اطلاعات: شهرستان هریس کد پستی با حداقل تایید موارد COVID-19 تا کنون

شهرستان هریس کد پستی در مناطق واقع در برخی از هوستون حومه مانند Kingwood و روشن دریاچه در میان برخی از مناطق با کمترین تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus در منطقه با توجه به آخرین اطلاعات موجود از, شهرستان هریس, بهداشت عمومی.

در حالی که COVID-19 موارد ظاهر می شود به آرامی پایین در سراسر تگزاس و هوستون شهرستان و رهبران دولت در حال ترغیب ساکنان به دقت و توجه و در ادامه به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: که در آن در حال هریس شهرستان COVID-19 موارد ؟ متمرکز در معرض خطر محلات

“هیچ واکسنی وجود دارد که در دسترس است در حال حاضر…این ویروس هنوز هم در اینجا” هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “من می دانم که تعداد مطلوب هستند اما هر روز ما در حال اضافه کردن به تعداد زیادی از مردم تست مثبت.”

به عنوان از آوریل 27 تعداد COVID-19 مورد در تگزاس افزایش یافته است به 25,786 با مرگ تعداد 688 با توجه به هوستون کرونیکل اطلاعات تیم. شهرستان هریس است که در حال حاضر در 5,827 موارد در مجموع با 160 مرگ و میر در منطقه هوستون.

بازگشایی دولت: ابوت اعلام کرد که تگزاس کسب و کار می تواند و می تواند باز نمی شود ممکن است 1

با استفاده از تازه ترین اطلاعات در دسترس از شهرستان هریس, بهداشت عمومی, Chron.com وارد شهرستان هریس کد پستی با حداقل تایید تعداد COVID-19 موارد تا کنون. این کد پستی را 25 نفر و یا کمتر به عنوان از آوریل 27, است که در, آخرین داده های موجود است.

ترنر گفت: در این کنفرانس که با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرایی منظور پایان دادن به اقامت-صفحه اصلی سفارش و به آرامی بازگشایی کسب و کار در این شهر ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی گسترش آزمایش به آسیب پذیر جوامع در تلاش برای بیشتر دقت پیگیری و متوقف کردن ویروس.

آغاز سه هوستون وزارت بهداشت را استقرار جدید موبایل سلامت واحد به صفحه هر یک از ساکنان به صورت رایگان و بدون در نظر گرفتن فقدان علائم.

تلفن همراه واحد خواهد شد در مکان های زیر خواهد شد و باز ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روز شنبه:

  • در 28 آوریل – مارس 2: Kashmere چند مرکز خدمات 4802 Lockwood, درایو, هوستون
  • ممکن است 5-9: مشعر کلارک چند مرکز خدمات 3810 W. Fuqua خیابان هوستون
  • ممکن است 12-16: سوم بخش چند مرکز خدمات 3611 انیس خیابان هوستون

کسانی که با سوال در مورد موبایل تست می توانید با تماس با وزارت بهداشت COVID-19 مرکز تماس در 832-293-4220

این مهم است که توجه داشته باشید که تعداد واقعی coronavirus موارد در منطقه است که هنوز هم ناشناخته با توجه به عدم تست کیت و دسترسی به سایت ها در برخی از مناطق. برخی از کدهای پستی ممکن است تحت تاثیر با توجه به وجود یا عدم وجود سایت های.

تایید COVID-19 مورد در حال به روز رسانی در شهرستان وب سایت در هر روز. اعداد به صورت زیپ کدهای ذکر شده در این داستان ها که از 4 p. m. دوشنبه 27 آوریل ،

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه در برخی از شهرستان هریس کد پستی با حداقل تعداد موارد تایید شده تا کنون دستور داد از بالاترین به پایین ترین…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>