زاک اسنایدر منشاء داستان حال باحال, باز در, قهرمان جهان به خانه از کریپتون اما spiraled رو از وجود دارد. به جای یک چراغ امید – چه هنری Waters شخصیت می گوید که “S” بر روی سینه اش معنی – این کلارک کنت است که این اندیشه از فولاد مرور زندگی و عشق و از دست دادن ندارد و با یک لبخند و یا دانستن اعتماد به نفس (نگاه کنید به: Christopher Reeve ایده آل سوپرمن) اما به جای یک نوع نچسب سودا. راستش بزرگترین نمی شروع به سینمایی جهان است.

7. ‘Batman v Superman: Dawn of Justice’ (2016)

بهبود در “مردی از فولاد” عمدتا به لطف یک زن و شوهر از ابرقهرمانان جدید: بن افلک سادگی زندگی یک شوالیه تاریکی که تقریبا تا به حال آن را با همه چیز به خصوص با این شخص در آبی لباس تنگ و یک شنل قرمز و Gal Gadot آغاز بکار به عنوان مرموز در تعجبم که زن یکی از مخاطبان در حال مرگ بودند به مورد آن می دانیم. CGI-سنگین شدن supervillain روز قیامت یک تقلید مسخره امیز وجود دارد جذاب دانه برای بزرگتر داستان (چه Darkseid?!) که احتمالا هرگز اتفاق می افتد در حال حاضر, اما جسی آیزنبرگ را روانی مارک زوکربرگ را در Lex Luthor شما کار می کند.

6. ‘Aquaman’ (2018)

Jason Momoa است تمایلی قهرمان می رود در زیر دریا برای یک Arthurian تلاش برای پیدا کردن افسانه ای نیزه سه شاخه است که می تواند در کنار هم را زیر آب پادشاهی قبل از Atlantean نیم فرض (پاتریک ویلسون) دستمزد محیط زیست سوخت جنگ در سطح. راه بیش از حد جدی در زمان مدیر/co-نویسنده جیمز وان فیلم با موفقیت نرخهای خود را در یک استخر در خارج وجود دارد goofiness در زمان اما هرگز غواصی عمیق, متاسفانه. برای ورزشهای آبی-طرفداران archvillain Black Manta (یحیی Abdul-متین دوم) نشان می دهد تا به صورت کمی و عالی است, به علاوه Mera (Amber Heard) در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم تثبیت شده به عنوان DC فیلم’ شماره 2 قهرمان.

5. ‘Justice League’ (2017)

خوب نبود کاملا “انتقامجویان”-سطح پذیرش برای DC supergroup. و عمده مبارزه در پایان با Steppenwolf های بد کامپیوتر تولید شده supervillain که واقعا نیاز به دیجیتال است و فراموش شدنی. اوه آره و سبیل-دروازه. اما Batfleck می شود برخی از چیزهای سرگرم کننده برای انجام, Ezra Miller سریع فلش صاحب بودن, کمدی, امداد, و برای اولین بار – با تشکر بهنگام قیام – Waters در نهایت ارقام را چگونه به بهترین بازی سوپرمن. (احتمالا فقط برای نیمی از فیلم اما بهتر از هیچ چیز است.)

4. ‘Suicide Squad’ (2016)

در حالی که آن را احتمالا هنوز هم چوب در craw از متنفر های کاملا bonkers “تیم ملی” یکی از معدود ابرقهرمان فیلم های برنده جایزه اسکار. (برای آرایش, اما هنوز هم یک اسکار.) عجیب و غریب و وحشی روایت در مورد رنگارنگ از supervillains نیاز به صرفه جویی در جهان تا به حال خوب (رابی winningly عجیب و غریب هارلی) بد (یکی دیگر از وحشتناک CGI-متحرک برای پایان دادن به) و زشت (غرفه به جارد لتو برای هر آنچه که او انجام شده بود به عنوان یک خارج-از-سمت چپ-میدان Joker).

3. ‘پرندگان شکاری’ (2020)

در حالی که آن را ندارد همان خارج وجود دارد انرژی به عنوان “تیم ملی” هارلی جدید شیار زن-fronted لذت هوشمندانه با منابع “Deadpool”-esque لعن و ultraviolence به علاوه شوخی انبوه. بهترین بخشی است زنانی که کمک هارلی زمانی که کل شهر Gotham اموات می آید به دنبال او خون: Jurnee Smollett-Bell صوتی-screeching به, کاراته, لگد زدن, سیاه, قناری و Mary Elizabeth Winstead کمان پولادی-دارای حق اعمال اجتماعی بی دست و پا vigilante Huntress بهره مند از بازی آن را مستقیما در کنار رابی goofball ملکه.

2. ‘Shazam!’ (2019)

نفس از سرگرم کننده هوای تازه که DC فیلم شده اند بشدت فاقد “Shazam!” قطاری همان هیبت و کودکانه تعجب از ابرقهرمانان که Reeve اصلی “سوپرمن” را در روز. فیلم ازدواج خانوادگی درام و sneakily عمیق جادویی اسطوره و خیلی شوق و شعف بود که فوق العاده به اندازه بیلی و برادر رضاعی فردی (جک دیلن Grazer) تست قدرت خود را و یا قدم زدن به محلی فروشگاه رفاه برای خرید آبجو با خدا ممنوع. Zachary Levi شده اند باید حق رای دادن ابرقهرمان راه قبل از این هر چند او نمی توانست برداشت بهتر و مناسب تر از این مدرسه قدیمی caped crusader.

1. ‘زن’ (2017)

تا زمانی که “پلنگ سیاه” هیچ دیگر ابرقهرمان فیلم کاملا فرهنگی تاثیر Patty Jenkins ” آمازون پر از جنگ جهانی اول دوره قطعه. Gadot شاهزاده دیانا می آموزد در مورد عاشقانه – با کریس پاین را استیو تروور به عنوان یک مکمل فوق العاده – بلکه نقص بشریت نشان دادن کسی که به شما سازمان دیده بان چگونه به یک قهرمان با راه رفتن در سراسر یک میدان جنگ که در آن به معنای واقعی کلمه هیچ مردی را تنظیم ، آن foibles – یکی دیگر فاحش دیجیتال پسر بد و نبرد نهایی که تبدیل شده اند تاسف DC امضا – اما خمیری شخصیت عجیبی حس شوخ طبعی و درجه یک شخصیت اصلی این پرچمدار برای یک گوشه ای از ابرقهرمان چشم انداز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر