داروین Ceren دیگر بازیکنان دینامو donate برای COVID-19 امداد

به روز شده

Houston Dynamo midfielder Darwin Ceren (24) crosses the ball during a match between the New England Revolution and the Houston Dynamo on June 29, 2019, at Gillette Stadium in Foxborough, Massachusetts. (Photo by Fred Kfoury III/Icon Sportswire via Getty Images) Photo: Icon Sportswire/Icon Sportswire Via Getty Images / ©Icon Sportswire (A Division of XML Team Solutions) All Rights Reserved

عکس: نماد Sportswire/آیکون Sportswire Via Getty Images

هوستون دینامو هافبک داروین Ceren (24) عبور توپ در طول یک مسابقه بین انقلاب جدید انگلستان و هوستون دینامو در 29 ژوئن 2019 در ورزشگاه ژیلت در Foxborough ماساچوست است. (عکس توسط فرد Kfoury سوم/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

به عنوان یک کاپیتان سابق السالوادور ملی, تیم دینامو هافبک داروین Ceren می خواستم به بازگشت به کسانی که او را حمایت و تیم او در بازگشت به خانه. او در ارتباط با یک گروه از دوستان و هم آنها مطرح $5,700 به کمک به خانواده ها در السالوادور.

Ceren نیست به تنهایی.

یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان دینامو مطرح شده پول برای کمک به خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با فشار مالی آورده محدودیت به سرعت گسترش COVID-19.

یکی اهدا نزدیک به 1000 دلار برای حمایت از ساکنان از هندوراس. یکی دیگر از کمک 200 هندوراسی پرداخت هزینه برای مواد غذایی و لوازم آرایش. مدافع Alejandro Fuenmayor است که ونزوئلا در حال انجام است اما حمایت 15 ساکنان کتی که شناخته شده است به یک ملاحظه ونزوئلا جمعیت.

“در یک کشور کوچک مردم نمی باید بیش از حد بسیاری از گزینه های” Ceren گفت.

“ایده این بود که برای انجام کاری را به کمک های مالی به برخی از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>