دیتونا 500 به تعویق افتاد تا بعد از ظهر دوشنبه پس از باران پوند آهنگ

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — بزرگترین و پیش بینی ترین مسابقه از جام نسکار سری فصل خواهد شد و باید تا دوشنبه صبر کنید.

پرچم سبز برای روز یکشنبه دیتونا 500 پرواز کرد و کمی بعد از 4 p. m. ET زیر قبل از مسابقه جشن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کوتاه باران تاخیر اما در این مسابقه نبود سبز ،

رانندگان مسابقه فقط 20 از 200 برنامه ریزی شده دور قبل از باران بازگشت و نسکار مقامات انداخت از یک پرچم قرمز رسما به تعویق انداختن مسابقه در اطراف 6:50 p. m. ET.

باقی مانده از دیتونا 500 تنظیم شده است به راه اندازی مجدد دوشنبه در 4 p. m. ET و پخش خواهد شد ،

قطب برنده ریکی Stenhouse جونیور در شماره 47 شورلت led تمام 20 دور به عنوان فردس جوی afton wagner, Aric Almirola, Ryan Newman, Kevin Hoffman and Brad Keselowski به دنبال آن بود. آنها به نظر می رسد محتوا به اجازه Stenhouse برای نگه داشتن بر روی سرب خود را اجازه می دهد او را به سوزاندن کمی سوخت بیش از آنها را.

ویلیام بایرون, Jimmie Johnson and Ty Dillon, همه در Chevrolets و Timmy هیل که مسابقه راه خود را به دیتونا 500 در شماره 66 فورد گرد بالای 10 زمانی که مسابقه بود و قرمز پرچم.

نسکار ساخته شده است یکی دیگر از تلاش برای آوردن رانندگان بازگشت خود را به اتومبیل های اطراف 6:30 p. m. ET تا دیگر downpour آمار Daytona International Speedway, جلوگیری از مسابقه از ادامه همان روز آن آغاز شده است.

هفت بار در جام حذفی قهرمان سری جانسون خود را آغاز آخرین دیتونا 500 به عنوان یک کار تمام وقت راننده به عنوان او قصد دارد به بازنشستگی در پایان سال 2020 فصل است. اما او گفت که او نمی دانم اگر این امر می تواند خود را نهایی دیتونا 500 تا کنون.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان grand marshal

رئیس جمهور تهمت دوم شد نشسته جمهور به عنوان grand marshal برای دیتونا 500 پیوستن جورج دبلیو بوش در سال 2004.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت به سلامتی با صدای بلند از طرفداران در Daytona International Speedway زمانی که نیروی هوایی یک پرواز در طول مسیر به کاروان ریاست جمهوری وارد جاده سریع السیر زمینه و زمانی که او خطاب به جمعیت در یک مختصر قبل از مسابقه سخنرانی:

“طرفداران نسکار هرگز فراموش نکنید مهم نیست که چه کسی برنده این مسابقه, آنچه مهم است, خدا, خانواده و کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به حضار گفت: از پیروزی لین.

“به تمام رانندگان تکنسین ها و گودال خدمه در اینجا امروز, God bless you, God bless نظامی ما خدا نگهدار ما جانبازان و God Bless America.”

رئیس جمهور سپس تحویل آن دسته از معروف ترین کلمات در مسابقه “آقا موتورهای خود را شروع” برای شروع دیتونا 500.

او سپس ء 40-ماشین میدان در اطراف مسیر در ریاست جمهوری limo — برای اولین بار در هر رئیس جمهور و تحویل یک آدرس شخصی برای رانندگان خود به کانال های رادیویی.

کمک: این شهر ساحلی دایتونای اخبار مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>