David Letterman انتقاد مایک پنس برای ‘ابی’ COVID-19 بيمار با پوشیدن ماسک

David Letterman خواستار مایک پنس برای پوشیدن یک ماسک خود را در طول کلینیک مایو دیدار متهم, معاون رئیس جمهور از “متلک” COVID-19 بازماندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در روز سه شنبه پنس به نظر می رسد به نقض روچستر مینه سوتا, بیمارستان, سیاست با پوشیدن ماسک در طول تور خود را از امکانات حمایت از coronavirus پژوهش است.

صحبت با خبرنگاران پس از دیدار پنس گفت که او نمی پوشیدن ماسک زیرا او نمی باید coronavirus بود و زیر CDC دستورالعمل در مورد پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این بیماری توسط کسانی که مبتلا به آن است اما ممکن است علائم.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده, من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus” پنس گفت.

بیشتر: مایک پنس به نظر می رسد به نقض کلینیک مایو ماسک-پوشیدن سیاست در طول بازدید

لترمن اما می گوید او منزجر بود با پنس ماسک-کمتر حضور.

“در حال حاضر اگر شما رفتن به کلینیک مایو چون شما COVID-19 شما واقعا باید آن را” لترمن گفت: هوارد استرن SiriusXM نشان می دهد چهارشنبه. “(پنس) زمان طول می کشد خاموش از او فرفره به عنوان یک مانکن و او را به راه رفتن در اطراف بدون ماسک متلک این مردم فقیر که در حال بستری و پوشیدن ماسک.”

لترمن افزود: “به نظر من که فقط متلک افرادی که بیمار هستند که برای دیدن پسر خود را در $40 کت و شلوار راه رفتن در اطراف در کلینیک مایو بدون ماسک.”

لترمن اضافه شده که پنس است “به خصوص خار در کنار من به خاطر او استفاده می شود فرماندار ایندیانا” خانه دولت از تلویزیون میزبان.

استرن توافق با لترمن گفت پنس نیست پیشرو به عنوان مثال و در حال ارسال پیام های متناقض در مورد اینکه آمریکایی ها باید با پوشیدن ماسک یا نه.

دستورالعمل های جاری از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنند با پوشیدن یک ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

کمک: نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>